Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@Andrew ROYAL atat de handicapat esti incat sa o bagi pe pizda aia de Andrey Google? Baga-mi-as pula-n mortii lui de copil distrus are 14 ani lua-i-as cosciugu' ma-sii in pula sa-l pun ca iocana la intrare in cimitir.

Link to comment
Share on other sites

Succes mai la 72/72, cred ca eu imi doresc mai mult decat voi ca ELC sa aibe toate 72 zone. Eu una cand am fost aici am muncit, postez doar sa va urez succes la cele 72 zone, sa fie un joc cat mai curat chiar daca in spatele unor nume mici se ascunde cate un nume mare. Mult succes maiii :)) si sa o bagati si pe Shaki in imagini (legende) ca va bat :))
 

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2019 at 7:41 PM, Deea Shakira said:

Succes mai la 72/72, cred ca eu imi doresc mai mult decat voi ca ELC sa aibe toate 72 zone. Eu una cand am fost aici am muncit, postez doar sa va urez succes la cele 72 zone, sa fie un joc cat mai curat chiar daca in spatele unor nume mici se ascunde cate un nume mare. Mult succes maiii :)) si sa o bagati si pe Shaki in imagini (legende) ca va bat :))
 

Ce cuvinte frumoase "chiar daca in spatele unor nume mici se ascunde cate un nume mare" ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lebanezul said:

Felicitari membrilor El Loco Cartel pentru lunile petrecute aici si munca depusa, ati meritat din plin recordul!

 

In alta ordine de idei, v-ati lins pe bot nebunilor, plec cu nevasta-mea 2 zile asa de saptamana yubyryy.

Cu mana stanga?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Lebanezul said:

Felicitari membrilor El Loco Cartel pentru lunile petrecute aici si munca depusa, ati meritat din plin recordul!

 

In alta ordine de idei, v-ati lins pe bot nebunilor, plec cu nevasta-mea 2 zile asa de saptamana yubyryy.

O stii p aia cu ceata lui pitigoi? Cam asa sunteti si voi, ne bucuram ca avem atentia voastra deplina, sunteti baieti buni si va apreciem efortul supraomenesc si perseverenta de care dati dovada. Unde plecati? La 3 cazane berceni? E prea frig uitasem, succes la munte, sper sa se bucure de cele 3 minute de glorie, spor!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.