Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Outz eu ti-am zis ca nu-mi place de ,,IngerBun'' ala vad ca nu m-am inselat deloc :)))

Cica 1.Nu caut cearta dar ii face post lu oto in loc sa-i dea pm sau sa zica in game ca a uitat sa se uite pe reclamatia aia ...

Ne face si de ras ca are semnatura cu noi...

Link to comment
Share on other sites

oTo. Ai primul tau post ca lider, fi mandru. =))

 

Sunt cel mai mandru.

Outz eu ti-am zis ca nu-mi place de ,,IngerBun'' ala vad ca nu m-am inselat deloc :)))

Cica 1.Nu caut cearta dar ii face post lu oto in loc sa-i dea pm sau sa zica in game ca a uitat sa se uite pe reclamatia aia ...

Ce sa le faci, pentru ei nu exista PM, nici nu observasem plangerea aia si ma mai acuza si de alte lucruri.

 

 

Nu cred ca o sa pot fi prezent la waruri nici in seara asta, decat putin, va rog sa ascultati de membri cu rank4+ si sa ma faceti mandru de voi, intelegeti voi. :)

Link to comment
Share on other sites

Baieti v-am platit tuturor amenzile in semn de respect pentru ziua asta de war, am reusit totusi sa rezistam desii liderul si subliderul nu au fost fizic alaturi de noi.

De aia exista membri de rank4+5. Daca dupa atata timp nu sunteti in stare sa va organizati in lipsa liderului sau a subliderului inseamna ca detineti degeaba acele rankuri si prin urmare urmeaza degradarea celor care nu sunt capabili.

Link to comment
Share on other sites

De aia exista membri de rank4+5. Daca dupa atata timp nu sunteti in stare sa va organizati in lipsa liderului sau a subliderului inseamna ca detineti degeaba acele rankuri si prin urmare urmeaza degradarea celor care nu sunt capabili.

Nu suntem lasati sa facem si noi "practica", adica de cate ori incercam si noi sa organizam primim amenzi, voi promovati doar stilul de a juca personal fara munca in echipa, noi rank 4+ suntem degeaba, adica doar ca avem tec si jucam cu ele, dar nu suntem lasati sa organizam, cand luam atitudine sa organizam aparem la sanctiuni, si dupa ce ca nu am primit salariul de o luna in fiecare zi de war bag cate 5 k in HQ, sa fiti sanatosi frate, e bataie de joc.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar hai ca o arzi urat vad te-am lasat azi sa organizezi de la 21:30-22:00 cat timp am fost sa mananc.Cand am revenit am stat afk in hq sa vad ce faceti voi la war.In 5/10 minute cat am stat afk nu am vazut nimic pe /f decat spamul tau cu caps ATAT.Nimic interesant o idee de organizare cum te lauzi de 2 saptamani pe forum ca ai,NIMIC.Daca tu consideri ca prind spam+caps poti organiza un war e parerea ta nu si a noastra.Mereu esti suparat ca esti sanctionat dar te-ai intrebat vreodata de ce?pai iti spun eu cum te omoara cineva incepi cu cate 4/5 randuri cu caps ,cadat/mars/etc'' cum vrei sa zici si tu ceva sa schimbe zona nu le zici de 1/2 ori nu tatale le zici de 10 ori cu caps pana incepe lumea sa dea /q cand ceri fvr lafel vezi ca dam fvr si tu tot ceri cu spam.gandeste inainte de a zice ceva.Esti sanctionat pentru ca gresesti nu pentru ca are cineva ceva cu tine.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar hai ca o arzi urat vad te-am lasat azi sa organizezi de la 21:30-22:00 cat timp am fost sa mananc.Cand am revenit am stat afk in hq sa vad ce faceti voi la war.In 5/10 minute cat am stat afk nu am vazut nimic pe /f decat spamul tau cu caps ATAT.Nimic interesant o idee de organizare cum te lauzi de 2 saptamani pe forum ca ai,NIMIC.Daca tu consideri ca prind spam+caps poti organiza un war e parerea ta nu si a noastra.Mereu esti suparat ca esti sanctionat dar te-ai intrebat vreodata de ce?pai iti spun eu cum te omoara cineva incepi cu cate 4/5 randuri cu caps ,cadat/mars/etc'' cum vrei sa zici si tu ceva sa schimbe zona nu le zici de 1/2 ori nu tatale le zici de 10 ori cu caps pana incepe lumea sa dea /q cand ceri fvr lafel vezi ca dam fvr si tu tot ceri cu spam.gandeste inainte de a zice ceva.Esti sanctionat pentru ca gresesti nu pentru ca are cineva ceva cu tine.

 

Ba nu ma mintii in fata, l-ai lasat pe Levyy, eu nu aveam voie sa vorbesc de levyy si de magnatii factiunii, nu frate de acum vin la war sa nu iau fw si fac si eu ca majoritatea, stau in HQ si dau la cap.

Din respect pentru colegii mei am venit la waruri desii aveam inactivitate, parerea ta sincer nu prea conteaza pentru mine, esti in ingamfat si iti dai aere pe un joc. Ma rog, ne auzim peste o saptamana, cius.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Ai cam multi bani, te ajut sa scapi de ei?

:)), mai am prin bancă 1 milion şi un infernus :))=))

 

Nu că pe [TLG]FearLLeSS am luat ban şi aveam 2 milioane şi rank6 în Verdant şi Los Santos + jumate de Las Venturas :)) , pe [AIM]FearLLeSS aveam 400,000$ rank3 aproape rank4 în TAXI şi am luat ban, pe Rawke aveam 200,000$ si am luat ban =)).

 

@F4L kiNNNder Uite aici lider exemplar, nu ca tine :))http://i.imgur.com/UkjnVtN.jpg http://i.imgur.com/EPLYaCb.png

Edited by TLG FearLLeSS
Link to comment
Share on other sites

Askhanar ai si tu dreptatea ta asa cum a zis si nicu dar zic sa nu te mai ambalezi atat.Ai fost sanctionat corect si toti care au gresit si i-am prins au fost sanctionati ieri(continuam si azi).Atata timp cat de o saptamana ma rog de tine si eu si oto sa termini cu CAPS+spam la war eu zic ca o dai in prostie.inteleg ca vrei sa ajuti si nu zic nimic cand te bagi sa se duca la turfs X sau y dar cand vad ca in loc sa zici de 2 ori maxim pe /f tu zici de 10 si cu caps iti zic 1/2/3/4 ori si vad ca o dai in prostie nu e bine,nu mai zic ca tu esti printre singurii membrii care face spam+caps la war(mereu) pentru ca mai sunt si mici exceptii.

In alta ordine de idei diseara la 19:45 toti in hq pentru war.

Cred ca uiti cat urlam la voi in Vtb sa nu plecati de la HQ pana nu suntem toti. Fara spam nu faci nimic.

Link to comment
Share on other sites

@@F4L kiNNNder Inteleg ca faci spam dar trebuie sa mai zici si ceva bun nu doar sa faci spam sa vada lumea pe /f ca organizezi tu war.Oricum tuturor vi s-a urcat la cap ca nu va sanctioneaza nimeni ca sa luati voi rank 4,dar tin sa va anunt ca de azi nu mai e asa.Esti nab si gresesti iei fw si mai astepti 2 saptamani la rank esti linistit in banca ta,nu faci tu cine stie ce + la war,dar macar asculti de ce ti se zice iei rank cand trebuie.Pai altfel nu se mai poate vad.Cu vorba buna nu vreti cu amenzi nu singura scapare e cu fw vad si gata cu certurile la discutii daca aveti ceva de zis comentat ziceti pe joc sau dati pm.

Link to comment
Share on other sites

@@Nicuu @ , Acum v-ati dat arama pe fata, cum are si factiune o zii proasta cum va dati toti demisia, nu toate zilele o sa fie bune, dar asta e, trecem printr-o pasa proasta, dar astazi ne revenim fiindca o sa scapam in mare parte de modurile cleo si nu o sa mai murim instant pe zona. Daca iesiti din factiune dovediti practic ca a-ti fost pe interes si doar cand i-a fost bine factiunii, retrageti demisiile, suntem o familie, nu are rost sa ne destramam pentru niste turfs.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar,Pe 28 puteam sa iau rank 4, de ce sa ies acum cand mai am 10 zile? Am stat De pe 16 septembrie pana acum pt. rank sau pe interes? Cand am luat FW puteam pleca ca nu luam rank daca eram pe interes. :) Plec pentru ca nu este seriozitate.. e total invers cu ar trebuii sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Ai ma putin rabdare, a fost o zi slaba, asta e, vin altele mai bune, oricum o sa iti respinga oto cererea, astazi o sa fie diferit, o sa vezi. Eu am ramas aici intr-o perioada in care nu eram in stare sa ne luam HQ, o luna am stat fara HQ, muream instant la war, am luat doua FW si tot am ramas, asta e ma frate o zi proasta, vin altele mai bune,

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Nu suntem lasati sa facem si noi "practica", adica de cate ori incercam si noi sa organizam primim amenzi, voi promovati doar stilul de a juca personal fara munca in echipa, noi rank 4+ suntem degeaba, adica doar ca avem tec si jucam cu ele, dar nu suntem lasati sa organizam, cand luam atitudine sa organizam aparem la sanctiuni, si dupa ce ca nu am primit salariul de o luna in fiecare zi de war bag cate 5 k in HQ, sa fiti sanatosi frate, e bataie de joc.

E bataie de joc din partea ta, o sa discutam in joc. Capslock-ul pe /f si limbajul ala nu inseamna organizare, nu iti da nimeni sanctiune daca stii sa te comporti ca un player normal si sa organizezi cu vorba buna, dar am multe sa discut cu tine in special.

 

Si potoliti-va odata cu atitudinea asta de victimizare, stiti voi la care ma refer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.