Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bună seara El Loco Cartel. Vreau să vă felicit pentru warurile din această seară, inadmisibil faptul că suntem 20 de oameni pe turf noi fiind 26 de oameni ON. Aş vrea să vă mobilizaţi şi să nu vă mai bateţi joc de munca celorlalti şi în special de implicarea mea. O seară bună vă doresc, şi dacă mâine îmi fac timp, o să fac evidenţa la Prezenţă doar, şi dau FW celor care nu au fost. O seară bună.

 

Mâine vă aştept la waruri într-o formulă mai numeroasă. La ora 19:45 vă aştept în HQ, vreau să luam SF!

Link to comment
Share on other sites

Astăzi urmează un interviu cu UnknowX pe tema El Loco Cartel, pe la ora 5-6 să fiți on.

 

Cei care vor participa la acest live sunt : GGhrtTT, Muzzy, G.Unit.

 

Se va vorbii despre mafile din SF, Cum s-a ridicat ELC într-un timp atât de scurt și altele, fiți pe faza !

Link to comment
Share on other sites

Salut ELC,de astazi sunt noul vostru coleg,dar si vechiu,unii ma stiti de cand am fost sublider alaturi de Crank.Am venit si eu aci sa va ajut sa luam SF-u si turfuri in LS/LV.Hai ne vedem diseara la waruri,bafta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare eu sunt noul vostru coleg.

Ieri seara n-am putut ajunge la war,am fost la majoratu unui vecin.

Si am uitat sa-mi fac invoire.

Edited by SmooK
Link to comment
Share on other sites

Bună seara El Loco Cartel, vreau să vă felicit pentru reuşitele din această seară pot spune mirobolantă pentru voi, dar în special pentru mine... Pentru că, mi-am întrecut limitele.

#sfportocaliu

 

5QtQ1gs.jpg

Edited by Muzzy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.