Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 1/30/2018 at 1:31 AM, Roberte said:

Offf nu credeam ca o sa vina si ziua asta dupa atatia ani, a venit momentul sa va parasesc dragi nobleti, trebuie sa impart nobitate si prin alte factiuni si prin asta vreau sa spun ca am depus demisia la Lideri si voi pleca din factiune.

 

Motive sunt multe:

 

+ SAMP nu mai e ce era o data cu o mie de jucatori mereu, fiind mereu serverele pline,

 

+ Dupa 3 ANI de SF Taxi vine si monotonia chiar si ca lider ajungi sa te plictisesti si ca lider este o munca destul de grea ea aflandu-se intre Admin si Helper dupa parerea mea, pentru ca nu e usor sa conduci o factiune cu aproape 50 de persoane.

 

+ Vreau sa incerc ceva nou, avand in vedere ca asta a fost printre singurele factiuni pe care le-am avut pe acest cont fiind chiar prima factiune a mea pe care am avut-o mi-a fost extrem de greu sa o parasesc.

 

+ Si nu in ultimul rand, vreau sa vada si altcineva cum este aceasta munca expererimetand si frumusetea acestei functii de Lider.

 

O sa las mai jos cateva cuvinte despre fiecare care am discutat mai mult si mi-am facut o opinie mai clara eu despre fiecare, nu o spun cu rautate sau ceva este doar opinia mea in anumite parti, avand chiar un stil umoristic, puteti sa il trati chiar cu un pamflet cateodata, voi stiti mai bine cine sunteti cu adevarat cum si voi va formati o opinie despre mine in felul vostru.

 

Heisenberg62 - tu ai fost nobletul meu rocker care stie sa fie serios când trebuie si mai ales un prieten de incredere care chiar ti-ai facut treaba excelent si m-ai ajutat mereu când ti-am cerut ajutorul, pe viitor sa iei tu liderul si sa conduci factiunea pe un drum foarte bun cum consideri tu.

 

florynn_fly  - despre tine am multe de povestit tu mi-ai oferit sansa de a avea prima factiune, de a cunoastea atati oameni minunati, de a avea parte de atatea lucruri frumoase, de un ajutor incredibil si nu un ultim rand de un respect si un caracter cum rar intalnesti, stiu si acum când eram nobletel mic la rank 1-2 acceptam comenzi numai la jucatori de nivel mic si imi era frica sa accept de jucatori mari ca sa nu faca post si altele. Mi-ai oferit si sansa de a fi mana dreapta la un moment si chiar doresc sa iti multumesc pentru ca ai avut încrederea in mine pentru aceea vreme. Am trait in factiune vremuri si frumoase si urate stii si tu mai bine decat mine. Ai grija pe viitor nooblete hai cu 2000 de zile in factiune. :)

 

Flaviuss - Mi-am facut o parere destul de buna despre tine, chiar esti cu capul pe umeri din ce am vorbit si discutat si apreciez ca incerci sa te implici in factiune cum poti.

 

WaZZy - Arifstul meu aka Adminul Noobletel aka Abuzarul aka nu mai stiu ce aka sa gasesc dar o sa mai fie, esti un om foarte de caterinca care chiar mi-ai ridicat morarul fara sa vrei in unele momente când ma plictisisem, ma mir ca ai atata timp cu atat de multe functii eu nu cred ca as fi rezitat, ai grija de adminul ala incearca sa vorbesti cu admini sa ii intrebi de sfaturi pentru banarea codatilor la Aimbot/Norecoil si mai stii tu ce chiar nu vreau sa te vad cum pierzi si tu adminul, cum l-am pierdut si eu, sper la un Admin Nivel 2 din partea ta asa ca ai grija baiete sunt cu ochii pe tine din umbra. AKA N00b

 

Jiuu - Tu ai mai fost prin factiune de multe ori chiar imi place de tine, un tip de treaba cu capul pe umeri care chiar si-a vazut de treaba sa, neavând nici-o sanctiune pana la rank 5, chiar sunt mandru de tine intr-un fel, ma vad pe mine in tine intr-un anumit mod.

 

Wyatt - Am discutat cu tine pe teamspeak si altele mi-ai lasat o impresie foarte ok, avand capul pe umeri cum s-ar spune, fiind un tip de treaba care nu risca si intreaba inainte sa actioneze.

 

Elvisu - Ai fost ca o legenda aici in SF Taxi cel putin asta mi-ai dat impresia chiar ca ti se potriveste numele de vedeta, mi-ai lasat o impresie foarte buna, chiar iubind factiunea, fiindu-ti destul de greu sa o parasesti pentru membrii care sunt in ea, credema si mie imi este la fel de greu cum iti este si tie.

 

Krogen - In ultima vreme au fost niste probleme cu un test, dar treburile se vor rezorva de la sine, stai linistit pentru un test nu moare nimeni, stiu ca e destul de greu sa faci raportul in anumite situatii si te inteleg, pe viitor fii mai intelegator sfatul meu, in rest mi-ai lasat o parere foarte buna.

 

.SendreL. - Cu tine am mai vorbit mai demult stiu ca ai antrenamente si multe altele, dar nu prea te descurci cateodata cu jocul din ce am observat sfatul meu este sa lasi jocul sau sa incerci sa fi mai activ, deoarece poti avea de pierdut daca nu esti destul de activ, in rest am o parere buna despre tine avand in vedere ca te cunosc de foarte multa vreme de când eram rank 5.

Nystor - Mi-ai dat impresia a fiind o persoana de treaba, care stie ce este acela respectul, imi place ca esti punctual ceea ce este un avantaj la tine.

 

Nirick - Un om de treaba care ii place manelele la nebunie si ii place sa cante seara pe /f, imi amintesti de cineva mai vechi din factiune poate de @Madutzu99 ADM intr-un fel.

 

NeneaTroll - Esti cam ciudat intr-un fel, ori m-ai trolat ori nu stiu dar cateodata nu prea esti interesat si aflii niste informatii abea peste mult timp, nu prea esti informat cu starea actuala a factiunii cateodata din ce am observat eu, probabil ai multa treaba si multe treburi pe cap din ce mi-am dat eu seama, in rest esti o persoana foarte de treaba si ok care poti discuta foarte ok.

 

Vali1234 - Baiete sunt intr-un fel mandru de tine, stiu ca nu ai o varsta foarte mare dar chiar pentru varsta ta ai o mentalitate foarte buna, care chiar m-a uimit in unele situatii cate informatii stii, ma refer ca stii atat de multe locatii si chiar nu ai avut  FW sau ceva, pe mine m-ai uimit nu credeam ca o sa ajungi la rank 3 fara nicio sanctiune sunt foarte mandru de tine.

 

Soranaa si .Dila. - Fetele rebele ale factiunii, mereu va vad facand prostioare si nu in sensul rau, intr-un fel ofera factiunii o dinamica unica prin felul vostru de a fi ca un duo de fete care dreseaza baietii din jurul lor asa imi imaginez :).

 

..Mira.. - Mi-ai lasat o impresie destul de buna, chiar respectând regulile foarte bine, stiind ce este seriozitatea si activitatea.

 

Wedin - Wedinelul meleu, ce sa mai zic de tine esti de treaba, foarte de gasca, plin de niste replici de ma dai jos de pe scaun cateodata si ma lasi fara replica, de caterinca rau cateodata.

 

Just4ever - Om de gasca care te poti intelege, dar sa nu il superi ca e de rau :)

 

Restul Rank 1-3 va urez la cat mai putine FW, fara post hunteri, aveti grija de voi mai repetati regulamentul si locatiile, dati o geana prin anunturile importante si [/fmotd], la cat mai multe Rank Up sper sa va vad pe toti unde va doriti sa ajungeti, aveti grija n00bleti de tot, voi sunteti factiunea, voi ati fost noobleteii mei dragi, cu voi am ras, plans, si toate altele, o sa imi fier dor de toti, poate o sa revin intr-o buna zi mai mult ca sigur. Daca mai vreti pareri puteti sa mi le cereti in joc :) despre voi.

 

P.S. Votul pentru noul lider o sa fie anuntat si pe [/fmotd] cel mai probabil maine seara, sper sa votati cu cine considerati ca merita pe deplin sa va conduca, eu consider ca mi-am facut treaba destul de bine, chiar daca nu am fost perfect macar am incercat, fiecare om avand cateodata greseli, asta facandu-ne oameni intr-un fel, nefiind perfecti la orice.

Roberte N0bletul

#N00bforever

 

 

Salut! Contul meu a fost spart in urma cu ceva vreme, eu abia acum am sesizat asta. Mai acum vreo jumatate de ora m-am luat sa descarc sa:mp, vreau sa vad de cat mai am nevoie sa cumpar unban, caci Madutzu saracul e banat, ma rog, acum are alt nume contul. Daca este o suma mare pe care tre sa o dau la unban cel mai probabil o sa ma lipsesc si daca este astept momentul iertarii sau stiu eu... Si mie mi-e dor de acele vremuri, as fi vrut din tot sufletul sa pot intra pe server de pe contul meu... dar din pacate nu-i posibil :( 

Link to comment
Share on other sites

Salut, 

 

Ati vrea ca de fiecare sarbatoare/eveniment, sa organizam o misiune de tip ''Faction Quest'' care consta in indeplinirea a 3 misiuni diferite, si cu premii mai speciale?

 

Cine este de acord de aceasta sa dea un UP VOTE [puteti sa aduceti idei in comentarii] si cine NU doreste sa scrie mai jos ''NU [si motivul pentru care nu este de acord].

 

                     Multumim!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Hello,

 

 

Would you like us to organize a "Faction Quest" mission for each celebration / event that consists of three different missions and more special prizes?

 

 

Who agrees to give a UP VOTE [you can bring ideas into comments] and who does NOT want to write down "NO [and why they disagree].

 

 

Thank you!

Edited by HaVaNa Din SF TAXI
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.