Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

# Meh, hai ca n-ai fost numai tu :))

mzggEwx.png

Ok, maine avem 1 attack, si un defend.

Toata lumea in HQ la 20:25.

Acum am terminat de editat #wars5.

Pacat ca n-am filmat prea mult, a fost bugul ala 2 zile, apoi lag imens.. asta e! Nu prea imi place ce a iesit!

~AIM musiQQ #Wars5 ~ #RaggaBomb~ upcoming

https://www.youtube.com/watch?v=Zflh0LhlBmE

Nu stiu ce se întâmplă, ca daca nu stau eu sa dau attack, nu avem ziua următoare. Aseara am prins decat un attack, atat am reușit, sper sa il câștigăm, asa ca sper sa fiti si activi.

Ne auzim, pwp.

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

# Hai lasa ca si eu am stat singur 2 zile la attack, apropo.. Aseara n-ai fost singur. Am stat si eu la attack, dar pur si simplu au fost intervalele incurcate, si n-am prins

Link to comment
Share on other sites

@@AIM musiQQ exe, Meh, oricum foarte greu mai luam orasul. Degeaba facem fraguri multe, daca inactivitatea ne depaseste.

Imi pare rau sa zic asta, dar si daca ar arduce cei mai codati sublideri care fac 100 de fraguri pe war, nu cred ca mai exista sanse sa luam orasul.

Fara 30 pe turf sau macar 25-27, nu ai sanse sa iei turfuri langa hq 69, unde sunt cei mai mari lagari de pe server.

Eu imi dau silianta de fiecare data, vad ca si tu ti-o dai, ideea e ca nu si-o dau toti si asta ma face sa ma intristez cand vad atat dezinteres la unii membri.

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

# Asta cam asa e, dar cred ca vom rezolva si aceasta problema.

JJamaLL nu le mai accepta orice invoire, si ai sa vezi ca o sa reusim sa fim 30+

Ne auzim prin joc. Salut!

Edited by AIM musiQQ exe
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri, ne-am descurcat foarte bine astazi.

Tot asa si poate ne revenim vara aceasta.

Daca stie cineva sa-mi zica, cand se baga programul de vara, ala cu warurile dupa-amiaza?

Astept raspunsul vostru, pana atunci va urez o noapte placuta, va pwp.

Ne vedem prin joc, pwp.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, bine v-am gasit, sper sa facem treaba impreuna. Imi pare rau ca nu am putut ajunge astazi la war-uri, am fost la un fotbal si nu puteam amana. O sa mai vina si alti membri, poate impreuna putem castiga cel putin SF-ul!

@, Si eu abea astept programul de vara la war, cred ca o sa se bage cam pe 26, 27 + ..

Link to comment
Share on other sites

@, Degeaba ai tu 30 pe turf care fac -20,mai bine ai 24-25,dar care fac 10+.Daca vine tot [AIM] nu-i problema :)))

Ragnare ce cauti ma pe aici :))

PS:AM LAG IN LSSSSS :((((((((((((((((((((((((

 

Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

@@Ragnar C, Probabil. Si eu il astept de mult timp, nu prea mai am chef seara sa stau la waruri.

@@MeMoRy Legend, LAsa ca fac eu scoruri cat pentru tot gangul =))))), iesi din LS si revino Sf, stii tu restul si ceea ce am discutat.

Ne vedem maine, weekend placut va doresc.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, bine v-am gasit, sper sa facem treaba impreuna. Imi pare rau ca nu am putut ajunge astazi la war-uri, am fost la un fotbal si nu puteam amana. O sa mai vina si alti membri, poate impreuna putem castiga cel putin SF-ul!

@, Si eu abea astept programul de vara la war, cred ca o sa se bage cam pe 26, 27 + ..

 

Bine ai venit nubule :)). Cat de curand daca mai intra d`astia buni luam sigur orasul.

Link to comment
Share on other sites

Au fost aduse modificari al regulamentului. Va rog sa recititi in totalitate regulamentul!

Edited by JJamaLL
Link to comment
Share on other sites

@, frumos ba, iti dau +1 pentru efortul depus.

 

 

Va salut. O zi minunata afara, mai este putin si vine ploaia :|

Ne vedem prin joc, de dimineata si aseara nu am avut net din cauza vijeliilor, pare rau.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Seara bună!

Vă urez mult succes în continuare şi să ajungeţi unde v-aţi propus din momentul când a-ţi intrat în El Loco Cartel!

Sper să cuceriţi cât mai repede SF-ul şi să vă extindeţi şi în LS, respectiv LV, mult succes şi aveţi grijă ce faceţi, ţineţi-vă bine şi daţi bine la waruri şi ascultaţi de conducere, eu mă opresc aici, poate o să ne mai auzim cândva, spor!

Link to comment
Share on other sites

@@Skipper, Multa bafta, skipper. Lav iu, my boy.

 

Inca o data am prins eu 2 attack-uri, nu mai zic nimic, ca nu are rost.

Sper ca maine sa castigam toate warurile si sa fim activi, din cate stiu nu aveti scoala, deci ar trebui sa intrati la waruri.

Noapte buna!

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@,Si daca aveau scoala ,dadeau si ei o tigare la gardian si gata :)

:)))))) probabil ca da

 

Neata lume, sper ca v-ati trezit.

Va sugerez sa luati o gura de aer, diseară avem de dat putina magiuta, sper sa va gasesc intr-un numar destul de mare in HQ.

Ne vedem prin joc, pwp.

 

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@ Ce vrei sa insinuezi cu asta?

Si eu am stat la attack aseara, daca dai de pe telefon si pc si tableta, normal ca prinzi 2 :))

Eu nu ma complic. Dau doar de la PC

Oricum, felicitari pentru cele 2 attack-uri, si esti un nab care se supara din orice :)):*

Ne auzim mai tarziu, pwp.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM musiQQ exe, o sa-ti filmez, sa-ti arat cum dau in 30 de secunde 2 attack-uri de pe pc.

Oricum tu cu mine nu mai ai ce discuta cat timp voi mai ramane in acest minunat gang, mi-ai cam aratat deja ceea ce pretinzi ca esti.

 

 

Salutare, baietii mei.

Am facut si eu asa pe sefaneala 3k drugs (sper sa vada toti politistii din joc si sa ma alerge), sa vedeti ce rup azi la waruri.

Ne vedem prin game, bafta!

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@ Daca tu ai impresia ca toti suntem copii de 10 ani care inghit orice galusca, te inseli :))
Ti-am mai spus eu tie, esti mai mare decat Hagi =))

Hai sa plangem ca nu mai vorbeste Show cu mine, iti dai seama.

Din partea mea, poti sa te sinucizi.

Fugi si minte pe altii. Ce e mai grav, e ca tu chiar te crezi :))

Cred ca daca caut pe Wikipedia, nici Hagi nu juca la 11 ani in Liga2 la seniori :))

Te rog, incearca sa faci vrajeli din astea mai rar.

Link to comment
Share on other sites

@ Daca tu ai impresia ca toti suntem copii de 10 ani care inghit orice galusca, te inseli :))

Ti-am mai spus eu tie, esti mai mare decat Hagi =))

Hai sa plangem ca nu mai vorbeste Show cu mine, iti dai seama.

Din partea mea, poti sa te sinucizi.

Fugi si minte pe altii. Ce e mai grav, e ca tu chiar te crezi :))

Cred ca daca caut pe Wikipedia, nici Hagi nu juca la 11 ani in Liga2 la seniori :))

Te rog, incearca sa faci vrajeli din astea mai rar.

In primul rand, tu fara parerea mea esti 0 in gangul asta.

Al doilea lucru, cum naiba sa ai la 19 ani prietena de 15 ani si dupa samp, si mai stai si in Bucuresti, nu accentuez subiectul pentru ca nu prea ma intereseaza si te fac de ras.

Ti-am mai zis, este fix problema ta ce vrei sa crezi, nici chestia asta nu ma intereseaza, tu esti doar un player virtual.

Si iti inteleg frustrarea, ca si eu eram asa acum mult timp, prin 2010, cam asa.

Diferenta este ca atunci aveam 11 ani, tu ai 19 ceea ce spune multe despre tine.

Si in al 4-lea rând, mai lasa emoticoanele alea ca fara ele, habar n-ai sa inchei o propozitie.

 

Nu mai stau sa ma cert cu tine ca o fac degeaba si imi calc prea mult pe orgoliu. Imi poti da ce reply vrei tu, eu nu iti voi mai răspunde.

Al 5-lea rand, mai stai si tu la attack, ca daca nu dau eu, nu da nimeni in acest gang.

Te-am lamurit cu tot ceea ce trebuie, ai grija de iubitica ta, sa nu iti franga inimioara.

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Esti un copil terminat, care crede ca poate sa minta, si toata lumea sa inghita orice.. :))

Te rog.. Esti patetic!

Gaseste-mi tu un fotbalist care la 11 ani sa joace in liga 2..

Te rog.. Cand incerci sa minti pe cineva, mai intai repeta in cap minciuna, vezi cum suna..

Nu este problema ta ce fac eu, sau nu. Eu ti-am zis sa nu mai ne iei de maimutoi, sa crezi ca orice prostie de a ta poate fi inghitita!

Tu imi spui mie ca sunt frustrat? Te referi ca traiesc jocul? :))

Off, amice.. Uita-te la tine, iti pui singur la final de comentariu "#Showy."

Da cine ** esti tu? Vreun filozof? Ai facut tu ceva?

Fugi si joaca fotbal in curtea scolii, incearca sa minti acolo ca ai jucat in liga 2 la 11 ani! :))
Si ca sa inchei in mare stil:

#musiQQ... =))

Edited by AIM musiQQ exe
Link to comment
Share on other sites

@@AIM musiQQ exe, Hai norok, 4 emoticoane, esti mai patetic decat un copil de 10 ani.

Esti asa de nolifer si tintit in acest joc incat nu-ti poti da seama ca semnatura aia semnifica ceva, esti prea pierdut in acest joc.

"Curtea scolii", prietene, ne incurcam gradele, hai sa nu ne legam de acest sport ca-ti dau clasa.

<Nu mai fi plagiator si lasati aerele deoparte, ca macar pe un forum sa le ai si tu>

PWP.

 

#uite ce prost sunt, iar dau comentariu aiurea, offfffffffffff.

 

 

#show..

 

Link to comment
Share on other sites

Macar recunosti ca esti. :))

Emoticoanele de care tot spui tu, le pun pentru ca ma bufneste rasu cand vad ce-ti poate capul.

Nu are rost sa mai ma cert cu tine, tocmai mi-am dat seama ca esti pierdut. :))

Te astept la fotbal, daca tot te lauzi atat cu el!

Edited by AIM musiQQ exe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.