Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Esti foarte bine si tu acolo, felicitari!

 

Felicitari tuturor pentru warurile din aceasta seara, mi-a placut sa mai ajut gangul cu fragurile mele, sper ca am si fost de ajutor.

Sper ca maine sa fie tot asa si sa reusim sa ne desprindem cu inca un turf, va urez o noapte cat mai frumoasa.

Ne vedem maine prin joc.

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri! Eu am avut ceva treaba in provincie, si a trebuit sa lipsesc.

Sper sa o tinem tot asa, sa cucerim orasul!
Ne auzim mai tarziu prin game! O zi buna! :*

Link to comment
Share on other sites

Mai bine in pula mea decat sa leneviti luati orasu ala si dupa faceti trailer si alte minuni. Ceea ce e cel mai bun lucru pana acum Muzzy are rank 6 si nu mai e pasnicu ala de show prea multe batai de cap cu copilasu' ala a venit la 19 turfs sublider a facut un drac, nu a mers bine a plecat =)) pana acum moara tata de nu aveati si LS.

Va pwp ba astia care ati mai ramas. PS: Ioana e vaca

Link to comment
Share on other sites

Maine o sa avem niste waruri grave, am ramas foarte putini in factiune! Indiferent de cum se va termina, sper sa nu sariti cu demisii.

Cu ocazia acestui post, doresc sa urez succes tuturor care sunt nominalizati pe lista pentru lider.

La multi ani JJamalica! Sa fii sanatos!
O seara buna! Ma bag la un LoL.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca un coleg de al nostru in disperarea de a primii functia de lider, a incercat sa mituiasca liderii de factiune, plus pe voi, spunand ca eu sau Ioana, nu dorim aceasta functie, si ca-i va rasplatii cu gold sau cash :))
Sa-ti fie rusine! Nu dau nume, poate te vei simtii singur :*

Una peste alta, maine avem 4/4 cu 69 Pier Mobs, daca o sa fim in jur de 20 ON, poate o sa batem

Vorbim prin game, o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

ro32.png

Maine 9/7/2016, in jurul orei 18:00 va fi votul pentru lider El Loco. Sper ca majoritatea veti fi online!

 

uk32.png

Tomorrow 9/7/2016, approximately at 18:00, the vote for the El loco leader will be made. So, I request the majority of you to be online!

Edited by rikos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.