Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@rikos Voi chiar credeti ca puteti face totul pe la spate, fara ca lumea sa-si dea seama? :))
Vai de capul vostru, aveti scurgeri de informatii mai rau ca oricand. Ioana a avut un contra, Shakira la fel. Ioana nu a intrat pe lista, dar Shakira da.
In plus shakira nu avea voie sa detina o functie, decat peste 3 zile. Voi nu vedeti ce faceti? Cand faceti un lucru, macar asigurati-va ca iese fara suspiciuni.

Nu-mi pasa ca nu intelegi romana bine. Ai google translate.

Link to comment
Share on other sites

Nu am nevoie de google. Nu vreau si nu voi discutii cu tine, cine si de ce a fost pe lista. Shakira a fost selectata sa fie, si ea a fost votata de TINE!

Link to comment
Share on other sites

Shakira a fost selectata sa fie de catre William, care le spunea adminilor sa o voteze :))

Ma lasi?

Ati pus pe Shakira/Joker/Signor/Anotimp pentru ca:

Joker - S-a milogit de voturi la lideri, spunand ca Ioana si eu nu vrem lider -> Chestia e ca s-a ajuns la urechile lui JJamaLL care a vorbit cu William si i-a spus ce a facut :)) deci nu-l vota nimeni

Anotimp - Nu a facut nimic pentru factiunea asta -> Deci nu-l vota nimeni.

Signor - E un necunoscut/si nu a facut nimic pentru factiunea asta -> Deci nu-l vota nimeni

Cine mai ramane?

Deea[shakira] -> Normal ca ea a fost votata. Va bateti joc de serveru asta de fiecare data!

Link to comment
Share on other sites

Salut praduitorilor! De acum o sa fiu si eu colegul vostru ! Sper sa ne intelegem bine ! Si sa rupem la wars!

Link to comment
Share on other sites

@, Te rog nu imi mai aduce aminte ala imi da FW ca am fost la masa cu rank4 si mai avem 2zile pana la r5 si dupa mai are si figuri , si aici am niste prieteni si am zis sa ajut si eu acesta mafie cu ce pot!

Link to comment
Share on other sites

Am aparut si eu pe aici, asa cica..

Sunt "nou" pot spune in mafie, adus de catre gabos.

Sper sa facem treaba buna, sa lasam arfele si toate impresiile de mare jucator..

Doar impreuna putem reusi sa facem ceva.

Iar legat de deea, lasati-o in pace, a luat lider acum indiferent de cum a luat sau care au fost demersurile ca au fost sau nu corecte.

Este lider si pastrati si voi un pic de decenta.

Toate cele bune, cu stima si respect, Dionis.

Link to comment
Share on other sites

@, cu mine ii poveste lunga, liderul a fost luat pe merit, daca nu au gasit candidati nu am ce sa le fac. Merci de ajutor si sper si eu sa facem treaba, maine sa ii spuneti Welcome lui Muzzy :> o sa mai vina lume dar ramane surpriza pentru Rifa, adica pentru cei care cunosc membrii cu vechime pe server, multi din Rifa poate nu se vor astepta la ce urmeaza ca nu cunosc :) sper sa ajungem unde ne-am propus cu membrii si cu factiunea. Apropo..mai multa activitate pe aici! Dar nu postati aiurea, legat de joc, factiune, etc.

Link to comment
Share on other sites

CE RATAT :))))))) Eu m-am lasat de samp dupa ce am pierdut lideru' , am luat 9.10 ca baietii. Acum astept in 25 admiterea la Facultatea tehnica (politehnica cluj) . Te astept , poate mai vin ceva cunoscuti, facem o vragiala.

Link to comment
Share on other sites

CE RATAT :))))))) Eu m-am lasat de samp dupa ce am pierdut lideru' , am luat 9.10 ca baietii. Acum astept in 25 admiterea la Facultatea tehnica (politehnica cluj) . Te astept , poate mai vin ceva cunoscuti, facem o vragiala.

Foarte bine ai făcut,domnule Director
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.