Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Dacă îți arat filmările de acum doi ani o iei razna, 12 în 60 secunde ?

Nici tu nu esti sanatos inseamna :))).

 

Ia uite-l si pe asta cu skin din desene (asta care din cate am vazut toti si-au bagat si si-au scos in el ca face posturi multe) :)))

Vine la mine, se ratoieste si apoi fuge :))).

Link to comment
Share on other sites

Ba yano sau cum te cheama, tu deja esti nesimtit. Ieri ai pus invoire cu pretexte ca ai treaba, dar tu defapt jucai pe rpg3, acum iar invoire. Mai bine baga o demisie frumoasa si iesi, ti locul ocupat degeaba in factiune, pentru ca sunt destui care vor sa isi arate talentul aici. Haide fa ce trebuie, da´ mai repede.

 

 

 

 

Nick : Yanoo

Rank : 1

La ce ma invoiesc (sedinta/antrenament/activitate/war): war

Data la care nu poti veni : 03.08.2016

Lipsesc din motivul: Am treaba in oras

Numarul de învoiri din aceasta saptamana: 2

Alte precizari: Nu mai sunt in mafie si pe rpg3, eram pier dar s-a dat wipe

 

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Erai în Avispa când i-am pus sa meargă SF -LV cu alt sa rada toată lumea de ei ca sunt slabi?, sa caut pozele
Link to comment
Share on other sites

Căcaturi de waruri. O să pun o inactivitate cel mai probabil până se recalibrează adversarii să am cu cine mă bate pe turf.

 

Edit: Pun demisia și ies, caut o mafie cu 0 turfuri să intru acolo să mă joc, ca aici e clar ca nu am cu cine mă bate, stau să alerg niște prafi pe turf. Ori dacă nu găsesc mafia dorită mă las din nou de joc.

 

@@Deea Shakira, demisia nu o retrag, poți să mă demiți din panel.

Edited by Muzzy
Link to comment
Share on other sites

Căcaturi de waruri. O să pun o inactivitate cel mai probabil până se recalibrează adversarii să am cu cine mă bate pe turf.

 

Edit: Pun demisia și ies, caut o mafie cu 0 turfuri să intru acolo să mă joc, ca aici e clar ca nu am cu cine mă bate, stau să alerg niște prafi pe turf. Ori dacă nu găsesc mafia dorită mă las din nou de joc.

 

@@Deea Shakira, demisia nu o retrag, poți să mă demiți din panel.

Ne-am strans cativa aici ca sa plecam in 1-2 saptamani? N-am reusit mai nimic pentru ca adversari nu prea exista, luam turfurile si intr-un timp foarte scurt or sa existe si adversari. De ce esti bulangiu? Asa ai facut si in Verdant, ti-ai pus demisia si dupa scurt timp mi-ai zis ca ti-a parut rau si ai reintrat. Hai sa ducem treaba la bun sfarsit si dupa vedem ce si cum o sa fie. Gandeste-te mai bine si da-i cu pasta corectoare pe rpg acolo la demisii, pwp.

Link to comment
Share on other sites

Anotimp din Rifa mi-a luat tabelul pentru evidenta war :)))) a schimbat culoarea de la coloana Sanctiune :))) avai, vad ca nu mai aplica nimeni in Rifa :)) nimeni mai cu capul pe umeri sa spun asa. Am vazut discutii gen ca noi avem membrii cu level 20 si astai cu level 20 trag cu m4 de la 60m din picioare si fac kill, avai, pentru Rifa, membrii astia cu level 20 sunt tot de pe RPG 3-4. Nu sunt orice jucatori, surpriza continua. Sper. Au spus cei din Rifa ca noi suntem codati cand a primit AN0UK ban, dar AN0UK a luat unban si dupa 2-3 membrii Rifa au luat Ban pentru cheats gen (renco, aim, etc), astia cu ban mai veneau si cu codul la noi la HQ si faceau DM, el la level 20 nu stia in ce factiune ii si venea la HQ cu DM sa arete ce talent este dupa care ban..jalnic. A durat putin pana am schimbat factiunea pe care JJamaLL a facut-o. Dar am reusit si sper ca voi mai reusi sa fac unele schimbari. Nu cautati cearta cu Rifa, ii lasati in pace. Sa vorbeasca de noi, pot spune ca ELC e codata ca o vor spune degeaba, ei nu se vad, au mai multi banati in ultimul timp decat noi, ELC are un ban pentru Teleport, adica TeRoRe are pentru teleport pe un cont mic, nici vorba de cod la war.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@, Noroc cu tine că altfel..

 

Mersi emotivule :*. Intr-o saptamana, o saptamana si ceva ajung si eu in Romania si pana atunci e la fix ca strangem turfuri, apoi o sa fim atacati si or sa fie adversari pe masura si le dam cu turfurile in cap asa cum iti place tie pe felie ca in Verdant sa castigi o runda cu 40+ killuri, nu ca acum 10-15 :))).

__________________________

 

SKY.BELEAUA[ZEW], Sper sa nu ti se urce acum functia la cap si sa o dai in vedetisme pe aici. Cu totii stim (majoritatea) cum ai incercat sa dobori gangul Verdant, tu fiind in GSB (ai mai jos poza). Turfurile se castiga pe turf, nu prin pm`uri pe forum. Si nu incepe ca aduci tu nu stiu ce membri (cum ai adus si in GSB.. si degeaba.. erati 0 in fata noastra, a Verdantului). Si mie mi-ai trimis pm pe joc inainte sa aplic aici. Eu am intrat in El Loco doar pentru simplul fapt ca a fost prima mea factiune (+ca era la ananghie factiunea, membri erau in HQ cu 0 turfs) si se mai afla momentan aici si cativa membri din perioada 2014 (Muzzy, Gghrtt, Zeama). Asa ca mergi pe burta si fiecare sa-si vada de treaba lui. Lasam functiile si vedetismul in alta pare, ca nu e loc de asa ceva. Un gang sta in 41 de membri, nu in 1-2. Sa nu recurgi iar la aceeasi procedura pentru niste patratele colorate. Fiecare castiga cum poate, iti lasi loc de buna ziua (daca esti baiat) si mergi pe turf.

post-99087-0-96043500-1470244336_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, tu ai fost întotdeauna un slab, că tot ți-am văzut comentariul, du-te în Avispa să te bat un pic.

@@Deea Shakira, Subtil mod de a spune că ai pile la admini. Noi vorbim de perioada când era Zarzare lider, să zicem că ai fost și tu, dar eu am ieșit când ai intrat tu. Vorbim de vremurile când ne luam bătaie de la Avispa seară de seară, ce ne mai întâlneam și noi cu HQ-ul o dată pe lună.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, tu ai fost întotdeauna un slab, că tot ți-am văzut comentariul, du-te în Avispa să te bat un pic.

@@Deea Shakira, Subtil mod de a spune că ai pile la admini. Noi vorbim de perioada când era Zarzare lider, să zicem că ai fost și tu, dar eu am ieșit când ai intrat tu. Vorbim de vremurile când ne luam bătaie de la Avispa seară de seară, ce ne mai întâlneam și noi cu HQ-ul o dată pe lună.

Așa Cum m-ai bătut jumătate de an cât v-am ținut hq ????
Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Spre deosebire de tine, când mă țineai tu în HQ :)), apropo, să ții 19 membri câți au fost ELC în 2014 ianuarie, deci, 19vs40 câți erați voi, să ții în HQ 19 proști.. și voi pe atunci foloseați șmecherii ;) am aflat eu după.

 

Dar ce să mai zicem, eu m-am apucat în data de 03.10.2013 de acest joc. Dar ce să vedem, tu te-ai apucat în...

Name

Askhanar.

Join date 16.10.2009 00:00

 

Deci, te rog.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Spre deosebire de tine, când mă țineai tu în HQ :)), apropo, să ții 19 membri câți au fost ELC în 2014 ianuarie, deci, 19vs40 câți erați voi, să ții în HQ 19 proști.. și voi pe atunci foloseați șmecherii ;) am aflat eu după.

 

Dar ce să mai zicem, eu m-am apucat în data de 03.10.2013 de acest joc. Dar ce să vedem, tu te-ai apucat în...

Name

Askhanar.

Join date 16.10.2009 00:00

 

Deci, te rog.

?? nu eram 40 , știu prea bine, plus ca era perioada vvoastră buna, drems Zarzare zeama vendrik bkp, abia descoperirea câțiva de la voi codul, și eu cu Florance al meu, striker și toți amărâții (îmi ieșiseră colonelul și meghy și apetrei ), făceam așa ceva: http://imgur.com/a/1taJZ

Și "șmecheriile " nu s-au folosit niciodată cât am fost eu sub, din câte știu, perioada de șmecherii din câte îmi amintesc a fost la oTo și foștii Corleone, când au luat ban mefx milionar tymonela și încă 10-15 din avispa elc 69

Am primit 6 testaim în ziua aia de war și după ce i-au curățat pe toți timp de o săptămână toate Best au fost ale mele, absolut toate, apoi au descoperit băieții norecoil.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Vorbești de altă perioadă :)) Eu în data aia nu mai jucam, mă lăsasem un an de zile. Oricum, ce a fost a fost. De fapt, erau vremuri mai frumoase :))

Eu mă mir ca ai curaj sa compari ce e acum cu ce era atunci, acum toți sunt zei, se filmează când trag cu m4. Nu mai ai voie sa faci nimic, și acum îmi amintesc de dm în HQ câte 20 de oameni, doua waruri deodată, sfintele posturi pentru : "aha "; "cod"?, chiar și când în ultimul meu war în avispa înainte sa las subliderul la norbert v-am dat cu zona în cap???
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.