Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cam pana aici mi-a fost si mie cu acest joc baieti, de 3 ani de cand m-am jucat in mafii nu am luat ban pentru cod, iau acum ban pentru "Log-uri comune", mi-a placut sa fac parte din aceasta mafie, imi pare rau ca nu am putut face mai multe, chiar incepeam si noi sa ne extindem, dar asta-i jocul. @Kelton , felicitari boss-ule pentru Supervisorii tai minunati Odin si Inferno27 care stiu doar sa scrie "Banul ramane", iau ban dupa ce le scriu romane ca nu am jucat eu pe cont si am luat ban aiurea din cauza ca aveam email-ul meu pe acel cont. Multumesc @AIM iLuSi0N pentru sansa si poate ne mai auzim, sper sa nu mai intru pe acest server ca deja imi provoaca greata, cu mentalitatea lor au ajuns la maxim 700 si inca e in scadere. Aveti grija de voi si poate ne mai auzim.

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2018 at 10:58 PM, tuddypwnz said:

aia e, m-am simtit foarte bine aici, dar nu ai ce sa vorbesti cu incuiatii astia, stai si le explici exact asa cum s-a intamplat si dupa ce ca stai cate o zi sa primesti un raspuns si pe ala ti-l dau sec "Banul ramane".

Exact, conducerea aici este 0, serveru e bun cu scripturi decente si unice dar conducerea il trage in jos... EXACT CA IN ROMANIA

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cam atat am fost si eu lider, din 2016 sunt aici si de atatea ori am tot incercat sa ridic aceasta mafie, dupa cum bine stiti, ultima data incepuse sa mearga bine treaba, dar avand in vedere #pilele, adminii au intrat mult prea tare in noi si au banat mai mult de jumatate de mafie in doar doua zile, iar acest lucru a pus capac. @BadWolf MANEVRA Succes cu functia, sper ca tu sa realizezi ceea ce nu am reusit eu sa realizez cu El Loco Cartel, @Finee succes si tie, de cand sunt in Elc mereu mi-ai fost alaturi si m-ai ajutat, sper ca intr-o buna zi sa ajungi la functia mult asteptata. Cam atat am avut de zis, inca o data, va salut!

 

#REMEMBERiLuSi0NELJEFEDELCARTEL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.