Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Andrew ROYAL said:

Maine se face evidenta pentru ca avem cativa nesimtiti in factiune care nu se obosesc sa intre la war. Accept maxim 3 invoiri pe motive bine intemeiate. Felicitari pentru cum v-ati prezentat pana acum la war!

ms stiu sunt bun 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tiba Emilio said:

degeaba daca nu progresezi

Cand nu o sa te mai lauzi ca l-ai batut pe Phax cu cod sa ma suni. De bat cand vrei tu cu ce arma vrei tu :D .

Link to comment
Share on other sites

Just now, EzkBBY said:

Cand nu o sa te mai lauzi ca l-ai batut pe Phax cu cod sa ma suni. De bat cand vrei tu cu ce arma vrei tu :D .

bv frate esti tare hai sa neo dam numai cand vrei sami zici ca sa instalez aimu

Edited by Tiba Emilio
Link to comment
Share on other sites

Din cate imi aduc aminte cei care nu is in Elc nu prea au voie sa posteze pe aici, asa ca tu ce cauti aici sa imi suferi?

1 minute ago, Tiba Emilio said:

bv frate esti tare hai sa neo dam numai cand vrei sami zici ca sa instalez aimu

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, AIM NewLife said:

Apai asa nu facem nimic mai feciori, daca rupeti codul si luati ban pe capete, fara coduri nu stiti juca bunilor ce sunteti?

Bai New, fa pasi cu suferintele ca nu am chef de certuri p-acilea, ma doare pe mine la trancan ca au luat aia ban si au avut sau n-au avut cod, discutiile sunt pentru caterinca nu sa imi plangi tu mie teoria chibritului. Aveam o parere ok despre tine, nu ma face sa mi-o schimb, pace.

10 hours ago, Tiba Emilio said:

bv frate esti tare hai sa neo dam numai cand vrei sami zici ca sa instalez aimu

Bai Emilio, arati ca un pinguin in frac, daca esti in factiune nu mai posta ca ne faci factiunea de ras.

Si daca nu esti, fa pasi la polul nord d-acilea.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AIM NewLife said:

@Askhanar A, de la Activia ala ti se trage, nu mai bea, o fi stricat...

Stai calm, vezi sa nu plesneasca chilotii pe tine la sala, sa ti-o dea baietii la cur!

Hai du-te in scorbura din care ai venit si nu ne pierde timpul, avem lucruri mai bune de facut.

Link to comment
Share on other sites

@Askhanar Ba tu cred ca ai chef de cearta si m-ai vazut ON si ai zis hai sa ma cert cu asta ca e on poate imi raspunde, ca alta logica nu gasesc in toata chestia asta. Ce am zis eu rau ma?  Am zis ca se ia ban pe capete si ca nu stiu sa joace fara cod, asta-i adevarul, deja are andrew vreo 5 banati, mai 5 si ia LW din cauza lor, ce-mi suferi aici? esti si tu unul dintre ei si te-ai simtit sau ce naiba ai? ti-am pronuntat tie numele sau ceva? te bagi ca musca in lapte.

 

PS: Camasa aia de o pun pe-o scandura sta exact ca pe tine ;), si cravata aia ti se prelinge pan' la putzulica..., asa e moda sau?

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Coite, nu imi plac bagatorii de seama, stii cat de mult il doare pe andrew fix la banana de banati :))

Frate e un rahat de joc, revino-ti la realitate ca esti terminat pe viata :))

PS: nu m-am simtit, oricum sunt cel mai mare codar pe care l-a vazut b-zone, doar ca asa mai cu bun simt, cand aveam eu AIM de la Mickutu tu vindeai licente du-te dracu de agarici :))

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.