Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@Heisenberg ToV Nu pot sa creeeddd ??? . Pe vremea cand eu organizam parade cu celelalte factiuni de tip Taxi. Imi cer scuze in fata celor carora le-am spart timpanul cu vocea si microfonul meu minunat??. O perioada foarte frumoasa...nu exista dusmanie intre companii..nu orice civil avea infernus...O perioada semnificativa pentru fiecare...Majoritatea ne aflam la inceput. Foarte frumos

Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca o activitate ridicola in care trebuie sa iti iei un costum "amuzant" sa fie obligatorie, atunci sunt semne clare ca lucrurile se-ndreapta intr-o directie gresita. Nu mai exista nicio placere in jocul acesta, nimic distractiv. N-am nimic cu activitatea in sine, insa las-o in rahat de treaba, cum sa fie obligatorie? Raul_Madalin, sa tot faci astfel de activitati cu caracter obligatoriu, iti multumim frumos ca te implici si ca esti un membru devotat si meticulos, iar in privinta ingeniozitatii tale, ce pot sa mai spun, m-ai lasat fara cuvinte, sunt curios ce fel de activitatii inepte vei mai initia. Vom ajunge sa intram de frica in joc sa participam la activitati de genul, caci daca nu, atunci vom fi sanctionati. Nu era suficient ca aveam raport de facut?

Edited by South diviNE
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2019 at 5:16 AM, South diviNE said:

Daca s-a ajuns ca o activitate ridicola in care trebuie sa iti iei un costum "amuzant" sa fie obligatorie, atunci sunt semne clare ca lucrurile se-ndreapta intr-o directie gresita. Nu mai exista nicio placere in jocul acesta, nimic distractiv. N-am nimic cu activitatea in sine, insa las-o in rahat de treaba, cum sa fie obligatorie? Raul_Madalin, sa tot faci astfel de activitati cu caracter obligatoriu, iti multumim frumos ca te implici si ca esti un membru devotat si meticulos, iar in privinta ingeniozitatii tale, ce pot sa mai spun, m-ai lasat fara cuvinte, sunt curios ce fel de activitatii inepte vei mai initia. Vom ajunge sa intram de frica in joc sa participam la activitati de genul, caci daca nu, atunci vom fi sanctionati. Nu era suficient ca aveam raport de facut?

Ne vedem saptamana viitoare!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Norocell said:

Mesajul lui Wedin a facut tot videou' ?

pai atunci m-am conectat pe srv si l-am vazut pe nab cu parasuta =)) ma rog, eu l-am vazut buguit cu /fall asa si cu parasuta, era amuzant rau

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2019 at 1:00 AM, WediN North said:

Salut albinutelor, s-au bagat interioarele vechi temporar si mi-am adus aminte de vremurile acelea cand toti stateam inghesuiti pe cateva scaune si ne dadeam /w ca vorbeau roberte cu florynn chestii plictisitoare la sedinte =)) imi e dor de voi, sper ca v-am adus niste amintiri placute @florynn fly @Madutzu99 ADM @Roberte @Julice @Heisenberg ToV @Bter4 @Stefane @ModuLe @jiuu @South ZecK @NeneaTROLL @ARTIST @ARTIST26 @South Rock S @Bubu ARMY @HUBLOT ARMY @BiziThe @South Radu @Julice @Senzor69 https://imgur.com/a/BQp5WzE 

 

  Nu va mai stiu pe toti, cn mai era, cn nu, dar mi-a fost placere sa va am in hq-ul ala vechi pe toti, va pup si va iubesc ❤️ bucurati-va tinerilor cat timp mai aveti acest hq :D imi cer scuze de post, daca am spus cv gresit si am deranjat cu ceva puteti da report

The best ❤️

Link to comment
Share on other sites

@TL NicuDaraban Te rog sa nu mai postezi doar ":))))" in acest topic, pentru a face posturi, daca ai ceva de zis te ascultam, daca nu, nu zi nimica, nu lua acest mesaj in nume de rau, ci doar de corectare, pentru ca n-ai voie sa postezi asa ceva. O sa primesti o amenda de 20.000$ pentru motiv "greseli pe forum". Imi pare rau, Noroc!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.