Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

xq7IH9F.png

Discuții / Discussions

 

:ro:

În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.

Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile (deoarece puteți să luați sancțiune). Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

În topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

 

:en:

In this topic can post only Avispa Rifa members and RPG B-Zone admins.

Try to discuss about game and don't make unuseful posts (because you can even get punished). Keep in mind, it's a discussing topic, not messenger or other private chat.

* In this topic you will post only important things, not posts like: "Hello", "Good Night", "How are you?" ,"I'm goint to eat".

Edited by TLG RusKo
Visual update
Link to comment
Share on other sites

O sa facem treaba, clar. Deocamdata sa ne inmultim si sa ma simt eu bine in top posters la topicu' asta... si clar avem succes.

 

Si daca nu te simti bine iau si eu un best ? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Ce best sa iei ma tu? Ti-am dat azi eu si Marco la full hp-uri de ne-am plictisit...........

jalnicule

 

 

Sunt cel mai bun , am fost primul care a facut 60.

Link to comment
Share on other sites

Ce best-uri sa luati voi ma?Stati la rand..dau 3 din fuga, sunt mai rapid ca sonic-x si mai puternic ca Yuri Boyka..

 

 

Plangea Meghy mai tare ca atunci cand ii dadeam cate 10-0 amandoi si-a dat /q ca sa nu sparga monitoru'.

 

Sunt cel mai bun , am fost primul care a facut 60.

 

Si ai fost primu' de pe server care a luat ban de 2 ori pentru AIM. H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@.

Si...eu am fost primu' care a facut peste 80/90 :( .

Edited by Collonelu 90
Link to comment
Share on other sites

Si ai fost primu' de pe server care a luat ban de 2 ori pentru AIM. H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@.

Si...eu am fost primu' care a facut peste 80/90 :( .

 

AimEER A FOST PRIMU BA. Eu am fost primu care sa ia de 2 ori si sa n-aiba ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu mint?Tocmai ce era sa te fac sa plangi ca nu apuci sa pui tinta...scuza-ma...

 

Imi pare rau , nu stiu despre ce vorbesti.

 

Nu exista asa ceva...EU sunt primu' care a luat fara sa aiba...

# am reinstalat jocu', nu mai am zapada, pot juca bine... rup si mai tare.

 

Te rog sa nu mai minti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.