Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

30 minutes ago, KevLaR said:

Pica serverul, pica ts-ul, pica tot ma pe b-zone, ce sa le ceri.

Adevarat, vezi ca acum merge ts-ul, asa pierdem jucatori, pica server-ul din ora in ora.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nystor said:

Uitati ce am gasit aici =)) ce e cu asta?

 

Click

Vezi cum faci s-o retragi ca ne suparam dupa, nu ai cum sa pleci tocmai tu de aici, ramai in factiune, o inactivitate poate e mai buna decat demisia. Nu ai cum sa inveti asa de mult, nu te stiu tocilar ca sa inveti 5 ore, de exemplu eu nu am mai facut o tema din clasa a 9-a si uite, iau note peste 5. E imposibil sa nu-ti ramana macar o jumatate de ora/zi pt PC sau in weekend joci cateva ore si gata.

Link to comment
Share on other sites

@North WediN daca ai zis că am raport injumatatit pe săptămână asta deoarece pe săpt trecuta a fost raport opțional și @Heisenberg ToV a postat că cine are raport injumatatit are raport opțional, deci am raport opțional da?

Edited by Heisenberg ToV
Da, ai raport optional, am scris
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KevLaR said:

@North WediN daca ai zis că am raport injumatatit pe săptămână asta deoarece pe săpt trecuta a fost raport opțional și @Heisenberg ToV a postat că cine are raport injumatatit are raport opțional, deci am raport opțional da?

tu ai raport optional saptamana asta ma ca ai facut misiunea aia si ai castigat injumatatit si s-a bagat si asta cu raport injumatatit, deci injumatatit+injumatatit=optional

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KevLaR said:

Sal, tu bine, eu? Îți expiră și ție sancțiunile alea sau sal

Eu garantez pe el, o sa ii expire sanctiunile daca o sa fie un exemplu pt factiune cum il consideram mai in trecut :D

Link to comment
Share on other sites

Apropo, sambata care vine voi organiza o activitate OBLIGATORIE sublinez si as vrea sa veniti in numar cat mai mare, cererile de invoire nu se vor accepta mai mult de 4, asa ca eu va sfatuiesc sa va faceti timp. O sa fie de tip "telefonu fara fir" (whisper) mai complicat, deocamdata o sa fie o surpriza. Detaliile le voi explica atunci, ma vor ajuta Sckuasy si Humdrumminaj.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Roice Legend said:

Apropo, sambata care vine voi organiza o activitate OBLIGATORIE sublinez si as vrea sa veniti in numar cat mai mare, cererile de invoire nu se vor accepta mai mult de 4, asa ca eu va sfatuiesc sa va faceti timp. O sa fie de tip "telefonu fara fir" (whisper) mai complicat, deocamdata o sa fie o surpriza. Detaliile le voi explica atunci, ma vor ajuta Sckuasy si Humdrumminaj.

Nu vin Maria, verișoara lui Vlad care mi vecin are nunta. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Roice Legend said:

Apropo, sambata care vine voi organiza o activitate OBLIGATORIE sublinez si as vrea sa veniti in numar cat mai mare, cererile de invoire nu se vor accepta mai mult de 4, asa ca eu va sfatuiesc sa va faceti timp. O sa fie de tip "telefonu fara fir" (whisper) mai complicat, deocamdata o sa fie o surpriza. Detaliile le voi explica atunci, ma vor ajuta Sckuasy si Humdrumminaj.

Eu zic sa modifici din obligatorie în opțională, e un joc frate, înțelege, nu mai face membrii acestei facțiuni sa intre din obligație, intra daca sunt acasă. Daca au timp și chef, intelege. Nu mi se pare normal ca o activitate sa fie obligatorie, gândește te bine. Nu e ceva important, sunt doar niste bani, așa aș putea și eu să fac activitate obligatorie când ești tu la școală și să îți resping învoirea.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.