Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Momentan nu sunt, însă o sa fiu. Fac rost de cont și intru și eu ;). Pozele cu suferințe le am de pe un grup.

Vedem dacă este nevoie și de mine.

Cu placere. PS: De pe telefon

 

 

14.09.2016 12:55 [H2K]DroppeZ.xD Was kicked out (with FP)

interdictie pe ZiTroNe

 

 

Cf?

@@AT RaduMamii, ii facem buzunare la gat sefule

Link to comment
Share on other sites

@South LuNg, Doar asa puteti sa castigati, eliminand membrii din alta mafie. S-a vazut ieri cand am fost la egalitate de membri cum ati luat bataie 15-0. Dar din acest moment nu-mi mai pasa de Avispa, puteti lua 69 de orase, cu siguranta Avispa cu JJamaLL o sa va "puna" probleme =))))

Link to comment
Share on other sites

@South LuNg, Doar asa puteti sa castigati, eliminand membrii din alta mafie. S-a vazut ieri cand am fost la egalitate de membri cum ati luat bataie 15-0. Dar din acest moment nu-mi mai pasa de Avispa, puteti lua 69 de orase, cu siguranta Avispa cu JJamaLL o sa va "puna" probleme =))))

cand ati batut ieri cu 15-0 au fost 20 on si voi 30

Link to comment
Share on other sites

Păcat ca atunci când suntem la egalitate de membri va luați 15 0 cu tot cu codurile voastre, cu v3 și toate alea. Aveți oameni din Silent, mai au și aia ceva nou, îl aveți pe regele codurilor după katzuno, pișcot. Ce vreți mai mult ma ? Sunteți 41/41, însă respect Munca celor care chiar fac diferență, nu munca unui prost ca Luci fer. Este vai de el, un anonim devenit ZEW peste noapte care este o paleta și din păcate nu prea vede bine. Pop, pe mâine.

 

Da ba naga am fost mai multi, 30 vs 30 la el în Hodoroaia unde sta posibil sa nu fie egal, ii cu minus și plus. :))))

Edited by AIM Zitrone aka BlasT
Link to comment
Share on other sites

2 doua luni juca cu cod, vaii, si ce scoruri avea cu codul, vai, ce se intampla doctore? Nu va mai ajung topicurile din Rifa? Grav, egalitate? A fost o zi nasoala pentru ELC in ziua aia cu "egalitate", blastule, vad ca ai reusit sa intri iara in Rifa, sa zicem ca asta ramane intre noi.

 

Ooo, se cearta lumea, zâmbiți, totul o sa fie bine.

Lasă că dacă nu face blast treaba vin eu, da nu prea am timp și nici chef.

Link to comment
Share on other sites

Păcat ca atunci când suntem la egalitate de membri va luați 15 0 cu tot cu codurile voastre, cu v3 și toate alea. Aveți oameni din Silent, mai au și aia ceva nou, îl aveți pe regele codurilor după katzuno, pișcot. Ce vreți mai mult ma ? Sunteți 41/41, însă respect Munca celor care chiar fac diferență, nu munca unui prost ca Luci fer. Este vai de el, un anonim devenit ZEW peste noapte care este o paleta și din păcate nu prea vede bine. Pop, pe mâine.

 

Da ba naga am fost mai multi, 30 vs 30 la el în Hodoroaia unde sta posibil sa nu fie egal, ii cu minus și plus. :))))

Hai sa nu uitam cine e slabu "daca erai bun jucai curat si faceai diferenta " dar sa mu uitam ca ai de 2 ori ban. Asta e sunt slab da macar joc curat nu ca tine
Link to comment
Share on other sites

Atata gura faceti ca ati castigat o zi la waruri, fiecare mafie mai pierde, ca e tot ZEW-u nu inseamna ca o sa castigam in fiecare zi, si ca ne-ati batut trebuie sa va dati in piept.

Edited by IonuVRS ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.