Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am postat acest video deoarece mi se pare putin comic inceputul, dar continuarea este una de neuitat. Multumesc mult inca o data Norocell.. Ii multumesc mult si lui NeneaTROLL pentru sfaturile acordate pana acum si de acum incolo, si nu in ultimul rand va multumesc la toti membrii care faceti parte din aceasta frumoasa factiune. Eu o sa va ajut cum pot si cu ce pot, deci nu ezitati sa ma cautati. Cu aceasta ocazie va doresc un An Nou Fericit si numai bine. Va pupa TaTa!!:*

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2018 at 2:19 AM, Norocell said:

Moartea mea face tot video-ul, am murit asa cu stil. Felicitari inca o data ad1117 pentru rank 6, sper sa ai grija de el.

Gluma ca gluma, da fiti atenti cine e cel mai activ memberu/lider!

https://imgur.com/a/gH0dp8l

Așa te vrem. :)) La mulți ani!

 

La mulți ani tuturor membrilor, San Fierro Taxi! pupii :* 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut albinutelor, s-au bagat interioarele vechi temporar si mi-am adus aminte de vremurile acelea cand toti stateam inghesuiti pe cateva scaune si ne dadeam /w ca vorbeau roberte cu florynn chestii plictisitoare la sedinte =)) imi e dor de voi, sper ca v-am adus niste amintiri placute @florynn fly @Madutzu99 ADM @Roberte @Julice @Heisenberg ToV @Bter4 @Stefane @ModuLe @jiuu @South ZecK @NeneaTROLL @ARTIST @ARTIST26 @South Rock S @Bubu ARMY @HUBLOT ARMY @BiziThe @South Radu @Julice @Senzor69 https://imgur.com/a/BQp5WzE 

 

  Nu va mai stiu pe toti, cn mai era, cn nu, dar mi-a fost placere sa va am in hq-ul ala vechi pe toti, va pup si va iubesc ❤️ bucurati-va tinerilor cat timp mai aveti acest hq :D imi cer scuze de post, daca am spus cv gresit si am deranjat cu ceva puteti da report

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Oleu ce vremuri, am mai fost lider doar 5 luni dupa ultimul clip ala cu fratii.

 

Mai am si eu ceva clipuri cred din perioada aia.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Norocell said:

Foarte interesante amintiri sincer sa fiu, n-am fost pe acolo dar cred ca si pe atunci era o factiune superba :) , am vazut in video cativa veterani pe care ii mai cunosc si eu :)

Da, sunt amintri frumoase, stiu ca fly nu dadea rank-uri la oricine, doar la aia activi si seriosi. Membrii deja erau obisnuiti sa fie activi pe /f, sa faca mereu, dar mereu activitati. Erau daca nu ma insel cate 3 activitati pe saptamana. Membrii stiau sa munceasca pentru rank-ul lor, sa fie educati, sa aibe un comportament exemplu pentru altii. Daca vedeai pe unu' ca a spus o prostie pe /f, ala era lasat la automat fara discutii pana nu-si indrepta comportamentul. Daca un rank 5+ vedeau o cearta intre taximetristi, se strangeau la HQ cei ce se certau si liderii, subliderii si aia rank5+ ca sa rezolve problema intre ei, dar rar gaseai o cearta intr-o companie de taxi. Pe vremea aia parca faceai comenzi din placere, te punea unu' sa-l duci pe Chiliad, nici nu se punea problema. Atunci erau comenzi garla, puteai sa faci raport si cu Maverick-ul de factiune, nu erau atatea masini la Taxi, pe /tx se vorbea si cand nu era free chat, se organizau chiar si evenimente d-alea spontane pe /tx si /f gen "primul care zice pe /tx x y castiga". Toata lumea facea glume, nici nu se punea problema sa nu vorbeasca unu' pe /tx sau /f, doar atunci cand avea cineva mute =)). Nu numai membrii din SF Taxi erau uniti, toate factiunile de tip taxi erau unite intre ele, ne intelegeam ca fratii cu LV si LS Taxi. Daca era un event ceva, se stia ca toti care aveau numele galben lucrau in echipa la event. Pun pariu ca acum in fiecare factiune e cate un copil care sta doar pentru rank si-si urmareste propriile interese. Inainte nu vedeai pe 1 ca cere rank sau ca se plange ca e lasat la automat, in orice companie de taxi. Acum din ce am inteles s-au schimbat astea, nu mai e fratia asta intre taximetristi si sincer imi pare rau, poate o sa se schimbe vremurile daca toate companiile de taxi se unesc si incercati toti rank 5+ din toate companiile de taxi sa schimbati ceva spre bine.

13 hours ago, florynn fly said:

Salut,

 

Oleu ce vremuri, am mai fost lider doar 5 luni dupa ultimul clip ala cu fratii.

 

Mai am si eu ceva clipuri cred din perioada aia.

pune clipurile daca le mai ai, chiar vreau sa vad la ce va mai ducea mintea inainte =)) nebunilor

5 hours ago, NeneaTROLL said:

Vai,ce frumos @WediN North imi lipsesc enorm vremurile alea,as vrea sa fie ca inainte sincer,cand era mai simplu,nush,parca avea alt farmec,nu-i asa?

Da :(

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.