Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, dragi membri. V-am lasat si pe [/fmotd] si o sa las si aici un mesaj. 

De saptamana viitoare ne vom apuca sa dam attackuri, persoanele care o vor tine in invoiri aiurea si inactivitati doar ca sa scape de waruri nu o sa mai primeasca rank up prea curand, indiferent ca au zilele necesare. Am nevoie de oameni seriosi si activi care sa participe zilnic la wars, exceptie unele situatii in care efectiv nu se poate ajunge(probleme de sanatate, decese in familie etc).

 

Weekend placut!

 

Link to comment
Share on other sites

Bagati si voi aici un +1 si comentarii ca sunteti de acord, ca e o propunere buna pentru toti, mai ales pentru mafioti si daca facem galagie poate modifica astia drq.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AIM Adelante said:

Nu prea cred ca o sa se adauge asta, sistemul a fost facut in asa fel incat sa-ti dea un numar limitat de gloante, nu cate vrei tu.

Nu pot spune ca ar fi o idee tocmai rea, dar ar fi prea op. Cel putin daca s-ar baga, sa se bage doar la mafiotii. Nicidecum si la civili chestia asta, deoarece s-ar abuza in prostie. Insa cum ai spus si tu, nu cred ca se va adauga.

On 6/9/2021 at 9:30 PM, AIM Adelante said:

Felicitari pentru 24 baieti!

Gg, Adelante!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GaBBlue said:

nu stiu daca merita sa ti-o spun

merita puiule cum sa nu merite? tu esti unul dintre cei mai importanti oameni elc, despre ce vorbim.

 

3 hours ago, Ezk said:

cel putin de la bine ansus

 

ma bucur sa aud asta

 

3 hours ago, Daniel Negoi said:

Destul de binisor, am intrat putin pe server sa fac niste dm pe cops ?

bine acolo, rupe raportul ala si arata le la jucatori cine e activul din lspd :D

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GaBBlue said:

eu sunt viitorul lider El Loco Carter, te rog frumos sa te conformi rangului specific.

ba momentan eu sunt la el loco cartel, daca baga astia el loco carter n ai decat sa iei lider :)))

Link to comment
Share on other sites

Dragilor 

Este foarte posibil ca sa va părăsesc in următoarele zile din cauza ca fac scoala auto in alt oraș și o să-mi fie aproape imposibil sa intru la war, sa știți ca v-am iubit (in caz ca ies) și am sa vin cu secundar când o sa îmi permită timpul.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MorarDavid said:

Dragilor 

Este foarte posibil ca sa va părăsesc in următoarele zile din cauza ca fac scoala auto in alt oraș și o să-mi fie aproape imposibil sa intru la war, sa știți ca v-am iubit (in caz ca ies) și am sa vin cu secundar când o sa îmi permită timpul.

Eu, personal, iti doresc mult succes cu scoala auto si sper sa ne revedem pe joc, cat si pe discord dupa ce termini ce ai planuit ❤️ O zi/seara frumoasa sa ai!

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2021 at 10:30 PM, Adelante said:

merita puiule cum sa nu merite? tu esti unul dintre cei mai importanti oameni elc, despre ce vorbim.

 

ma bucur sa aud asta

 

bine acolo, rupe raportul ala si arata le la jucatori cine e activul din lspd :D

=)) 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MorarDavid said:

Dragilor 

Este foarte posibil ca sa va părăsesc in următoarele zile din cauza ca fac scoala auto in alt oraș și o să-mi fie aproape imposibil sa intru la war, sa știți ca v-am iubit (in caz ca ies) și am sa vin cu secundar când o sa îmi permită timpul.

Iti vom tine pumnii, sa vedem acolo admis si e totul bine.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Adelante said:

numai gura e de el :))))

Ardelean autentic

Chiar dacă înăuntrul lui zace un suflet dulce și afectuos

Te iubim gabblue (prietenește) 

*Ca domnul Dany se gândește la altceva)

Edited by MorarDavid
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.