Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Joi (09.07.2015), la ora 13:00 vom avea war.La acest la acest war:

  • Toata lumea este obligata sa astepte conducerea în linie în HQ la ora 12:45.
  • Cine nu este în linie va fi considerat absent.
  • Nu se accepta învoiri decât cu un motiv foarte bun.
  • *Prezenta este obligatorie.Cine nu vine va fi sanctionat !

=================================================================================



09.07.2015 , at 13:00 we will have war.At this war:

  • Everybody must wait for leadership in line in HQ at 12:45.
  • Who is not obeying will be punished.
  • You can't make invoices without a good reason.
  • *You must be present at all costs.The members who won't come will be punished !
Link to comment
Share on other sites

Hello, How are you Avispa :D, Please Shakira, we need Assasins Team, Our Black list kill me sometimes and run... Please think about that, Thank's

Link to comment
Share on other sites

Succes tuturor pe mai departe! Vă doresc ca toate visurile să vi se îndeplinească! Am arătat încă odată că nu-mi păsa de consecințe și fac ce vreau, dovada la ban list. Salut!

 

NU VĂ LĂSAȚI CĂLCAȚI ÎN PICIOARE!

Edited by Skyfall
Link to comment
Share on other sites

@, Ma refeream ca in acea poza este fratele lui Paul, Cody editat pe calculator deoarece Paul nu a apucat sa termine filmarile :)) Oricum stai linistit am zis asta doar sa para mesajul mai lung sa nu iau warn :))

Link to comment
Share on other sites

@@C A T A L I N, frumos scor. Sau mai degraba frumos cod.

 

Ce sa mai zic, ca ma joc singur, daca nu e zeamateur, liderul nu da atack, nimeni nu face nimic. O sa merg si eu la war sa fac pe - si sa nu imi mai fac nervi. Si cand fac 2 saptamani ma duc frumusel in alta parte, unde se vrea turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.