Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

.SoriinROYAL - Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
MafiaMaster00 - Absent la 3/3 - faction warn.
iTani. - Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
ImpacT.- Absent la 3/3 - faction warn.
kev.OMANGOZAUR - Absent la 3/3 - faction warn.
[Cr.amBAKUlavara - Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
iNES. - abent la 1/3 - avertisment verbal.
sQuiZz - Absent la 3/3 - faction warn.
Yqlmx.- Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
iRazorRT - absent la 1/3 - avertisment verbal
AdyTzZz - absent la 1/3 - avertisment verbal
aisROYAL - abent la 1/3 - avertisment verbal.
Edy2Glory - absent la 1/3 - avertisment verbal. 
DeIiric - absent la 1/3 - avertisment verbal.
Banateanu.TSA - absent la 1/3 - avertisment verbal.
AlB3rT0. - amenda 5.000$
LiviuMafeotTuLThau - amenda 5.000$
YqLmx. - amenda 5.000$

 

 

 

 

 

 

ULTIMUL AVERTISMENT PE CARE-L MAI PRIMITI DIN PARTEA MEA! unii au avut probleme, altii n-au putut, de maine, nu-mi pasa, o fac indiferent de situatie, luati evidenta asta facuta si sanctiunile si vedeti si voi daca vi se pare normal ca intr-o mafie cu jucatori asa buni, cu experienta si cu pretentii la cat mai multe turfs sa aibe atatea sanctiuni. Repet, luati evidenta asta ca un avertisment, de maine schimbam foaia, chiar o facem. 

O seara placuta va doresc.
 

evidenta buna.png

Link to comment
Share on other sites

Hei, verficați ce-am postat la anunțuri, vreau să avem prezență maximă dacă avem de gând să facem ceva. Vreau prezență maximă, nu puneți învoiri aiurea, accept doar primele 2 învoiri.

 

O seară bună, ne vedem mâine. Haideți să nu ne mai târguim cu ei și să începem treaba.

 

Link to comment
Share on other sites

Dati ba attack LS sa ne pisam pe Gicu' si VTB-ul lui, ca deja ma scoate din sarite omu' e dus rau. Auzi la el "tu cu mine n-ai ce vorbi pentru ce ai facut" =)) cat de terminat sa fii sa faci asta, si la cum plange saracu pe discutiile forumului, sa faca cunostina cu Iamil si Dumil. Ca el daca nu-si urca zdrentele pe cladire n-are cum sa ia waru' si "s-au activat slabanii" sa nu incep eu sa dau din gura cine are cod si cine nu din VTB. De cand are lider mare "smecher" ce a ajuns si el. Sau daca dati attack LV bagati pe turfurile la VTB in LV ca n-au sanse sa tina turfurile.

Link to comment
Share on other sites

@Zenod ZEW A,deci nu-s singuru care crede ca Gicu. ala e sarit de pe fix, e bine. Lasa ca-i scoatem arfele astea de copil de 16 ani din cap cand o sa-l lasam si fara HQ.

 

Hai salut si bine v-am gasit.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2018 at 1:18 AM, Zenod ZEW said:

Felicitari! @ANNDYS pentru lider ELC. Ba, momentan nu am cum sa te ajut pe SF si nici nu ai nevoie de mine pe SF. Imi dai mesaj daca e pe LS sau LV sau ambele si vin si te ajut. Te pup :*

Mersi, te astept aici.


Va astept in HQ la ora 19:50 cu job arms dealer si materiale. In functie de prezenta si de modul in care ne descurcam la waruri voi vedea daca fac evidenta sau nu. E de preferat sa fiti cat mai multi prezenti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ANNDYS said:

Mersi, te astept aici.

 


Va astept in HQ la ora 19:50 cu job arms dealer si materiale. In functie de prezenta si de modul in care ne descurcam la waruri voi vedea daca fac evidenta sau nu. E de preferat sa fiti cat mai multi prezenti.

Ba, eu as veni, da’ am ban. Plus ca momentan sunt pe 2 in Verdant. 

Link to comment
Share on other sites

Leutilor, bine v am gasit, sau regasit, cine stie, vom face tot posibilul, in limita timpului disponibil sa facem un colectiv cat mai frumos, ca pe vremuri in Avispa, cand am luat 69 turfs. Incet incet, luam turf uri, gasim si putere de tragere, dar cu timpul, nu va demoralizati, vor veni jucatori buni la noi. Asa ca, va rugam frumos, prezenta cat mai mare la war uri, fiecare om conteaza, sub coordonarea noastra, sigur vom avea reusite. Astazi din pacate nu pot ajunge, am alt program, oricum va asteptam in numar cat mai mare in fiecare zi, asa ca, GOOOO IN EI!

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2018 at 7:21 PM, AIM James StPatrick said:

Leutilor, bine v am gasit, sau regasit, cine stie, vom face tot posibilul, in limita timpului disponibil sa facem un colectiv cat mai frumos, ca pe vremuri in Avispa, cand am luat 69 turfs. Incet incet, luam turf uri, gasim si putere de tragere, dar cu timpul, nu va demoralizati, vor veni jucatori buni la noi. Asa ca, va rugam frumos, prezenta cat mai mare la war uri, fiecare om conteaza, sub coordonarea noastra, sigur vom avea reusite. Astazi din pacate nu pot ajunge, am alt program, oricum va asteptam in numar cat mai mare in fiecare zi, asa ca, GOOOO IN EI!

Oooooooo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.