Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neatza , sper ca diseara sa fim in numar cat mai mare pentru ca altfel nu avem nicio sansa.

A raspuns la reclamatia talibanului din Avispa Kelton si cum era si normal EU NU JOC CU CODURI : https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/57947

 

Ce-mi place omuletul asta =)) Face videoclipuri cu V2-ul :)) : In primul video dupa gard cand tinta se pune automat dar arma fuge intr-o parte din cate stiam e de la V2 ca a mai fost un nab care facea la fel cand eram in Bratva si evident era din Pimps :)) Faci posturi la codati in timp ce folosesti coduri fain =)) Ce om si tuddy asta.

Link to comment
Share on other sites

In primul video dupa gard cand tinta se pune automat dar arma fuge intr-o parte din cate stiam e de la V2

Asa e animatia de la joc cand te ridici de pe C si intre timp tii apasat A/D sau cand incepi sa tii apasat A/D imediat dupa ce te ridici de pe C...

Edited by pHeNOMSiLENT Z E W
Link to comment
Share on other sites

Cand o sa fii curat si pe langa tine si alti jegosi din clanu vostru atunci sa faceti pizda mare pe un chat !

Dau v8. Editie limitata! :)>-

 

@@Deea Shakira

La fel cum pentru voi a fost o zi nasoala, tot asa si pentru noi. Din cate vezi sau n-ai vazut, noi nu suntem 41/41, iar la war abia de ne strangem 25. Si totusi marti cand am castigat ambele waruri, nu am facut precum voi aseara. Gata v-ati vazut cu 3 waruri castigate, ati si venit la HQ sa faceti panarama si misto. Ati demonstrat ceva prin asta? Da, cat de mult va place sa suferiti intr-un joc. Cica sa ne cereti licente. Cand v-am dat 15-0, nu cred ca a fost vreun membru Avispa care sa va sune sau sa dea sms ca are nevoie de licente sau de heal. Diferenta dintre Rifa si ELC este diplomatia. Voi deocamdata va credeti buni cand sunteti superior d.p.d.v. numeric la war, dar de ce nu va credeti buni cand ne bateti atunci cand sunteti mai putini ca noi?

Edited by H2K Naga
Link to comment
Share on other sites

Păcat ca atunci când suntem la egalitate de membri va luați 15 0 cu tot cu codurile voastre, cu v3 și toate alea. Aveți oameni din Silent, mai au și aia ceva nou, îl aveți pe regele codurilor după katzuno, pișcot. Ce vreți mai mult ma ? Sunteți 41/41, însă respect Munca celor care chiar fac diferență, nu munca unui prost ca Luci fer. Este vai de el, un anonim devenit ZEW peste noapte care este o paleta și din păcate nu prea vede bine. Pop, pe mâine.

 

Da ba naga am fost mai multi, 30 vs 30 la el în Hodoroaia unde sta posibil sa nu fie egal, ii cu minus și plus. :))))

:))

Link to comment
Share on other sites

Dau v8. Editie limitata! :)>-

 

@@Deea Shakira

La fel cum pentru voi a fost o zi nasoala, tot asa si pentru noi. Din cate vezi sau n-ai vazut, noi nu suntem 41/41, iar la war abia de ne strangem 25. Si totusi marti cand am castigat ambele waruri, nu am facut precum voi aseara. Gata v-ati vazut cu 3 waruri castigate, ati si venit la HQ sa faceti panarama si misto. Ati demonstrat ceva prin asta? Da, cat de mult va place sa suferiti intr-un joc. Cica sa ne cereti licente. Cand v-am dat 15-0, nu cred ca a fost vreun membru Avispa care sa va sune sau sa dea sms ca are nevoie de licente sau de heal. Diferenta dintre Rifa si ELC este diplomatia. Voi deocamdata va credeti buni cand sunteti superior d.p.d.v. numeric la war, dar de ce nu va credeti buni cand ne bateti atunci cand sunteti mai putini ca noi?

Diplomatie zici nu? Uita-te la video asta si spune-mi ce diplomatie vezi tu. Voi sunteti buni, ca ati luat sf cand noi eram numai cate 20 la war si voi 35 si va laudati.
Link to comment
Share on other sites

@, noi am venit la voi la HQ sa va dam licente, nu sa cerem si inainte cand mi-a cazut factiunea de era Muzzy si asa de mi-au plecat multi si tot pierdeam ati inceput sa dati mesaj si sa spuneti daca facem un kill, mno, noi am avansat la facut kill-uri, suferinte si suferinte, ziceti ca noi avem cod si voi nu aveti cand defapt aveti 2 banati pentru cod in aceeasi zi, nu mai zic, va uitati si voi. Si repet, nu va mai ajung topicurile din Rifa? Nu va puteti abtine de la o suferinta si sa nu postati aici, sa postati la voi. Vad si eu multe aici si voi vedeti dar nu luati logica, cum a zis si road2glory, putini au intrat, multi cu ~300 sec la war, nimeni nu a avut interes. Apropo, recrutarea noastra nu se orpeste aici..urmeaza selectii, chestii, spor.

Link to comment
Share on other sites

Mama cata cearta pentru patratele. Eu barem cand ma certam cu vreunul ne ciondaneam aiurea (eu ceream doar respect, deoarece acordam si eu la randul meu) si de acolo zeii sa:mp-ului tot vorba asta mi-o ziceau ---CINE ESTI TU MA PE SA:MP?---- :))). De parca daca esti tare in sa:mp realizezi ceva.. in fine voi stiti.

 

Allen minionica asta cu skin din desene (12-13 ani cat oi avea), esti fanul meu vad de prin 2015 :)))

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 doua luni juca cu cod, vaii, si ce scoruri avea cu codul, vai, ce se intampla doctore?
iti dai seama ca nu ma cheama "deea shakbelimi-ai" ca sa fiu ratat si sa dau cu el pe fatza =]] dar ce sa iti fac, nu te duce capu'. cand esti luat la teste de 3 ori in 4 zile nu iti permiti sa dai pe fata cu codul, te gandesti la recon, dar nu stii tu, eu daca vreau maine intru in avispa pe alt cont si imi iau ce coduri vreau. aveam in cleo si object finder si etc etc. eu stiu sa ascund, tu nici un windows nu stii sa bagi, il chemai pe nu stiu care sa ti-l bage =]] (ii faceai si o clatza in schimb, mna, dar asta "ramane intre noi".

 

 

Alt prost , scap de unu dau de altu ... :))https://www.rpg.b-zo...rs/report/58009Eram 4-5 de acel deal si el doar pe mine ma vazut :))
baiatu'. se vede clar in video "BestialPROST te-a omorat cu M4 de la 86.9m cauzand 99.0 DAMAGE. 4-5 GLOANTE BAIATU? =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] PENTRU ASTA ZICE CAT DAMAGE AI DAT, CA SA SE PRINDA CODATII. da, am avut cod, ti-e ciuda ca pe tine te-am filmat si voi nu m-ati prins? voi ma fortatzi sa revin, si daca revin..nu doar cu no-recoil. astept sa fac rost de smooth aim ;) nu umblu cu saracia aia de renko
Link to comment
Share on other sites

@, noi am venit la voi la HQ sa va dam licente, nu sa cerem si inainte cand mi-a cazut factiunea de era Muzzy si asa de mi-au plecat multi si tot pierdeam ati inceput sa dati mesaj si sa spuneti daca facem un kill, mno, noi am avansat la facut kill-uri, suferinte si suferinte, ziceti ca noi avem cod si voi nu aveti cand defapt aveti 2 banati pentru cod in aceeasi zi, nu mai zic, va uitati si voi. Si repet, nu va mai ajung topicurile din Rifa? Nu va puteti abtine de la o suferinta si sa nu postati aici, sa postati la voi. Vad si eu multe aici si voi vedeti dar nu luati logica, cum a zis si road2glory, putini au intrat, multi cu ~300 sec la war, nimeni nu a avut interes. Apropo, recrutarea noastra nu se orpeste aici..urmeaza selectii, chestii, spor.

Ati venit sa ne dati licente sau n-am citit eu bine? ;)http://imgur.com/a/Qtc5I

Asa e, am avut 2 banati pentru coduri, dar acum sa nu vii sa-mi zici ca la tine toti sunt sfinti :) De la o singura poza mi-am schimbat parerea despre TSA: http://imgur.com/a/f6MLg

Felicitari pentru mobilizarea din aceste zile, spor la cat mai putine suferinte!

Link to comment
Share on other sites

Lol coaie pe.mine acuma ma doare fix în pula de Avispa dacă nu ți ai dat seama. De când este JJAMALL Rank 6 nu mi mai pasa dacă înțelegi ce zic. Eu nici nu ma mai complic sa intru la warr uri cu JJa. Sa se descurce, eu sunt un subiect închis în Avispa din momentul în care Jja a luat 6, și Fănică dacă lua Rank 6 era mai ok .

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Zitrone aka BlasT, Rad nitel. Inca astept sa faci ceva cu clanu tau.

 

Hai noroq uratilor si inferiorule ( @, ), in seara asta am avut niste probleme cu windowsul ( ca altfel nu se putea ) , revin cat pot de repede ( maine smr yo )

 

O melodie de roakery

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Coke ? Despre ce vorbești? Eu nu prea înțeleg la ce te referi, ce sa fac cu clanu meu ? Fac cam ce vreau, tu vezi ți de "Executive Team" :))))) ok ?

 

Totuși eu am clanu asta de aproape 1 an de zile, deci pls.

 

Unchiu, baga un report. Kelton abia așteaptă sa ma sancționeze.

 

Road, pai și eu ce sa fac ? :))

Link to comment
Share on other sites

Stai liniștit ca nu e vorba de tine Kenon. Tu ai venit când totul era gata ca singur o mafie nu o ridici. V a băgat VDT în HQ și ați plecat, împreună cu Coke. Hai v am puricat. Știi ca te iubesc :)

Unde am venit cand era totu gata? in aceasta mafie este activitate + stiu sa si traga, in gsb era doar activitate, de tras nu prea :))

Am venit sa-mi ajut cativa prieteni impreuna cu inferioru meu, @, , si acel razen ii spunea lu snr sa scot codu, a fost putin terifiat cred, dar merge.

Ai uitat ca ne-ai facut manevra nesimtitule ? Ai venit GSB cu 5 membrii, ai zis ca ne ajuti ca nu stiu ce si te bateai la wrost ... mare cheie ce mi-ai facut

Edited by AIM Kenon
Link to comment
Share on other sites

@@CaTaLyNN xD, Prietene tu daca stai sa te uiti atent la banurile acordate de znoss au fost numai pentru troll si injuri sau mistouri admin,el nu are habar de capu lui in legatura cu codurile acolo pe deal nu era doar bestial singur mai erua inca 4-5 daca stai sa te uiti atent,si te rog nu il mai intreba pe znoss lucrurile legate de cod pentru ca este paralel atata am vrut sa zic,si salut baietii de azi sunt noul vostru coleg sper sa rupem tot. SEF DE PAGINA SA MOARA GINA

Edited by GUniT NarcoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.