Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

On ‎3‎/‎28‎/‎2020 at 11:28 AM, Irina said:

Eu vreau sa fac odata 1000 sa mi pun status d ala personalizat dar nu stau sa fac spam ca ma injura aia de ma au la follow =))

ehe

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, h a v a n a said:

încearcă să pui posturi mai lungi, msss ❤

A pai lasa ca fac zic ehe de 10 ori si sa vezi cum o sa fie mai lung.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, h a v a n a said:

dacă ca prin magie va apare un warn pe forum eu n-am ce sa fac ? @AgentUrs007@ILYN Fox

 -  de ce nu chiar si o sanctiune pe joc, cel putin regulamentul asa zice. Daca tot continua asa, recomand sanctionarea in joc pentru ca pe forum nu se acorda warn asa una cu doua, in conditiile in care topicul este destinat pentru discutii.

20 hours ago, ILYN Fox said:

A pai lasa ca fac zic ehe de 10 ori si sa vezi cum o sa fie mai lung.

- chiar daca faci o propozitie dintr-un cuvant tot scurta este. Sunt sigur ca poti mai mult de 10 cuvinte legate intr-o fraza mai pompoasa.

9 hours ago, AgentUrs007 said:

ehe

- Mare grija, nu mai copia pe altii ca o patesti si tu si dupa zici ca de ce. 

 

 

In alta ordine de idei, si la voi s-a lasat frigutul? La mine m-am trezit de dimineata si m-am uitat sa vad unde este soarele de ieri, si ioc ca nu mai era. Aa da, si ce spuneti de activitatea de maine?

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, florynn fly said:

 -  de ce nu chiar si o sanctiune pe joc, cel putin regulamentul asa zice. Daca tot continua asa, recomand sanctionarea in joc pentru ca pe forum nu se acorda warn asa una cu doua, in conditiile in care topicul este destinat pentru discutii.

- chiar daca faci o propozitie dintr-un cuvant tot scurta este. Sunt sigur ca poti mai mult de 10 cuvinte legate intr-o fraza mai pompoasa.

- Mare grija, nu mai copia pe altii ca o patesti si tu si dupa zici ca de ce. 

 

 

In alta ordine de idei, si la voi s-a lasat frigutul? La mine m-am trezit de dimineata si m-am uitat sa vad unde este soarele de ieri, si ioc ca nu mai era. Aa da, si ce spuneti de activitatea de maine?

Si eu m-am trezit cu o surpriză mare ninge si e un frig de mori,eu astept căldură și sa treaca toată nebuneala asta cu virusul ca deja nu mai suport.

Edited by HEROINA
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irina said:

Daca aveti idei pentru activitati/misiunea saptamanii imi puteti spune in PM sau in mesaj pe Whatsapp, mersi.

Irina nu mi-o lua în nume de rau nu am nimic cu tine ,dar odată ce esti sublider tu ar trebui să ai idei de activitati nu sa cer idei membrilor.Pai asa ce facem ? Tu organizezi activitati si misiuni pe ideile membrilor?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu ideile mele, dar sunt deschisa si la alte idei, zic. 

Cred ca ar trebui sa facem si ce vor membrii, nu doar ce vrem noi.

 Pot sa imi pun creativitatea la incercare, chiar pot, dar as vrea si pareri din alte parti, sa vad ce le place, ce ii atrag.

 Consider ca un membru poate sa imi dea o idee, alt membru cu alta idee si iese ceva mai sclipitor, sa zic asa, “unde-s multi puterea creste”. 

Link to comment
Share on other sites

Retrag cererea aia de invoire la activitate, ca sa raman cu 0/2,ca am apucat sa ajung,se pare .Si de editat acolo nu am mai putut ca au trecut 24 ore

 

Edited by CjGiogio
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MatthewAxelson said:

Poate cineva sa-mi explice cam ce implica targul de sambata? Este prima data cand particip, dar nu vreau sa merg acolo si sa n-am habar de nimic.

O sa fim mai multe facțiuni, ne ajutam reciproc la raportul de activitate, noi transportam persoane, plimbam, etc, mai multe detalii înainte de activitate. :*

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, h a v a n a said:

O sa fim mai multe facțiuni, ne ajutam reciproc la raportul de activitate, noi transportam persoane, plimbam, etc, mai multe detalii înainte de activitate. :*

 

20 hours ago, N I N I said:

@MatthewAxelson E o activitate interesanta.. imi pare rau ca nu pot ajunge.

Multumesc frumos!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.