Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, AIM NewLife said:

Bai baieti nu va agitati, eu zic sa ma puneti pe mine in capul listei si gata, ca daca nu-l banam eu pe Shawy inca stateati la 48, hai ms. @Shawy am dreptate?

Ce pot sa spun, aici cam ai si tu dreptatea ta, in alta ordine de idei bine ca s-a realizat acest 72.

Link to comment
Share on other sites

Leii astia care spun "Fara mine nu faceati, fara mine nu castigati, fara mine...etc" , sunteti nesimtiti si suferiti pentru nimic. Am fost un colectiv si fiecare a avut contributia lui la acest 72. Daca nu eram eu ce faceati? Daca nu era Andrew ce faceati? Daca nu era Escobar ce faceati? Etc. Calmati va taticile va rog frumos, lucrez la o noua semnatura cu shawy, o voi posta maine pe seara. 
In loc sa va bucurati si sa va felicitati unul pe altul, ca am facut caterinca si ne am imprietenit pe discord si in game, ca am reusit ceva chiar daca foarte multi au fost impotriva noastra, voi dati cu mizerii de genul si va scuipati unul pe altul pentru o amarata de semnatura. Sa va fie rusine, nici floricica nu merita sa va spuna asta.
Topic inchis pentru evitarea discutiilor aiurea.

FELICITARI TUTUROR PENTRU 72 TURFS~~FIECARE A CONTRIBUIT IN MOD EGAL PENTRU REALIZAREA ACESTUI OBIECTIV~WEEK END PLACUT!

Edited by AIM James StPatrick
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, AIM James StPatrick said:

Leii astia care spun "Fara mine nu faceati, fara mine nu castigati, fara mine...etc" , sunteti nesimtiti si suferiti pentru nimic. Am fost un colectiv si fiecare a avut contributia lui la acest 72. Daca nu eram eu ce faceati? Daca nu era Andrew ce faceati? Daca nu era Escobar ce faceati? Etc. Calmati va taticile va rog frumos, lucrez la o noua semnatura cu shawy, o voi posta maine pe seara. 
In loc sa va bucurati si sa va felicitati unul pe altul, ca am facut caterinca si ne am imprietenit pe discord si in game, ca am reusit ceva chiar daca foarte multi au fost impotriva noastra, voi dati cu mizerii de genul si va scuipati unul pe altul pentru o amarata de semnatura. Sa va fie rusine, nici floricica nu merita sa va spuna asta.
Topic inchis pentru evitarea discutiilor aiurea.

FELICITARI TUTUROR PENTRU 72 TURFS~~FIECARE A CONTRIBUIT IN MOD EGAL PENTRU REALIZAREA ACESTUI OBIECTIV~WEEK END PLACUT!

Adv tu vtm nu pot nega ❤️ stii ca te iub macsim mancatzeash pwla ta da zew. Erau ironicele toate mesajele alea, macar aici s-a jucat in draci la acest 72 fara comentarii. Cu greu, dar s-a realizat. + ca in mare parte nu mai e ce a fost prima data cu Avispa Rifa, era ceva nou atunci, sa detii 3 orase pentru ca nimeni nu mai facuse asa ceva. Dar acum cu 2k utilizatori la v4 si 1k cat mai are lucky sau cat are, 72 nu mai e ceva nou avand in vedere ca a fost atins de cel putin 4 ori pana acum inclusiv cu acesta. Probabil daca aiuritii astia de "scripteri" se ocupa de un server pe gta 5 calumea sa fie minim 500 playeri pe el si la fel sisteme de waruri si toate cele, probabil ma voi intoarce. Dar oricum felicitari tuturor care au realizat acest scop. Si cum imi place mie, mai du-va-n pula mea.

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia celor 72 de zone cucerite, James m-a rugat sa fac o semnatura pentru munca depusa de toti membrii, sper sa va placa!

 

aTry8IM.jpg

Edited by Shawy
edit: adaugare membrii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.