Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Pai... acesta este postul meu de adio.

Stiu ca multi ma vroiati afara inca de cand am intrat si sper ca v-am implinit dorinta, sper sa luati LV si ce mai vreti voi sa luati :)).

Ba multam celor care au fost oameni de treaba cu care am putut sa ma inteleg. Pai poate o sa mai postez cand nu am ce face pe aici dar pana atunci spor la lucru ca abia acum incepe greul !

Link to comment
Share on other sites

@@Decimo AllenMinyo, merci ca ai venit cand te-am chemat si rugat 7 ani. Spor si te mai astept.

 

Deea, am venit si am incercat sa fac tot ce pot. Eu sunt bun la strategii, sa joc cu cap nu sa alerg ca o sarma cu alti 30 dupa 2 persoane si sa comenteze lumea ca tin loc degeaba ca nu fac +30 ca ei...

Link to comment
Share on other sites

@@Decimo AllenMinyo, asa se fac ei, nu baga in seama, nu ziceau cu rautate, daca era ceva le trecea.

 

Oricum inafara de Road ca asta e mai avansat :)) pe restu ii bateam lejer la 1 vs 1 :) deci nu am de ce sa stau sa comenteze aceste palete. Dapai oricum multi dintre cei adusi de sNr aveau pica pe mine :)) si nu avea rost sa stau intr-un colectiv in care nu pot comunica decat cu 2-3 persoane.

Link to comment
Share on other sites

@@IonuVRS ZEW, cine se incurca se si descurca, o sa dam cate 2 atacuri atunci in 2 orase pentru a avea x2. In scurt timp 2 membrii vor primi rank 4, mai multi pentru atac, ne vom organiza si noi, 3-4 atac pe zona x 3 pe zona y in alt oras. Daca dam toti la voia intamplarii nu facem nimic.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa alegem ori ls ori lv, in care o sa stea toti rank4+, si daca nu prin sa dea în celălalt oras, daca tot facem 48 turfs, sa avem frumos o imagine cu doua orase.

 

App, fiti si voi mai seriosi, unii, ca sunteti atat de prosti ca daca va duc la gara va urcati in tren, terminati naibi cu dm-u in hq, faceti afara si pe aia care vor, nu stiu cu ce va incalzeste. Cat despre war, vad ca nu prea trebuie coordonare nici in ls, poate daca o sa fie mai multi ca noi, dar si atunci dam clear rapid.

Edited by IonuVRS ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.