Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@LikEeE, asa ce post? Ca tocmai am primit raspuns fara sa pun dovezi, altceva? Pentru ce ai iesit? La intrebarea asta nu iti raspund eu, o sa iti raspunzi doar tu mereu. Dar iti zic ceva sa te prinzi si tu de idee, "Peste Dumnezeu nu te poti urca". Altceva? Du-te in ELC sau 69 ca iti dau voie, sa ii onorezi cu prezenta la war, la fel ca si aici.

Edited by Deea Shakira
Link to comment
Share on other sites

@, Hai coloryca ca dam noi magie, i am the biscuite bo$$.

 

 

Lasa-i deea, ca vine snr cu echipa si o sa vada dupa acea ce iese.

 

Eu ma duc fac baie si am iesit la un club. Bafta :*

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Vreau sa va reamintesc ca de luni, 23.11.2015 vom incepe sesiunea de waruri. Asa ca ganditi-va sa intrati ca altfel sanctionam...pana acum am lasat asa,dar de acum revenim in forta, nu esti - FW, poti sa fi tu rank 5 nu conteaza. Asa ca ori faceti invoiri cu motive bune,ori ve-ti fi sanctionati ! Mai multe vom discuta la sedinta !

Link to comment
Share on other sites

@, joci unde vrei, eu nu te oblig, stai linistit, dar stiu ce faci, nu e cu P, daca nu intri primesti sanctiune, Duminica la 20:00 nu are nimeni treaba, zi de odihna, e partea a doua ca iesiti voi ca nu stiu ce, dar daca stiti ca faceti astea de ce intrati? Oricum nu va tin ani ca am si eu ale mele. Dar din timpul meu putin organizez si sedinta, ati avut prea mult liber, cine nu intra FW si am terminat. 10 min nu moare nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Hei, oameni. Frumos update, nu? Sa vedeti acum activitate la war si bătaie pe kills, macar asta sa ii motiveze pe baieti. Baftă maine la war tuturor, stiu ca putem!

Link to comment
Share on other sites

@, Vreau sa vad cat iau daca castigam war si iau best si am si rank 6 si premium account, sa vad cat iau :)) Daca iau 50k..bag toate codurile posibile =)))

 

Ce mai faceti?

 

Sa veniti maine war !

Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, Nu am avut cum sa intru la al doilea war. Am primit wanted in timpul primului pentru un lucru ce am facut cu 5 ore inainte. http://imgur.com/HpTWGLM Cum se procedeaza in situatii de genu?

Edite: Subliderul lui --> http://imgur.com/FPXiGBGSper sa intelegi ca nu e vina mea.

Edited by CristiPrototip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.