Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@AIM Zitrone aka BlasT, Rad nitel. Inca astept sa faci ceva cu clanu tau.

 

Hai noroq uratilor si inferiorule ( @, ), in seara asta am avut niste probleme cu windowsul ( ca altfel nu se putea ) , revin cat pot de repede ( maine smr yo )

 

 

O melodie de roakery

 

 

 

 

 

 

 

Tot prost ai rămas mă?

Link to comment
Share on other sites

CaTaLyNN xD Eu cred ca tu esti prost . Ba eu pot sa declar ca am tras si cu tunu , tanc . TU TREBUIE SA DOVEDESTI . Acolo sus pe deal era 4-5 playeri . Aia cu 4-5 gloante am spusu la misto , daca tu chiar crezi ca ma poti bana pe prostia aia de reclamatie te inseli . Vedem ce spune Nasu.

Ti-e daca iti ia cineva permisu , presupunand ca ai asa ceva si ca stii cum arata . Si te opreste gaboru pe strada si vrea sa iti i-a permisu pentru ca ai circulat cu 180 km in conditiile in care tu ai Matiz nu trebuie sa iti arate dovada cel putin in instanta . NABULE .

 

 

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@CaTaLyNN xD, Prietene tu daca stai sa te uiti atent la banurile acordate de znoss au fost numai pentru troll si injuri sau mistouri admin,el nu are habar de capu lui in legatura cu codurile acolo pe deal nu era doar bestial singur mai erua inca 4-5 daca stai sa te uiti atent,si te rog nu il mai intreba pe znoss lucrurile legate de cod pentru ca este paralel atata am vrut sa zic,si salut baietii de azi sunt noul vostru coleg sper sa rupem tot. SEF DE PAGINA SA MOARA GINA

Eeee cine a venit in ELC, welcome frate <3

Ba cat de prost sa fii sa te dai mare pe un joc? minte la cartoafe si apa la oamenii..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ti-e
daca zici de carnet, presupun ca ai peste 18 ani, deci..cred ca ai dat bacul. tie* vrei sa vezi cum am mai banat 2 codati? uite:

 

 

u codurile acolo pe deal nu era doar bestial singur mai erua inca 4-5 daca stai sa te uiti atent,si te rog nu il mai intreba pe znoss lucrurile legate de cod pentru ca este paralel atata am vrut sa zic
sa iti mai repet de 5 ori ca el mi-a dat 100 damage(98 sau 99)? znoss nu l-am intrebat, si-a dat cu parerea.
Link to comment
Share on other sites

Ia gata bai nu ii mai bagati in seama pe toti, Catalin nu te mai baga in seama singur si sa il faci pe x sau y codat cand se vede clar pe filmare ca erau minim 5 playeri pe deal, si sa nu mai zic de chestia cu damage, am poze cand am primit 150 hp de la un singur player ca sa intelegi ce bine merge sistemul de killuri... Tu il faci pe x sau y codat cand dai de 2 luni cu no-rec (chiar tu ai zis asta) si tot slab dai si cu el... devi deja penibil sincer :)

Link to comment
Share on other sites

Zici ca imi iau dimineata cafeaua si citesc stirile asa is discutiile elc/rifa =))). In fine, nu inteleg de ce tot trimiteti acuzatii din fel si fel de parti, fiecare joaca cum il duce capu, bineinteles daca are asa ceva. Ma rog, voi stiti ce va preocupa orgoliu sau onoare.

 

Asta e un fel de last post ca tot am parasit mafia. Sa aveti spor la ce va doriti.

Link to comment
Share on other sites

Lasati fratilor arfele si suferintele, e doar un joc. Mi-am banat contul intentionat pentru ca imi e sila de cata prostie poate exista pe comunitatea asta si in special in gang-uri. In loc sa fie o placere cum era acum cativa ani sa mergi la un war si abia asteptai a doua zi, s-a ajuns sa ne certam intre noi, sa ne injuram, sa ne facem posturi, sa vrem raul altuia pentru ce ? Pentru niste patratele colorate. Las mesajul asta doar asa, poate le vine mintea la cap unora si realizeaza ca e doar un joc, nu o competitie. Nu ma intereseaza daca folositi sau nu coduri, daca sunteti Dumnezeu pe pamant sau palete. Tin sa precizez ca am folosit doar azi norec/aim intentionat, oricum nu foloseam ca eram paleta.

Nu va mai certati pentru niste pixeli ;)

 

Pace

Link to comment
Share on other sites

DragosF Ba , tu bagi cod tu ei ban si tot eu sufar pentru niste patrate colorate .

Numai copia ce a spus celalant codat Catalin.xd ca esti la fel de nab ca el daca ai ajuns sa bagi coduri contra . Noi suntem 35 + la war iar voi 10-15 , niste coduri care sa va adauge niste neuroni de ce nu bagati ?

Link to comment
Share on other sites

RoadSILENT ZEW Noroc , uitate te rog pe RPG la Player iar sunt in centru atentiei :)) Uni chiar trebuie sa ramana prosti...

 

Dupa ce membri lui ia ban pe capete SI EU SUNT DECLARAT NEVINOVAT DE NASU K . PRIMESC ASTA SA MOARA ... DACA AM VAZUT IN 20 DE ANI DE VIATA OAMENI MAI TRASNITI IN CAP ... CA ASTEA ... https://www.rpg.b-zone.ro/wars/interdictionRequest/4

Edited by BestiaL ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ar fi excelent sa incetam cu posturile intre noi, ma refer la ambele parti, atat ELC cat si Avispa, daca toata lumea le-ar retrage pe cele facute fie la factiune, fie la player reports, indiferent din ce mafie e si am inceta si pe viitor cu posturile cred ca ar decurge mai bine lucrurile si ne-am distra mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.