Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

N-am nimic cu el, eu unul nu m-am certat cu el. Daca el s-a suparat, e partea 2 a.

Am incercat attack, am rupt spamul, nu inteleg de ce nu a mers... Se pare ca a intrat Pimps cu attack in SF...

Maine avem doar doua deff..

Ne auzim pe maine! Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

N-am ce sa demonstrez pe turf, ca deja dau putin cam prea mirific.

Inca o data am demonstrat ca am dreptate: nu dau eu attack, nu avem attack.

Urat din partea voastra, ma simt jignit, de fapt, imi simt munca "jignita" si efortul depus pentru a face ceva.

Oricum, respectul meu pentru unii membri, dar altii sunteti de pomana, adica foarte multi.

Eu in continuare o sa ma chinui sa realizez ceva cu acest gang, sper sa si reusesc.

Noapte buna!

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, Nu ai ce sa le faci showy... Tu fa treaba asta in continuare, ca o faci perfect si foarte bine! Chiar imi pare rau de tine, fiindca doar tu esti activ si nu ai sustinere. Asa m-am simtit si eu in SF Taxi, cu test log-urile, nimeni nu dadea teste r4+ , numai eu sa dau. O seara frumoasa ELC, pup Show! :*

Link to comment
Share on other sites

@, Multumesc mult de sustinere, sunt incantat sa vad ca mai exista si astfel de playeri prin acest gang.

Oricum am precizat si mai sus, ca ii respect pe unii playeri care chiar si-au dat ei interesul, asa cat au putut.

@@MeMoRy Legend, Nu pot, fram. Nu ma tine inimioara sa stau pe bara stiind ca acest gang este intr-o scadere totala.

Link to comment
Share on other sites

@, nu il iei, ca sunt eu aici.

 

 

Neata lume.

Mamaa, ce cald e afara, e frumos rau de tot. Ideea e alta, plictiseala este prea mareeee.

Ne vedem prin joc, baftalos.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca n-am putut sa va ajut, doar ca lagul infernal nu mi-a permis.

Ideea e ca am avut asa mare lag de la firma de internet + lagul de pe server, ganditi-va ce iese.

Am sunat si mi l-au rezolvat, sau cel putin asa mi-au zis, acum cand intru sper sa nu mai am asa lag.

Nu va enervati, recuperam hq-ul.

Cu respect, va salut.

Ne vedem prin game!

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Binisor.. Se putea castiga si primul war.. Dar ce sa faci? Inactivitate mare pe la noi.

Ne auzim mai tarziu.

Maine avem 4/4, vreau sa le castigam pe toate. Tine de moralul nostru. Avem nevoie de asa ceva.

O seara buna va doresc!

Link to comment
Share on other sites

@, Din pacate doar 2/4.

 

Intr-un fel multumit, intr-un fel deazamagit, pentru ca sunteti prea inactivi, totusi din 31 decat 20 la war mi se pare putin cam ciudat.

Sper ca in acest weekend sa ne facem si noi 35+ si de luni sa nu mai avem probleme cu activitatea de la waruri.

Am dat prea frumos in ei astazi, locul 1 la toate cele 4 waruri, pacat ca nu am putut face fata si la ultimele 2, desi cel cu 69 l-am pierdut la limita.

Sper ca de luni sa ne rezolvam probleme astea daca nu, o sa incepem sa scadem si mai rau.

Un weekend placut va doresc, noapte buna!

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, Din pacate doar 2/4.

 

Intr-un fel multumit, intr-un fel deazamagit, pentru ca sunteti prea inactivi, totusi din 31 decat 20 la war mi se pare putin cam ciudat.

Sper ca in acest weekend sa ne facem si noi 35+ si de luni sa nu mai avem probleme cu activitatea de la waruri.

Am dat prea frumos in ei astazi, locul 1 la toate cele 4 waruri, pacat ca nu am putut face fata si la ultimele 2, desi cel cu 69 l-am pierdut la limita.

Sper ca de luni sa ne rezolvam probleme astea daca nu, o sa incepem sa scadem si mai rau.

Un weekend placut va doresc, noapte buna!

 

#show..

Poți să inchizi PC-u??

Link to comment
Share on other sites

@, Se numeste El Loco Cartel discutii, nu Avispa Rifa, prietene.

 

glm glm, like la tn.

 

 

 

Felcitari celui care a prins attack-ul pe rifa, am prins eu pe 69.

Sper ca de dimineata sa ne mai aplice niste baieti grei si sa ne facem undeva la 38 in gang ca sa fim si noi 30+ la waruri.

Nu vreau sa pierdem maine, asa ca daca nu vreti fw-uri, intrati la war bai astia.

Noapte buna astora care se baga la somn, ca eu ma simt fresh si nu vreau sa aud de pat. Pwp!

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

O ducem perfect la inceput si ca de fiecare data trebuie sa-mi pierd eu increderea si sa pierdem 1 turf. Nu inteleg cum ne-au condus cu 6-0 pe FBI, chiar nu inteleg.

Ma rog este bine ca am tras tare la ultimul war ca daca il pierdeam si pe asta, ma enervam rau de tot.

Desi am jucat ca o cizma ultimele 2 waruri, am facut cateva fraguri frumusele.

Stati la attack la si 30, ca sa avem si noi 2 attack-uri.

Pana atunci, restul bagati-va la somnic tati ca sa fiti odihniti pentru examenul la mate de miercuri, mai putina joaca si mai multa carte.

Noapte frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, lume.

Diseara va astept in numar cat mai mare la waruri.

Am zis sa mai trec si eu pe aici, ca sa va atentionez ca din nou se repeta povestea: daca nu dau eu attack, nu da nimeni.

Am fost la masa si am venit cam tarziu si dupa cum spuneam nu avem attack-uri, ca altii nu sunt in stare sa dea.

Ma rog, fie, daca vreti SF implicati-va, nu pot face totul de unul singur.

Ne auzim la waruri, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.