Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

M A S T E R B O Y Salut, si daca prindem attack.. crezi ca o sa fim 30 on? O sa vezi in topicul 'Invoiri cum o sa apara invoiri... majoritatea nu sunt deloc seriosi, se invoiesc de la war... fara ca sa-si dea seama ca noi avem nevoie de membri seriosi... cu asa membri nu o sa ajungem departe.. Bafta ! Eu doar vreau ca Avispa sa fie un gang cum era inainte.. si ma stradui sa fac asa.. da, nu fac multe dar fac ce pot.. !

Aici nu mai este problema mea , nu eu i-am bagat in factiune pe astia neseriosi .

Din cate ai vazut eu am fost on 12/24 de cand am intrat in Avispa Rifa.

Sper sacastigam warr-ul de azi.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua tutror, acum am ajuns de la scoala si eu. Diseara daca nu suntem 30 pe HQ ne suparam, avem doar o inactivitate si o invoire, daca suntem 30 pe HQ o sa il luam daca ascultati de noi, bineinteles. Incercati sa intrati pe server de la 19:00, sa nu va aud ca n-aveti job arms si materiale, cam atat am avut de spus, vedem diseara.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca s-a schimbat ora de attack, am prins aseara si astazi nu mai aparea, multumiti-i lui Monologue ca ne-a zis, am prins eu repede attack da numa' ca am prins de 21:00 nu de la 20:00, deci la 20:45 in HQ, incercati de la 20:00 sa intrati.

Turf: Avispa SF
Time interval: 21:00-21:30
End time: No information available
Edited by PRINTU ZEW
Link to comment
Share on other sites

8-7 Pe HQ? Cam slabut.. nu prea mi-a placut, unii fugeau ca oile prin fata la HQ. Eu nici n-am apucat sa joc jumatate de war ca dupa 4-5 runde am fost luat la teste ca de, iar au tipat copilasii cod, aim etc. Hai o seara buna si mai adunati data viitoare. #Valoare#Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Doamne.. De cand naiba era si programul ala ammyadmin?.. Am luat ban ca nu-l aveam.. Trebuie sa schimbe regulamentul neaparat, ca un player sa aleaga intre teamviewer, aero admin sau porcaria asta de ammyadmin. Fix cand l-am descarcat, am intrat sa dau id si pac, am primit ban. Sa vad ce fac la cererea de unban, poate am noroc..

Link to comment
Share on other sites

Doamne.. De cand naiba era si programul ala ammyadmin?.. Am luat ban ca nu-l aveam.. Trebuie sa schimbe regulamentul neaparat, ca un player sa aleaga intre teamviewer, aero admin sau porcaria asta de ammyadmin. Fix cand l-am descarcat, am intrat sa dau id si pac, am primit ban. Sa vad ce fac la cererea de unban, poate am noroc..

Daca nu ai iesit de pe servar in timp ce-l descarcai nu vad problema.Mna nu stiu vezi si tu ce scrii pe aplicatia de unban.O seara buna baieti.

Link to comment
Share on other sites

Catat dureaza sa primesti un M4-fi

Cei care stau cu anim langa turf cand tragi dupa ei -f

Si momentul ala cand ne pierdem zona ca suntem noi rembo- f

Edited by M A S T E R B O Y
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua dragi colegi, am zis sa mai trec si eu pe aici sa va salut si sa vad ce mai faceti. Saptamana asta nu prea a fost chiar asa de buna deoarece nu am reusit sa prindem asa multe attackuri, dar saptamana asta sper sa prindem macar 1 pe zi, acum ca avem si colegi noi si cu experienta.

Ceva frumos pe saptamana asta, chiar daca e doar o poza :))http://i.imgur.com/825BaRc.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.