Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@,unde tie sacul? :))))

 

se pare ca flamandul ala de kenzi zis ,, duhoare" sa dus 69 si colectioneaza tot felul de rahaturi sa ne faca post ... Mia facut un post cu o dovada care nici 1% nu avea trb cu el .. vai de mama lui !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut, ce faceti ba? Luni dam magie, pe felie, se stie 69 rupe, ia sfu toate la rand ba
sa iti fie rusine pentru ce-a ce ai scris la discutii 69 aseara v-am batut singur 2 runde la primu war si voi ziceti ca dati magie ?cand vedeti unii din mafia aia ca dati de greu activati f3-u pup o sa vedeti cine detine suprematia in sf in cateva zile
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,se pare ca au plecat Muzzy,Unit,Zorky si multi alti,aia care erau ''FARAONI''..Nu-i nimic,trebuie sa ne descuracam si fara ei...trebuie sa recunoastem ca toti care au plecat faceau + mareeee,diseara sa fim 30 macar in HQ pentru waruri sa ne aparam CNN-u si Aeroportui,hai bafta..Ne vedem in game,pwp

Link to comment
Share on other sites

ceva ce va poate interesa: http://forum.b-zone.ro/topic/308264-catalynnxds-samp-videos/?p=4661870

vreti sa nu mai asteptati juma' de ora la login server 1000/1000? uite un mod, astepti maxim 30 secunde, fps ridicat si imediat iti da retry, de 3 ori mi se pare pe secunda, la primu loc liber intrii: http://forum.b-zone.ro/topic/262722-mod-samp-fixes/

Link to comment
Share on other sites

Neata ELC,abia ce m-am trezit si eu,merg mananc si plec la sala.

Ne auzim diseara cand vin de la liceu.

Sper ca in seara asta sa intrati in numar ceva mai mare fata de ieri seara.

Poate mai vin cateva persoane sa ne ajute,eu as avea 2 dar nu am cont sa le dau...

Sper sa nu ajungem sa ne batem pentru HQ,si ar fi ok ca noi subliderii sa faca ceva,sa aduca persoane,sa coordoneze.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

Link to comment
Share on other sites

Hei buna ce faceti haideti sa facem ceva cu factiunea asta sa aducem membri si sa fim cat mai multi la war sa castigam sf macar sa le tinem pe cele castigate .Nu imi place cum se prezinta elc acum suntem putin ne certam ca chiori nu mai vreau cearta,am ales sa raman sa nu imi dau demisia din cauza ca factiunea asta e factiunea mea de suflet plus ca JJamal fi si tu mai responsabil adu playeri ce sa mai zic de sublideru care l-ai adus nu face nimic o organizatie absolut nimic ai adus un sublider care are 12 ore jucate pana acum ce fel de sublideri aduci sa ne traga factiunea in jos.TU SI SUBLIDERU ADUCETI MEMBRI dar Jjamale uitate la fiecare player in parte cand citesti cate ore jucate are luna asta daca aduci unu care are 10 ore jucate iti dai seama ca acel pleyer iti intra cand vrea el nu la war cu invoire si inactivitate multi fac rankuri pe treaba asta invoire 2 inactivitati si pac r2 dupa demisie o sa ajungem sa vindem liceente ca avispa.Plus ca multi aseara nu au fost la war ma refer la cei care nu au invoire sau inactivitate cei care nu au fost sa premeasca cate un fw.trebuie facuta evidenta la war cine nu vine fw pana ii scoatem pe cei acre nu au onoarea de a veni la war.As tine topicu de invoire si inactivitate inchis cel mult o saptaman dupa ce ne vom strange mai multi,Carie tu ziceai sa lasam sa pierdem tot sf si dupa ce ne strangem sa castigam iar nu ai cum sa castigi cand sublideru nu are nici o organizare si are doar 12 ore jucate luna asta si daca il pierdem nu o sa il mai vedem in veci daca se aduc pleyeri cu nu stiu cate ore jucate si invoiri sau incativitati.

Edited by DaRkQuEeN
Link to comment
Share on other sites

Azi, 10.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. 69 Pier Mobs -China Town SF: 20:00 - 20:30 (defend)


2. Avispa Rifa - Avispa Hills SF : 20:30 - 21:00 ( defend)







! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Bun o sa scriu iar aici ce nu imi place si ce trebuie schimbat aici:

1.Prima regula este jobu arms cei care nu au jobu arms la war sa fie sanctionati cu amenda.Plus ca trebuie obligatoriu sa dai arme la toti si back daca nu atunci facetiva skill 5 la arms si nu o sa mai fie o problema.

2. A doua regula cei care fac mai multe invoiri pe saptamana sa li se cresca zilele la rank up.Fiecare sa aibe voie la o invoire pe saptamana.Mie nu imi convine sa intru la war seara de seara si sa imi iau fw sau avertisment pt cei care fac invoiri nici macar nu ii vad la war si isi iau r2 dupa demisie.

3. A treia regula Stop cu dm in Hq cine face dm sa fie sanctionat cu amenda se face ss si se da pm.Care vreti dm ducetiva in sala de antrenamente pentru asta e facut acea sala.

4. A patra regula este valabila pentru toti pana luni cautati membri care are peste 30 ore jucate luna aceasta si aducetii la noi .De ce prefer cu atatea ore pentru ca sunt activi nu cei care au 5 ore jucate luna asta si sunt inactivi.

5. A cincea regula sa se faca evidenta la war in fieare seara doar pentru scor si cei absenti, fara secunde pana nu o sa fim 41/41.

6. A sasea care o stiti toti care e in regulament este cei care fac -5 amenda 1k -10 5k - 15 fw

 

Link to comment
Share on other sites

Azi, 11.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Avispa Rifa - Trashmaster SF: 20:00 - 20:30 (defend)


2. Avispa Rifa -Arch Angels SF : 20:30 - 21:00 (defend)


3. 69 Pier Mobs - Cartel SF: 21:00 - 21:30 (attack)


4. Avispa Rifa -Avispa Hills SF : 21:30 - 22:00 ( attack)







! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.