Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baietii si La multi Ani!  Sunteti bine sanatosi? V am pwpat!

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, am la "Discutii Generale" in forumul LS Taxi un script CLEO (verificat de admini) care ne ajuta cu schimbarea de /fare in functie de ora zilei, cat si cu aspectul informatiilor despre /fare care sunt afisate in partea dreapta.

 

Pentru mai multe detalii, aruncati un ochi aici: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vai ce e dezordinea aia in sectiunile de regulament fratilor? Cel putin sectiunea de fare nici nu e complet actualizata. Sau a ramas ca pe NG ii transportam cu /fare 20? Nu prea vad interes pe aici legat de aspect si claritate a regulilor.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2022 at 10:33 PM, Moderat said:

A trebuit sa rezolv niste chestii, asa ca am actualizat link-ul.

 

Pentru cei care il folositi, ar fi clar recomandat sa stergeti scriptul pe care il aveti deja si sa il puneti pe cel din noul link.

 

Scriptul este acum in mod oficial la sectiunea de moduri - orice update va fi facut acolo de acum: https://forum.b-zone.ro/files/file/325-taxi-fare-helper/

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2022 at 11:30 PM, florynn fly said:

Vai ce e dezordinea aia in sectiunile de regulament fratilor? Cel putin sectiunea de fare nici nu e complet actualizata. Sau a ramas ca pe NG ii transportam cu /fare 20? Nu prea vad interes pe aici legat de aspect si claritate a regulilor.

Adica un admin 5 nu-si da interesul sau cum? Eu zic sa-ti dai tu interesul sa faci alte lucruri cum ar fi activitatea ta in factiune, decat sa cauti orice chichita.

 

Edited by TLG WRC
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2022 at 12:30 AM, florynn fly said:

Vai ce e dezordinea aia in sectiunile de regulament fratilor? Cel putin sectiunea de fare nici nu e complet actualizata. Sau a ramas ca pe NG ii transportam cu /fare 20? Nu prea vad interes pe aici legat de aspect si claritate a regulilor.

nici n-ai sa vezi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, florynn fly said:

WRC are dreptate asa e :) nu zic nimic, sunt foarte cel mai inactiv.

Nu am spus ca esti cel mai inactiv. Dar poate mai treci si tu de preagul ala de 30 de comenzi zic, poate tmai treci si tu pe la activitati. Doar zic.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.