Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, scuzati ca postez aici si daca va deranjeaza lucrul acesta. @NeneaTROLL cine ti-a facut reclamatie si ai de gand sa reintri in SF Taxi pentru a avea grija din nou de factiune?

Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2019 at 12:08 PM, WediN North said:

Salut baieti, scuzati ca postez aici si daca va deranjeaza lucrul acesta. @NeneaTROLL cine ti-a facut reclamatie si ai de gand sa reintri in SF Taxi pentru a avea grija din nou de factiune?

Adminul Robica mi-a dat 3/3 din cauza ca V86ulpea mi-a facut PM cum ca i-am jignit doar spunandu-le in fiecare PM al unui membru LV Taxi cum ca ar fi niste drogalai care baga legale de dimineata pana seara xD,lasa wedin,ca tot ii fut eu cumva,da-i in mortii lor

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NeneaTROLL said:

Adminul Robica mi-a dat 3/3 din cauza ca V86ulpea mi-a facut PM cum ca i-am jignit doar spunandu-le in fiecare PM al unui membru LV Taxi cum ca ar fi niste drogalai care baga legale de dimineata pana seara xD,lasa wedin,ca tot ii fut eu cumva,da-i in mortii lor

Mereu a fost cv cu LV Taxi, pacat ca nu s-au rezolvat nici acum problemele intre SF si LV Taxi, cei din LS mereu s-au inteles cu LV si SF, foarte urat gestul lui Vulpea, o metoda prosteasca sa te razbuni pe cineva. Daca zici ca doar atat le-ai spus, nu vad ce e in neregula ca i-ai facut drogalai sau cv, poate a fost o gluma sau poate nu, dar vorba aia, razbunarea e arma prostului. Nu te razbuna pe ei si lasa-i sa se mai certe in fata ecranului cu toti, imi pare rau de tn ca erai un lider la locul lui si care-si facea treaba... sper ca noul lider sa mentina in continuarea factiunea pe linia de plutire si sa n-o scufunde, poate ca acest conflict cu LV Taxi n-o sa se termine niciodata. Macar acest conflict LV-SF Taxi sa fie singura problema a Romaniei, in loc sa se faca ceva bun in tara asta, multi se cearta in fata unui calculator, urat oricum. Respecte eterne albinutelor si multa sanatate ! P.S.: nu vreau sa se inteleaga ca i-am bagat pe toti in aceeasi oala

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NeneaTROLL said:

Adminul Robica mi-a dat 3/3 din cauza ca V86ulpea mi-a facut PM cum ca i-am jignit doar spunandu-le in fiecare PM al unui membru LV Taxi cum ca ar fi niste drogalai care baga legale de dimineata pana seara xD,lasa wedin,ca tot ii fut eu cumva,da-i in mortii lor

N-are nimic, e PURUL adevar cei din LV Taxi doar s-au simtit (dovada ca acesta este adevarul) si urat din partea lui V86ulpea pentru PM facut dat fiind faptul ca este admin. Ce o sa se aleaga de SF Taxi de acum? Daca spunem ca sunt prajiti aici si incoace o sa ne faca PM-uri si o sa ne scoata rand pe rand? Prostii, nu se va intampla, mereu a fost o problema la ei, nu este vina noastra ca liderul din acea factiune a adus toti POST-HUNTERI, unul dintre ei fiind "BLASZ" un membru LV TAXI care efectiv se distra facand PM-uri membrilor acestei factiuni. Tin sa precizez ca ai fost un mare lider cu mare caracter. #UAREALEGEND.

Edited by aLinnul
Link to comment
Share on other sites

Salut, ziua asta m-am decis sa fac un CMD pentru taxi. este special facut pentru SF Taxi. Debea ce l-am facut si inca nu estei gata chiar tot, poate mai are buguri sau am uitat eu cate ceva.

Este versiunea 0.1 si inca este in lucru iar eu il voi actualiza si il voi posta mereu aici pe Discutii la SF Taxi. Nu sunteti obligati sa il folositi dar eu zic ca va ajuta pentru raport si am adaugat si cateva comenzi in plus. Daca aveti vreo nelamurire imi dati PM.

 

Download Taxi Helper CMD v0.1http://www.mediafire.com/file/eyz7rm39kr5ybr6/Taxi_Helper_CMD_v0.1.rar/file

SS cu modul : https://imgur.com/a/N7tF2NO

Instalare mod : Extrageti Taxi Helper CMD v0.1.cs in folderul Cleo pe care il gasiti in folderul cu GTA San Andreas.

 

Sper ca v-am ajutat cat de cat, eu voi lucra la el de fiecare data cand am timp liber ! Bafta si spor la raport !

 

 

Edited by seTup Legend
Link to comment
Share on other sites

@seTup Legend  foarte bine daca ai facut un mod, insa exista deja unul. Cei drept nu si pentru r1 - r3 inca, dar o sa fie in versiunea urmatoare valabil pentru toata lumea. Urmatoarea veriune se va actualiza automat, iar comenzile vor fi valabile in functie de rank-ul in factiune.

Link to comment
Share on other sites

Doamane frate, oricum castiga alin.

 

@florynn flyNu stiam ca ai facut du un CMD, io am incercat sa fac unu cu tot ce e nevoie pentru orice rank si mai are niste prescurtari pe acolo. Oricum nu e gata inca si poate mai are buguri dar in rest io zic ca e calumea si pentru rank 1-5 e perfect cred, cine vrea sa il foloseasca e bine cine nu nu, nu e deranj, doar am facut asa.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.