Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, Fox. said:

Trebuie să-ți pregătim încă puțin HQ-ul, vine iarna și trebuie sa hibernezi, o să-ți aduc niște peste sa ai acolo.

Ii aducem si niste lemnie die foc sa stea acolo pe jarul incins sa n-aibe treaba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GokuSan said:

Ii aducem si niste lemnie die foc sa stea acolo pe jarul incins sa n-aibe treaba.

Il aranjam noi pe urs, nicio problema. Suntem cu tine @AgentUrs., fără frica!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, GokuSan said:

Ii aducem si niste lemnie die foc sa stea acolo pe jarul incins sa n-aibe treaba.

si niste ceiut cald sa nu-i inghete poponetul ursului ;))

Link to comment
Share on other sites

 

14 hours ago, Eileen said:

si niste ceiut cald sa nu-i inghete poponetul ursului ;))

Vom agrea grija de gradele poponețului ursului.

In rest, cum mai merg rapoartele?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fox. said:

 

Vom agrea grija de gradele poponețului ursului.

In rest, cum mai merg rapoartele?

merg bine, le facem incet si sigur ;))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, clanul nurcilor aici, am inceput facultatea cu bine, ne bucuram maxim de viata :(

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2020 at 12:18 AM, KyubyZEM RPG said:

Ce fac colegii mei preferați?

facem raportul, tu ce faci in aceasta minunata seara de sambata?

12 hours ago, KeiNNN said:

Bine facem, tu ce faci?

nu face nimic din ce ar trebui sa faca, asta face :P

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va informez ca a fost făcut un nou grup de Whatsapp, cât și de discord. Dacă doriți intr-un grup PM pe forum dau SMS pe joc mie, AgentUrs, Eileen, Goku_San, KyubyZEM si mai mulți. Cel de discord este încă în facere dar este folosibil.

Edited by Fox.
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2020 at 3:30 AM, KyubyZEM RPG said:

Nu asa bn ca si tine

de ce nu bine, ce s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi, sper sa fiti fericiti si sa realizati in viata, mai presus de acest joc, tot ce va doriti, va pup si aveti grija de voi! Si nu uitati, in viata nu exista nu pot, exista nu vreau! Respectele mele tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, va doresc toate cele bune si succes absolut in orice va doriti si va propuneti sa faceti si sa va impliniti visurile!

 

Dragul vostru GoKu_SaN ❤️  ❤️  ❤️

Ramaneti cu bine! Eileen ily:*

Edited by GokuSan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GokuSan said:

Dragi colegi, va doresc toate cele buna si succes absolut in orice va doriti si va propuneti sa faceti si sa va impliniti visurile!

 

Dragul vostru GoKu_SaN ❤️  ❤️  ❤️

Ramaneti cu bine!

Succes Gokule atat pe plan personal cat si pe plan profesional mi-a parut bine ca te-am cunoscut. Iti multumim pentru tot ajutorul oferit atat pe rpg 3 cat si pe rpg 1. Ai grija de Elena și de cici.

Legends Never Die Ramaneti cu bine.

Edited by AGENT U R S
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eileen said:

Dragii mei colegi, sper sa fiti fericiti si sa realizati in viata, mai presus de acest joc, tot ce va doriti, va pup si aveti grija de voi! Si nu uitati, in viata nu exista nu pot, exista nu vreau! Respectele mele tuturor!

Mult succes elena. Sper sa fii fericita si sa ai realizari in viata, sa realizezi tot ce iti doresti atat pe plan personal cat si pe plan profesional, mi-a parut bine ca te-am cunoscut. Iti multumim pentru ajutorul oferit in aceste zile, ai grija de goky si de cici.

NURCA. Ramaneti cu bine.

Edited by AGENT U R S
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GokuSan said:

Dragi colegi, va doresc toate cele bune si succes absolut in orice va doriti si va propuneti sa faceti si sa va impliniti visurile!

 

Dragul vostru GoKu_SaN ❤️  ❤️  ❤️

Ramaneti cu bine! Eileen ily:*

 

10 hours ago, Eileen said:

Dragii mei colegi, sper sa fiti fericiti si sa realizati in viata, mai presus de acest joc, tot ce va doriti, va pup si aveti grija de voi! Si nu uitati, in viata nu exista nu pot, exista nu vreau! Respectele mele tuturor!

Goks, vreau sa-ti mulțumesc pentru tot ajutorul pe care mi l-ai acordat, cel mai probabil fara tine nu eram unde sunt acum, ai fost cel mai tare sublider pe care l-am avut și sper ca vei reveni vreodată în aceasta factiune.

ELENUS, nurcile la putere, cici e cel mai sexos, vidrele is drăguțe. Mereu ai avut stilul tău, și asta mi-a plăcut. Iti mulțumesc și ție pentru tot ajutorul acordat pentru funcția de helper, va raman dator amândurora, sper sa ne revedem cu bine. ❤️

Edited by Fox.
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, LdV WRC said:

Nick: WRC.
Rank: 5
Propunere: Modificarea acestei reguli: 
 Nu aveți voie să stați AFK în mașinile facțiunii, fie cu [/fare] sau nu. (Nerespectarea acestei reguli duce la Faction Warn). Sa se adauge 10 secunde, doar atunci cand clientul pune un checkpoint pe mapa, pentru a putea vizualiza harta pe ESC si a vedea unde doreste clientul sa ajunga.

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?: Pentru a nu fi santionati aiurea.

 

Sa aduc o completare ca un raspuns la aceasta propunere, extrasa tot din regulament. Cine zice ca acum nu ai voie sa te pui afk pentru a vedea markerul pus pe mapa. Ca sa se ia in considerare AFK in taxi trebuie dovada in care sa demonstreze ca ai stat afk cel putin 15 secunde. Si chiar si asa nu ai degeaba chat, pe chat poti sa ii zici ca te uiti pe mapa si revii rapid.

 

Ca o alta idee ce nu are treaba cu propunerea ta si nici cu tine, dar vad ca nu prea se comunica cu clientii din ce in ce mai mult, aici este si motivul pentru care unii nu apeleaza la taxi si fac posturi. Am intalnit multi post hunteri care credeau ca ma fac de sanctiune, dar daca am discutat cu ei si le-am explicat, nu au avut ce sa-mi faca.  

PS: Este ca un sfat/parere prieteneasca, nu intriga la cearta sau mai stiu eu ce. 

Multumesc!

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.