Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, dragi taximetriști !

Am făcut un server de discord pentru facțiunea SF-TAXI-COMPANY dacă se poate să intrați intr-un număr cât mai mare acolo o să vă fie prezentate atât pentru membrii de rank 4+ cât si pentru membrii de rank mai mic diferite propuneri. Vă propun să intrați cu numele din joc să vă putem oferii gradele necesare pentru a nu tot intreba cine sunteți.

Click aici  dați click pentru a intra direct pe link pentru a face parte din Grup!

Link to comment
Share on other sites

Domnule comandat am planuit planul de atac., vom folosi taxiurile cu nos pe post de racheta, mavarick pe post de elicopter echipat cu un tun de rachete care arunca fw uri si hq pe post de buncar. Va reamintesc ca avem un hq poziționat foarte bine ce ii va îngreuna pe cei din armata Iranului. Sa trăiți! 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Irina said:

Vedeti ca v-au pus pret pe cap, domnule Trump.

Te salut dn palat

2 minutes ago, Teox said:

Domnule comandat am planuit planul de atac., vom folosi taxiurile cu nos pe post de racheta, mavarick pe post de elicopter echipat cu un tun de rachete care arunca fw uri si hq pe post de buncar. Va reamintesc ca avem un hq poziționat foarte bine ce ii va îngreuna pe cei din armata Iranului. Sa trăiți! 

:))))))))))))))

aplicăm planul asta ok

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.