Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, mi-a facut placere sa fac parte din Avispa chiar si pentru cateva zile, am luat ban pentru joypad jucada-ma cu Wave, probabil cineva din factiune o dat report, multumesc Marco ca mai acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Cat de prost..sincer, sa joci cu joypad? Eu v-as da ban permanent, nici in joaca..joypad-ul e cel mai stupid lucru, ca si aim.exe de asemenea..

 

Vezi-ti ma de treaba ta nu mai manca cu polonicu.

Link to comment
Share on other sites

V-am pupat fetele .. bafta in continuare si sa luati cat mai multe teritorii :*

 

Mersi Pawn pentru /report

Salut baieti, mi-a facut placere sa fac parte din Avispa chiar si pentru cateva zile, am luat ban pentru joypad jucada-ma cu Wave, probabil cineva din factiune o dat report, multumesc Marco ca mai acceptat.

 

La astia nu conteaza ca te joci .. Iei ban pentru cbug si daca faci singur in perete ..

#bafta ba , erati B@J3T!

Link to comment
Share on other sites

snapback.pngWaveshock, on 09 April 2013 - 11:53 PM, said:

V-am pupat fetele .. bafta in continuare si sa luati cat mai multe teritorii :*

 

Mersi Pawn pentru /report

 

Ba asta daca nu sti cine a dat /report, numai manca stricat.. ma durea pe mine fix in cot ca jucai tu cu JOYPAD, cine facea duele cu voi.

@ Numai acuza daca HABAR n-ai.

Link to comment
Share on other sites

Pacat ma..va trebui ca Marco sa gaseasca alti doi playeri pe care sa facem DM.

 

# Bafta mai departe..data viitoare ganditi-va de 2 ori..

 

Macar de vorbea altcineva, daca tu crezi ca esti chetz la deagle iti dai automuie.

Link to comment
Share on other sites

View PostMeghyy, on 10 April 2013 - 12:13 AM, said: Pacat ma..va trebui ca Marco sa gaseasca alti doi playeri pe care sa facem DM. # Bafta mai departe..data viitoare ganditi-va de 2 ori.. Macar de vorbea altcineva, daca tu crezi ca esti chetz la deagle iti dai automuie.

 

Totusi incerca sa pastrezi un limbaj civilizat Meghy, nu te-a jignit cu nimic. ;);)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.