Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, florynn fly said:

 

Sa aduc o completare ca un raspuns la aceasta propunere, extrasa tot din regulament. Cine zice ca acum nu ai voie sa te pui afk pentru a vedea markerul pus pe mapa. Ca sa se ia in considerare AFK in taxi trebuie dovada in care sa demonstreze ca ai stat afk cel putin 15 secunde. Si chiar si asa nu ai degeaba chat, pe chat poti sa ii zici ca te uiti pe mapa si revii rapid.

 

Ca o alta idee ce nu are treaba cu propunerea ta si nici cu tine, dar vad ca nu prea se comunica cu clientii din ce in ce mai mult, aici este si motivul pentru care unii nu apeleaza la taxi si fac posturi. Am intalnit multi post hunteri care credeau ca ma fac de sanctiune, dar daca am discutat cu ei si le-am explicat, nu au avut ce sa-mi faca.  

PS: Este ca un sfat/parere prieteneasca, nu intriga la cearta sau mai stiu eu ce. 

Multumesc!

A avut cineva o reclamatie pentru AFK, si adminii au spus clar ca in regulament scrie ca nu ai voie AFK, daca era scrisa si o limita de timp atunci era altceva, de accea si acea propunere.

Exemplu LS Taxi: 7.5 Vă este permis să stați AFK în mașinile facțiunii numai pentru o perioadă de timp: AFK ~ 1-15 sec. (nu primiți nimic); AFK ~ 15-30 sec. (Avertisment Verbal); AFK ~ mai mult de 30 sec. (Faction Warn) (exceptie - Maverick), fie cu [/fare] sau nu. (In reclamații sunt necesare dovezi video).

Edited by LdV WRC
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, LdV WRC said:

A avut cineva o reclamatie pentru AFK, si adminii au spus clar ca in regulament scrie ca nu ai voie AFK, daca era scrisa si o limita de timp atunci era altceva, de accea si acea propunere.

Exemplu LS Taxi: 7.5 Vă este permis să stați AFK în mașinile facțiunii numai pentru o perioadă de timp: AFK ~ 1-15 sec. (nu primiți nimic); AFK ~ 15-30 sec. (Avertisment Verbal); AFK ~ mai mult de 30 sec. (Faction Warn) (exceptie - Maverick), fie cu [/fare] sau nu. (In reclamații sunt necesare dovezi video).

Really? Ai cumva reclamatia respectiva sa vad si eu ce dovada are?  Eu stiu ca sa consideri afk trebuie dovada care sa demonstreze ca a fost cel putin 15 sec. sub 15 sec, poate fi gen de la conexiune, sau se bocheaza jocu, ai luat crash chestii deastea marunte.  Da, multe reguli trebuiesc updatate dupa cum s-a mai schimbat jocu.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, florynn fly said:

Really? Ai cumva reclamatia respectiva sa vad si eu ce dovada are?  Eu stiu ca sa consideri afk trebuie dovada care sa demonstreze ca a fost cel putin 15 sec. sub 15 sec, poate fi gen de la conexiune, sau se bocheaza jocu, ai luat crash chestii deastea marunte.  Da, multe reguli trebuiesc updatate dupa cum s-a mai schimbat jocu.

Asa si? In regulament nu scrie ca dupa 15 sec se considera AFK. Oare e asa greu de adaugat 2 cuvinte in regulanetul ala?

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2020 at 7:34 PM, S a t t i n e said:

Buna seara dragi colegi sampisti taximetristi. Ke faketi? Numai probleme pe aici se pare. ?

 

Buna seara draga colega Sattine, noi bine fakem, dumneavoastra ke faketi? Eh, se putea si mai bine.

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2020 at 8:34 PM, S a t t i n e said:

Buna seara dragi colegi sampisti taximetristi. Ke faketi? Numai probleme pe aici se pare. ?

 

Buna siua sattine, noi facem bn, tu ke faci? Am avut si zile mai bune ?

Edited by AGENT U R S
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fox. said:

Buna seara draga colega Sattine, noi bine fakem, dumneavoastra ke faketi? Eh, se putea si mai bine.

 

17 minutes ago, AGENT U R S said:

Buna siua sattine, noi facem bn, tu ke faci? Am avut si zile mai bune ?

Aveam putin chef de vorba zilele trecute si am zis sa ma bag  in seama .?

Link to comment
Share on other sites

@AGENT U R S  vezi ca linkul cu dovada de la statistica cu sedinte si activitati nu este ok (nu ma pot uita la dovezi). Si practic, sanctiunile ce vor urma sa fie atribuite vor fi ilegale fara dovada respectiva.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.