Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Poti sa nu mai comentezi pe aici?

Nu ne pasa deloc de parerea ta si de parerea altora fata de membrii din acest gang.

Cu ei castigam warurile, asa ca nu mai da reply-uri pe aici, ca nici tu nu erai mai bun decat ei daca stau sa ma uit bine.

Ai bagat coduri ca sa te lasi de server, ceea ce rezulta ca dai dovada de o mare lasitate, asa ca ai grija, daca te mai iei de membrii mei, ma iau eu direct de tine si de fac de 2 parale.

Vezi-ti de treaba ta.

Link to comment
Share on other sites

@, da report ca ma doare in pula.

 

Ba bajatu calm ca pe aici unii sunteti degeaba, m-am lasat datorita unor pizde de pe server si mai ales din staff. Si eu zic ca ti-ai gresit persoana cu care sa intrii in conflicte ^^ ma pis pe membrii pe care ii ai tu, ca la 3/3 ma faceti codat :)) si crede-ma ca jumara stie cum dau si cand esti rank 1 si te milogesti de unu sa-ti dea m4 nu prea poti sa faci scor, daca aveam rank 6 cum esti tu scoteam scoruri mai bune ca tine. Am bagat cod sa ma las ca nu traiesc intr-un cacat de joc precum o fac altii :)) si daca voi astia no-liferi iesiti din casa va intrebati ce moduri sunt afara, mai ridicati-va de pe scaun ca ati coxat acolo. Pwp

Link to comment
Share on other sites

@, ai dreptate cu stafful. si cu no-liferii. nu avem aici no-liferi(sper). am fost si eu, d-aia am dat averea. sa mai ma las, doar warurile mai sunt de mine.

 

ceaw ba =]] ce 3/3 frumos i-am dat la 1:16 =]] Edited by CaTaLyNN xD aka Dani Jr
Link to comment
Share on other sites

@,

In primul rand. cu membrii astia ai mei, pe care te pisi tu, bat tot in acest oras (daca sunt si activi).

Ca sa trec direct la subiect, dau peste dastia ca tine in fiecare zi, cat si in real, cat si in acest joc si nu prea le dau importanta, dar cu tine trebuie sa punctez cateva chestii pentru a lamuri unele lucruri. Te astept oricand sa facem seturi la toate armele pe care le vrei, ca sa vezi ca nu esti asa zmeu precum te dai: "ca la 3/3 ma faceti codat"

Ceea ce as mai vrea sa punctez este modul tau de exprimare, care este unul normal pentru un forum, ca tu si alti retardati nu puteti scrie o fraza normala fara sa puneti un rahat de emoticon. Nu stiu de ce am facut referire la asa ceva, dar mi s-a parut destul de interesant.

Sa trec la ceea ce trebuia sa fac de la inceput, ci sa-ti dau replica la faza care m-a facut sa zambesc subtil, aceasta fiind: "si crede-ma ca jumara stie cum dau si cand esti rank 1 si te milogesti de unu sa-ti dea m4 nu prea poti sa faci scor, daca aveam rank 6 cum esti tu scoteam scoruri mai bune ca tine."

Am zis ca daca tot ma plictisesc, hai sa fac o mica aroganta si sa-ti dau cu ea peste bot. Pai fi atent mai "bajatule", ca am recuperat ceva din buna ta replica.

Am zis sa-ti caut niste waruri 4fun, 5 la numar si ce sa vezi, scorurile tale sunt "bestial de bune", o sa ti le pun aici. Am selectat cateva dintre ele, asa la panarama ca oricum scoruri mari n-ai.

 

1. 69 Pier Mobs 7 - 8 El Loco Cartel

Turf: SFPD SF
Attack time: 16.05.2016 22:31
Zenod 9 8 810
2.Avispa Rifa 4 - 11 El Loco Cartel
Attack time: 09.05.2016 22:31
Zenod 12 11 1140
3.Avispa Rifa 2 - 13 El Loco Cartel
Attack time: 10.05.2016 22:31
Turf: Avispa SF
Zenod 12 8 1260
4.El Loco Cartel 13 - 2 Avispa Rifa
Attack time: 08.05.2016 22:31
Turf: Arch Angels SF
Zenod 15 12 1500
5.69 Pier Mobs 13 - 2 El Loco Cartel
Turf: 69 SF
Attack time: 26.04.2016 22:31
Zenod 7 10 690
Ti-am selectat warurile de cand ai luat rank-ul 2. Daca chiar vrei sa continuam aceasta discutie, cauta-mi warurile din GSB si o sa vezi cum se face scoruri bunicele cu rank 2. Cat despre tine, nu cred ca faceai prea mult daca aveai rankul meu actual, de la -3 sa ajungi la +31 ca mine, este greu. Nici eu nu sunt perfect, inca sunt in crestere, dar nu ma laud, nu ma dau zmeu pe un forum sau pe la cine stie ce discutii, mereu mi-a placut sa fac si sa tac, prefer sa ma laude altii decat sa ma laud ca un bou.
"Si eu zic ca ti-ai gresit persoana cu care sa intrii in conflicte"

Eu cred ca tu habar n-ai cu cine te bagi in conflicte. Inainte sa-mi jignesti membrii, gandeste-te la tine si nu ma face sa-ti caut toate warurile ca te fac de rahat.

Ca sa nu zici ca sunt nesimtit, majoritatea warurilor pe care le-ai castigat au fost pe niste amarate de HQ-uri, iar scorurile tale lasa de dorit, nu poti zice ca ai stat afk pentru ca secundele pe turf spun totul.

Te salut, bai smecherule, sper sa-ti faci putin timp sa citeste acest "roman" si sa-ti vezi linistit de viata ta.

 

"si daca voi astia no-liferi iesiti din casa va intrebati ce moduri sunt afara"

 

Deja incercarea asta de gluma, nu merge cu mine si nici cu altcineva, esti putin cam invechit.

Nu stau sa ma mai cobor la mintea ta ca deja incep sa simt suferinta pe creier.

Nivelul meu intelectual este cu 100 de clase peste tine, hai noroc.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bravo boss, tine-o tot asa, respect.
asta e doar un fragment. de joi am inceput sa filmez wars, in 2 zile am deja vreo 7 minute cu kills. voi posta episod, subscribe :P fii pe faza ca la 1-2 zile fac destule kills pt episod =]] in noaptea asta il pun pe primul

 

Link to comment
Share on other sites

Norocul tău e că sunt pe telefon, și crede-mă că îmi suferi aici ca ești zmeu tu în gsb, una e sa ai milogi în facțiune și alta e să ai membrii capabili, păcat ca nu m-ai prins aici să vezi ce înjurături trânteam pe chat la milogii ăștia care au mai rămas, cei cu rank2+ știu despre ceea ce vorbesc. Și nu îmi vii tu zeul din gsb rank 6 aici unde ai deja 15+ turfs ca nici măcar nu ai habar ce a fost aici și stai parcat ca ai o inteligenta de mă șterg la fund cu ea. Ceea ce îmi spui tu aici e ca ești un no-lifer împuțit și mă cam piș pe clasa ta intelectuală așa că nu îmi plânge pe aici ca mi se rupe pula de tine și de oricare alt milog ca tine, am întâlnit multi frustrați și fututi în cur de viață și nu cred că mai are rost să continui. Apropo o dedicație muzicală dacă o dăm pe d-astea

Link to comment
Share on other sites

v-am zis =]]

Bravo fiule, te-am invatat bine! :*

Cred ca ma apuc si eu de wars 4! Din pacate nu am filmat foarte mult deoarece nu-mi permit sa si coordonez, sa si filmez si sa mai si joc. Dar.. Am filmat cate putin vineri si azi, sa vedem ce iese.

Maine avem 4/4 sper sa fiti cat mai multi la war-uri, ca va fi greu! Avem 3/4 cu 69.

Link to comment
Share on other sites

Musiqq stai calm că am văzut membrii 69 și avispa, dacă nu e implicare pierdeți cu cârpele astea și mai ales cu altă pizdă de aici show-ul ăsta. Vine el bunu lu pește prăjit. Tu știu că ești băiat bun, păcat ca nu ai cu cine aici că sunt multi paletari. Meh el se lega de scorurile mele dar nu se roagă el de m4 pe turf sau sa alergi după ăla sa accepți arma dar mă rog am spus că are o inteligență de mă șterg la fund cu ea, doar câțiva mișcă aici în rest tufe de Veneția. Și în plus handicapații de pe aici ca știu cum sunt nu asculta, nu poți să tipi la ei și să joci plus că dacă le zici influenta ei se duc rambo le zici sa se ducă sa dea clear stau la influenta deci dacă prostanul ala nu știe cum a stat treaba aici sa nu se mai arunce ca pizda în pulă degeaba.

Link to comment
Share on other sites

@ In mare parte ai si tu dreptatea ta. Singurul lucru la care nu-ti dau dreptate, este Show. Show este esential factiunii.

Ai dreptate la partea cu m4, eu majoritatea timpului din gang-uri l-am petrecut numai cu deagle/m4, deci stiu si eu cum era sa cauti m4.

Totusi nu stiu ce probleme ai cu Show, sau cu membrii nostrii, dar nu e frumos sa te iei de ei asa. Toata lumea are timp sa invete, poate ei sunt la inceput.

Trecand peste.. Salut nabilor, azi avem 4/4 la 19:55 sa fiti in HQ! Am facut si eu aseara wars#4

@ Uite aici:

Edited by AIM musiQQ exe
Link to comment
Share on other sites

@@AIM musiQQ exe, Lasa-l fram. Ca nivelul meu intelectual este peste al sau, doar din motivul limbajului obscen pe care il are acest player banat, saracu.

Nu ii mai dau replica, ca iar il fac de rahat pe aici si nu-mi sta in fire sa ma cobor asa de mult la nivelul sau.

Astept injuriile tale si limbajul de baiat dur, imi place sa vad dintr-astia ca tine pe forum.

 

Ma rog, nu ma face sa-ti mai dau replici ca deja te pierzi in frazele mele.

 

On Topic: Imi pare rau ca nu v-am putut ajuta astazi la waruri, doar ca pregatirea si scoala sunt mult mai importante decat niste waruri.

Am vazut ca nu prea ati castigat azi, oricum era greu pe 3 hq-uri (Car Rent SF ar fi un al doilea HQ 69).

Nu va faceti probleme urmeaza niste saptamani usoare pentru mine, plus ca vine vacanta si ca sa zic asa pot fi prezent la majoritatea warurilor.

Asta este, uneori trebuie sa invatam sa mai si pierdem, asa este peste tot, dar nu este niciun necaz, recuperam noi.

Ne vedem ingame azi/maine, pana atunci, noapte buna va doresc.

 

 

#show..

 

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am primit ban 5 zile pentru 3/3 warns.

Asta e baieti, pana aici am mers.

Va salut, succes in continuare!

Baaa nub esti ma.

Cum naiba sa iei warn.

Offf,mi-a placut sa te am alături,baftă.

Link to comment
Share on other sites

Yo. Rexton aici. De aseara sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem si sa cucerim cate mai multe teritorii :*

Welcome! Ai grija, sa fii activ la waruri.

 

Salut băieții, tocmai ce mi-am achiziționat o noua tastatură si sper sa nu se mai distrugă butoanele intr-o lună.

Multa activitate in aceasta seară, vreau sa castigam tot daca se poate.

 

 

#show...

Link to comment
Share on other sites

Urat ce s-a intamplat in aceasta seara.. Majoritatea erau intr-un war, restul in celalalt.. Am facut in asa fel incat sa pierdem iar un turf..

Eu spun ca nu pierdeam cu 69 daca nu era bugul asta.. Eram 29 ON.

Sper ca maine sa fiti activi, speram sa nu mai fie vreun bug.

Neaparat vreau 4/4 maine!

O seara buna! Ne auzim prin game!

#SEFDEPAGINA

Edited by AIM musiQQ exe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.