Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mda, nu mai zic nimic, vad ca tot messenger este pe aici. Nu se poate face o propozitie mai pompoasa care sa nu fie considerat chat messenger. Parca ati fi pe messenger aici. In fine. In perioada asta multi au multe ore jucate, na carantina, ce sa si faci in casa? Te plictisesti sa te tot uiti la filme, te mai si joci, inveti etc.  Malai bre!!  

In alte ordine de idei am dat edit la propunerile pe care le-am postat mai de dimineata. Cum vi se par propunerile?? Tare fain ar fi sa le puna pe server cat mai curand. Multe din update-uri le-au pus dupa 4 ani de la o propunere.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, h a v a n a said:

Atatea $cuze găsești măi adi

Ba dar ce serios vrei sa pari tu aici :)))

1 hour ago, florynn fly said:

Mda, nu mai zic nimic, vad ca tot messenger este pe aici. Nu se poate face o propozitie mai pompoasa care sa nu fie considerat chat messenger. Parca ati fi pe messenger aici. In fine. In perioada asta multi au multe ore jucate, na carantina, ce sa si faci in casa? Te plictisesti sa te tot uiti la filme, te mai si joci, inveti etc.  Malai bre!!  

In alte ordine de idei am dat edit la propunerile pe care le-am postat mai de dimineata. Cum vi se par propunerile?? Tare fain ar fi sa le puna pe server cat mai curand. Multe din update-uri le-au pus dupa 4 ani de la o propunere.

Frumoase propuneri..aia cu masinile personale am propus-o de 2 ori pana acum la admini..speram sa faca ceva

Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2020 at 10:24 PM, h a v a n a said:

Ce e asta? @ILYN Fox

 

Acum vad asta, pai este o intamplare cu 4 personaje diferite, 2 personaje principale si 2 secundare. Cele principale fiind: Io si .Dila.,  cele secundare sunt neimportante deoarece nu prea participa la actiunea respectiva. In aceasta imagine se poate observa 2 oameni care fac lucruri nebunesti intr.un dormitor foarte frumos aranjat, cochet. Primul personah principal ii baga coada in gaura vaginala a Dilei. Pe fundal este o muzica specifica unui bordel care se potriveste la perfectiune cu actiunea respectiva. In final totul a iesit bine, cu un fundal intunecat pentru a nu se vedea nudes-urile.

Edited by ILYN Fox
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, h a v a n a said:

De ce imi dezvalui indentitatea?

Deranjez, imi spui si mie care identitate? 

Wrong, scz.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TLG Dany Faraon said:

Era vorba mea de pe discord :))

Bine v-am găsit dragi colegi.

Da, da, vrajeli. Ce sa zici si tu acum, pe mine nu m-ai intampinat asa :)) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, h a v a n a said:

De ce imi dezvalui indentitatea?

Dcnu

 

1 hour ago, Irina said:

Pentru cei noi, bine ati venit, rau ati nimerit. 

Nu faceti activitate saptamana viitoare ca va sparg, vreau eu sa fac.

Stiam ca nimeresc rau..

 

@TLG Dany Faraon smecher avataru

Edited by S U P E R P I G
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.