Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

N*seara dragi colegi si colege  am hotarat sa ma schimb, cum? Nu voi mai acorda sanctiunii in mare parte si o sa imi retrag ideea de a da ture de HQ. Am decis sa fac asta deoarece nu are rost sa continuia asa, in permanenta minim 3-4 membri o sa ma urască. Dar in continuare voi avertiza ca atare membri care gresesc frecvent pe /f, ei vor fi sanctionati dupa a2 a sau a3 abatere (ceea ce nu este cazul daca nu o faci cu intentie) cu FW, ceea ce este si normal. Insa acum sa nu credeti ca o sa inchit orice batjocura sau misto adresat mie, pentru "smecherii" factiunii voi fii la fel, am anuntat ca nu mai am nimic cu nimeni, nici nu aveam in mare parte.. Doar voi m-ati provocat, in fine.. Am luat-o de la 0 si am zis sa anunt si aici, voi anunta si pe grupu' nostru de wapp si voi anunta si maine la activitate. In legatura cu activitatea, vreau sa anunt un lucru destul de important. Toti cei care au facut cerere de invoire la o activitate organizata de mine, deci in ghilimele "organizata de mine" nu i-se vor accepta cererea de invoire si la a2 a activitate organizata de mine in cadrul factiunii, desigur vor fi si cazuri in care x care a facut invoire si atunci si face si acum are un motiv bine pus la punct si credibil, nici nu o sa ma uit peste motivele "plec undeva", "am treaba" sau "preventiv".

Pardon pentru greselile mele gramaticale.

 

 

Edited by Roice Legend
Link to comment
Share on other sites

17 cereri de invoire acceptate, nu vad bine activitatea de azi.. Oricum va spun iar, ce-i care au facut cerere acum la a2 a activitate organizata de mine, cererile lor de invoire for fi respinse, acceptate doar cu un motiv foarte bun.

Ce mai faceti voi?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, KevLaR said:

bine ba, tu ce mai zici? bine sanatos?

tu bine, eu?

4 hours ago, PriseJderul said:

Mili  milion mili milion mini mini mini milion

un milion, doua milioane

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KevLaR said:

Milion plus milion, fac mai multe milioane

Fi atent -_-

Daca tu ai 5 lei si eu am tot 5 lei, inseamna ca eu am 10 lei !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, North WediN said:

Fi atent -_-

Daca tu ai 5 lei si eu am tot 5 lei, inseamna ca eu am 10 lei !

Ești glumeț rău, mai ai de ăștia ca tine pe acasă?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, KevLaR said:

Aruncă le da le drc de mâțe

cum sa le arunc ma -_- le dau la vecini, am mai gasit unu', pana acum 2 pisicute sunt deja date ca sa spun asa. Mai am de gasit pentru inca 2 pisicute

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, North WediN said:

cum sa le arunc ma -_- le dau la vecini, am mai gasit unu', pana acum 2 pisicute sunt deja date ca sa spun asa. Mai am de gasit pentru inca 2 pisicute

Aoleu, ba. Macar mai populam topicul de discuții.. e bine... Poate devine iar hot

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.