Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Este clar, din 35 de membrii 16-17 nu au fost la war si peste 10 nu au avut invoire. @@Deea Shakira Te rog sa incepi sa folosesti /fwarn-ul pentru ca dupa cum se vede unii nu stiu ce insemna sa fi mafiot si ce indatoriri are unul. Stau pe o capita de fan cu telefonul in mana, asta inseamna sa fi mafiot :))

 

@@South TayLor acela nu e motiv de invoire, sper sa fi sanctionat.

 

 

Miercuri sper sa il conving pe tata sa ma trimita acasa, o sa fac prostii :>

 

Va e frica sa postati ? Maine vin acasa, mare greseala ca mi-au lasat tractorul pe mana :)):)) saraca oaie :))

 

Nu e vorba doar de numarul membrilor. Cum sa faci 1 kill si 20 deaths in 25 de minute( 5 minute sa spunem ca i-a luat sa dea reconnect cand a cazut server-ul)? Cu paletele din ELC ( nu toti, cam 90%) e mare rusinea sa faci - daca nu e spawn kill... Ce-i drept, a fost putin, dar asta nu e o scuza destul de buna.

Apropo, vezi sa nu depasesti limita de viteza :).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Este clar, din 35 de membrii 16-17 nu au fost la war si peste 10 nu au avut invoire. @Deea Shakira Te rog sa incepi sa folosesti /fwarn-ul pentru ca dupa cum se vede unii nu stiu ce insemna sa fi mafiot si ce indatoriri are unul. Stau pe o capita de fan cu telefonul in mana, asta inseamna sa fi mafiot @South TayLor acela nu e motiv de invoire, sper sa fi sanctionat. Miercuri sper sa il conving pe tata sa ma trimita acasa, o sa fac prostii :> Va e frica sa postati ? Maine vin acasa, mare greseala ca mi-au lasat tractorul pe mana saraca oaie

 

Asta inseamna ,, sa fi " un taranus analfabet, prietene. M-am saturat de ,, smecherasi " care sunt tare in gura zi de zi. Stateam ca fraierul on la waruri cand altii stateau in hq si nu erau sanctionati, nu merita. Cu alte cuvinte eu zic sa o iei mai usor cu tupeul asta de ,, donator ".. si nu uita = SA FII = .

Link to comment
Share on other sites

@@South TayLor Ai grija la limbaj, eu nu te-am jignit deci nici tu nu o fa. Si daca esti tu chiar asa afalbetizat si un orasean smecher pai hai sa dam parte-n parte sa vedem cine e "taranus analfabet" si cine ramane cu dintii in gura.

Functia de donator nu este una care te avantajeaza, este doar o culoare pe care o dobandesti dupa ca donezi minim 50e si care consider ca ni iti aduce niciun atu.

 

@@Deea Shakira aici nu se cearta nimeni, doar discutam ca de la "taranus" analfabet la orasean alfabetizat.

Edited by South Sparros
Link to comment
Share on other sites

 

 

@South TayLor Ai grija la limbaj, eu nu te-am jignit deci nici tu nu o fa. Si daca esti tu chiar asa afalbetizat si un orasean smecher pai hai sa dam parte-n parte sa vedem cine e "taranus analfabet" si cine ramane cu dintii in gura. @Deea Shakira aici nu se cearta nimeni, doar discutam ca de la "taranus" analfabet la orasean alfabetizat.

 

Si tu ai grija la comportamentul asta de ,, mafiot ". Esti de o zi aici si deja tratezi acest grup cu o superioritate inexistenta. Vezi-ti de treaba ta si comenteaza pentru tine, crezi ca Deea o sa iti ia apararea daca tot o mentionezi peste tot ? Nu prietene. Intri ieri in factiune..a doua zi ceri inactivitate si comentezi ca o vedeta a factiunii peste tot. Ca sa nu mai lungim, vezi-ti strict de treaba ta.. nu te mai interesa de altii si nu-ti mai da pareri despre ce ar trebui sa se intample. Nu te-am jignit, macar daca te crezi ,, mafiot '' scrie ca unul. M-am saturat de analfabeti de 10-11 ani care comenteaza in fata unui monitor ca tristii. In final.. iti mai repet.. vezi-ti de treaba ta, regleaza-ti comportamentul si respecta pe cine trebuie.. in 24 de ore ai facut atatea.. ma intreb ce urmeaza. P.S : La 11 ani eu nu comentam ca sparg dintii baietilor de 16 ani =)))).

Link to comment
Share on other sites

@@South TayLor Nu, nu ii dau mention shakirei ca sa imi ia apararea, mi-o pot lua singur. Si vezi ca faza cu copilul de 11 ani este folosita si rasfolosita, daca vrei sa ma jignesti fa-o ca un copil de 16 ani ce pretinzi ca esti. Daca esti din Bacau poate iesim la o bere intr-o zi sa vedem cine pleaca pe picioarele lui acasa. A, si inca o chestia nu am intrat ieri in factiune si nici nu o sa ies maine.

 

@ cine se cearta ?

Edited by South Sparros
Link to comment
Share on other sites

Sorry baieti dar asta este. Plec si vreau sa propun 2 oameni care cred ca chiar s-ar ocupa de fosta mea functie: mezen si farouk(ala din zew).

 

Ceaw fetele, scuze shakira, tinem legatura imparateasa mea :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.