Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Decimo AllenMinyo, pai uite pentru ce am luat ban:

https://www.youtube.com/watch?v=y9E0NC3wQgo

https://www.youtube.com/watch?v=hRwr-bRXlUA

https://www.youtube.com/watch?v=H1WyXQeGHHY

Iti dai seama ca din dovezile lui pare cum ca dau cu norecoil de la 60-80 de metri din picioare, nu cred ca era nimeni asa de prost sa dea cu norecoilul din picioare, etc.

Dar de fapt pe recon se vedea ca stau in picioare, iar eu eram pe c, am avut noroc ca am filmat:

http://imgur.com/a/s88no

https://www.youtube.com/watch?v=XJntbVEvBc4

Link to comment
Share on other sites

Phenom, la al doilea video al lui Dropzz, m-ai omorât din picioare si țin minte asta pentru ca nu imi dadeam seama cum mi-ai dat 100 hp din picioare, iar eu abia daca ti-am luat putin la viață stând pe crounch. Nu am filmat momentul pentru ca imi mergea sampul cu lag, dar in orice caz stiu ca asa a fost.

Acum sa nu crezi ca am eu ceva cu tine, dar nu imi place sa fie ascuns adevarul + ca s-a aflat despre v3 si despre lista aceea.

Daca s-ar pune AntiCheat pe B-Zone, oare ne-ați mai face față?

Link to comment
Share on other sites

Phenom, la al doilea video al lui Dropzz, m-ai omorât din picioare si țin minte asta pentru ca nu imi dadeam seama cum mi-ai dat 100 hp din picioare, iar eu abia daca ti-am luat putin la viață stând pe crounch. Nu am filmat momentul pentru ca imi mergea sampul cu lag, dar in orice caz stiu ca asa a fost.

Acum sa nu crezi ca am eu ceva cu tine, dar nu imi place sa fie ascuns adevarul + ca s-a aflat despre v3 si despre lista aceea.

Daca s-ar pune AntiCheat pe B-Zone, oare ne-ați mai face față?

E OK, stai calm. Cat timp nu incepi sa jignesti si mai ales, sa te iei de altii si sa ii jignesti si pe ei din cauza mea (ca Tuddy) e altceva, aici se cunoaste caracterul. :)

Oricum, o sa iti pun si dovezile pentru toate fazele cand ajung acasa.

Anyway, banul ramane. :P Nu pot sa zic ca imi pare rau sau ca regret ceva. Eu voiam sa ma retrag pe 1 octombrie (trebuia pe 12 septembrie, dar i-am promis lui sNrobert ca il mai ajut inca 2 saptamani) ca sunt in clasa a 12-a pe mate-info si anul asta am BAC-ul, nu mai am timp si de SA:MP, asa doar sunt nevoit sa ma retrag cu o saptamana mai devreme, deci cam tot aia e.

As putea sa vin de pe alt cont aici, dar nu mai are rost pentru o saptamana si oricum se descurca baietii si fara mn.

Wars Compilation incoming. :X

Link to comment
Share on other sites

Phenom, la al doilea video al lui Dropzz, m-ai omorât din picioare si țin minte asta pentru ca nu imi dadeam seama cum mi-ai dat 100 hp din picioare, iar eu abia daca ti-am luat putin la viață stând pe crounch. Nu am filmat momentul pentru ca imi mergea sampul cu lag, dar in orice caz stiu ca asa a fost.

Acum sa nu crezi ca am eu ceva cu tine, dar nu imi place sa fie ascuns adevarul + ca s-a aflat despre v3 si despre lista aceea.

Daca s-ar pune AntiCheat pe B-Zone, oare ne-ați mai face față?

 

iar veniti ma cu scandaluri? ati strans din buci la warul pe hq si acum iar comentati ma =))))))? vezi-ti ma cumetre de mafia ta plz

Link to comment
Share on other sites

Phenom, la al doilea video al lui Dropzz, m-ai omorât din picioare si țin minte asta pentru ca nu imi dadeam seama cum mi-ai dat 100 hp din picioare, iar eu abia daca ti-am luat putin la viață stând pe crounch. Nu am filmat momentul pentru ca imi mergea sampul cu lag, dar in orice caz stiu ca asa a fost.

Acum sa nu crezi ca am eu ceva cu tine, dar nu imi place sa fie ascuns adevarul + ca s-a aflat despre v3 si despre lista aceea.

Daca s-ar pune AntiCheat pe B-Zone, oare ne-ați mai face față?

 

Pai daca ar fi AntiCheat, v-as da 3/3 la toti :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

E OK, stai calm. Cat timp nu incepi sa jignesti si mai ales, sa te iei de altii si sa ii jignesti si pe ei din cauza mea (ca Tuddy) e altceva, aici se cunoaste caracterul. Oricum, o sa iti pun si dovezile pentru toate fazele cand ajung acasa. Anyway, banul ramane. Nu pot sa zic ca imi pare rau sau ca regret ceva. Eu voiam sa ma retrag pe 1 octombrie (trebuia pe 12 septembrie, dar i-am promis lui sNrobert ca il mai ajut inca 2 saptamani) ca sunt in clasa a 12-a pe mate-info si anul asta am BAC-ul, nu mai am timp si de SA:MP, asa doar sunt nevoit sa ma retrag cu o saptamana mai devreme, deci cam tot aia e. As putea sa vin de pe alt cont aici, dar nu mai are rost pentru o saptamana si oricum se descurca baietii si fara mn. Wars Compilation incoming

 

I don't care bruh. Sunt aici doar pentru ca mi-a atras atentia ceva. Acel damage informer e privat?

Link to comment
Share on other sites

 

 

verikule, iti dau klarinetu meu sa mai canti nitel la el? m-am plictisit de tine aici la discutii, serios.. ai in cap doar 3 cuvinte : v3, ban si unban, trist sh pls nu mai fii semi-agramat ca ma faci si pe mn sa scriu la fel k tn.

 

Destul de slabutz. Ce-i cu m4 ala in forma de rechin? :)) Imi aduci aminte de modul asta

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.