Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

 

Mult succes dragii mei, imi pare bine ca am fost aici sau nu. :)

Am venit aici pentru , as mai fi ramas totusi dar nu am rank 4+ sa dea attack csf.

P.S Voi astia din familia KIA, nu va mai bateti cu pumnii in piept ca ati fost banati aiurea, poate un admin este nepriceput, neatent, etc.

Dar nu toti adminii, mai ales ca la cererile de unban raspund Kelton/Royce(Odin).

La cat mai multe banuri va urez si asa aveati toti acelasi cod, csf asa e in familia, se imparte tot.

Aha, si tu vrei sa zici ca 'marele' Kelton este chiar asa de expert in coduri precum se crede? Nici el nu e cine stie ce sau Odin... Adminii de pe B-Zone nu sunt instruiți calumea si cred in orice speculații cand se uita la un videoclip. Peste 15 banuri au fost acordate aiurea la playeri cu nume mari de pe server, oare asta nu bate la ochi? Sa fim seriosi.

Iti doresc ceea ce ne doresti si tu noua, ăstora din KIA. Cât despre cod... mai bine ma abțin. Normal ca suntem codati daca tu sau altii ca tine stați si va uitati la adversar cand il vedeti pe turf, dar te las sa crezi orice despre noi ca oricum nu ne pasă. Tschüss!

Edited by v8 Naga KIA
Link to comment
Share on other sites

P.S Voi astia din familia KIA, nu va mai bateti cu pumnii in piept ca ati fost banati aiurea, poate un admin este nepriceput, neatent, etc. Dar nu toti adminii, mai ales ca la cererile de unban raspund Kelton/Royce(Odin). La cat mai multe banuri va urez si asa aveati toti acelasi cod, csf asa e in familia, se imparte tot.

 

Ti-o zic in fata. Adminii sunt autisti si n-au nici o treaba cu jocul asta. Daca adminii sunt paraleli asa sunt si cei din varf, daca ma pui sa fac un concurs cu ei despre cheats iti garantez ca dintr-o singura intrebare le dau mind fuck. Cand i-am intrebat mai multe lucruri, ori am primit smiley face ori am fost ignorat, este cam ironic nu? Sa fii acuzat de ceva si cand ceri dovezi si din contra le dai tu dovezi ca esti curat, sa te ignore. :) Acum daca tot crezi ca sunt codat esti invitat pe profilul meu, poate inveti ceva.

Edited by v8 Poltergeist KIA
Link to comment
Share on other sites

Iar se încep cu suferințele pe aici, csf..

 

Ba Lung înjură-i scoatere ochii dacă nu asculta la war, luați dracu Sf că mă disperați, v-au bătut ttb să moară sor-mea

Cu lung aici, unit, jilkas și tot nu luați Sf mai dați-vă dracu atunci

Pup la voi

Link to comment
Share on other sites

Iar se încep cu suferințele pe aici, csf..

 

Ba Lung înjură-i scoatere ochii dacă nu asculta la war, luați dracu Sf că mă disperați, v-au bătut ttb să moară sor-mea

Cu lung aici, unit, jilkas și tot nu luați Sf mai dați-vă dracu atunci

Pup la voi

Luam sf,calm.

Link to comment
Share on other sites

@, Te rog sa nu mai comentezi in acest topic, ai propriul tau gang, domnule.

Altfel vei primi 10x warnuri =>banned.

 

 

Salut, tocmai ce am venit si eu de la scoala.

In seara asta vreau sa va vad intr-un numar destul de mare pentru a nu avea probleme la waruri. Astept sfaturile voastre in legatura cu pozitionarea pe turfuri, ca nici eu nu il stiu chiar 100%, dar odata intrat pe turf, imi dau seama de unele locuri.

Cu timpul, le voi invata perfect.

PWP.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, Te rog sa nu mai comentezi in acest topic, ai propriul tau gang, domnule.

Altfel vei primi 10x warnuri =>banned.

 

 

Salut, tocmai ce am venit si eu de la scoala.

In seara asta vreau sa va vad intr-un numar destul de mare pentru a nu avea probleme la waruri. Astept sfaturile voastre in legatura cu pozitionarea pe turfuri, ca nici eu nu il stiu chiar 100%, dar odata intrat pe turf, imi dau seama de unele locuri.

Cu timpul, le voi invata perfect.

PWP.

 

 

#show..

cam mult tupeu pe dvs in legatura cu finul meu ;)

 

Cat despre pozitii, nu e nevoie sa stii. Batem si fara ca doar sunt eu aici

Link to comment
Share on other sites

cam mult tupeu pe dvs in legatura cu finul meu ;)

 

Cat despre pozitii, nu e nevoie sa stii. Batem si fara ca doar sunt eu aici

Usor cu laudele astea, domnule, ca poate te vad pe banlist.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile din aceasta seara.

Tot asa si maine si in toate zilele.

Vreau sa va mariti putin activitatea la waruri, ca nu trecem de 25 si e pacat de membrii care fac mult +.

Ne auzim maine, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Nasoale warurile din aceasta seara, ma refer la cele cu Avispa, restul au fost 4fun.

Nu imi place activitatea, o sa gasesc alaturi de conducerea gangului niste solutii pentru a rezolva aceasta problema.

Avem oameni de calibru mare, dar ne trage in jos activitatea.

Asa ca de acum in colo va voi sanctiona pentru orice chestie minuscula, doar asa o sa ne revenim.

Desi imi place ca mai si pierdem, ca de cate ori am intrat prin ganguri, doar HQ-ul adversarilor a fost cel mai frumos war, in rest 0.

Cu putin timp liber, am reusit sa mai adaug inca un video la seria mea de waruri, sper sa va placa, enjoy si noapte buna:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Râscolind tot universul căutând în viaţă sensu'.. însă el este ascuns.

 

O seară plăcută.

 

 

Te pupa sylvyu_google :* (eu m-am lasat de mult de rahatul asta de joc). Mi-e dor de Precencutine :( [eram si noi mici :))]. Te-am pupat si bafta in ceea ce faci.

 

Ceva mai recent - https://www.youtube.com/watch?v=Cg-QWxfnLm4

Suprematie.. :)))

Edited by DuBois DauCaInFilme
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.