Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Daca o sa mai iei multe besturi o sa se prinda astia ca joci cu V2. Potoleste-te odata, Zeppe! =)) =)) =))

@@MeMoRy Legend, Venim boss, venim! :*

@, Pwp si tie. :*

@@tuddypwnz, Un' te duci ma?

 

Ba, eu ma pregatesc sa ma culc si m-am gandit de ce sa nu fac un post in plus aici, unde ma citesc toti fraierii, ca vreau sa ajung si eu la 1000 sa modific acolo member title-ul.

 

Zilele ce urmeaza o sa mai bag si eu 50 de lei, sa prelungesc contu' premium. P.S: Cred ca am donat peste 50 de euro. :(

 

Hai, ne auzim maine pe [/f] daca am chef sa intru, s@l gaylor!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Cine crezi ca-i asa de prost ma? =)) prost sa nu se prinda ca dai cu V2 ma refer =)) =)) =)) hai, nu mai dau detalii ca dupa vor si ei V2-ul sa nu-i dea Memory afara cand face loc. =)) =)) mor de ras.

@, Vezi ba ca-ti iei warn pentru posturile astea, esti prost? P.S: Ce cont ai in factiune?

Link to comment
Share on other sites

Baietii grei, sa aveti grija de SF-u sa il colorati "cacaniu" in mare parte pana ma intorc si mai lasati certurile astea de copii, ca pana la urma e doar un joc.

 

Nu toti inteleg ca este doar un joc :)

 

http://forum.b-zone.ro/statuses/user/47395-ss-kenon/?status_id=214575

 

Distractie placuta !!!

Link to comment
Share on other sites

@, Corect, nu toti il considera un joc. (haters gonna hate, biatch)

 

Va salut, intr-o zi asa minunata, ce naiba mai faceti?

Afara e prea cald, in casa e plictiseala, nimic nu mai gasesti de facut in lume asta.

Ne vedem totusi prin joc, cred ca mai putin, dar ne vedem.

Link to comment
Share on other sites

@, Mda, plictiseala mare pe canicula, nu prea ai csf.. =))

 

Salut, baieti! Ce mai ziceti ba pretenasi?

 

Eu ma uit la semifanale la turneul de pe CS:GO si astept sa se faca seara, sa merg pe afara, sa ma uit la meci cu baietii, fetite, alea, alea.

 

O sa bata milogii aia de francezi cu arbitrii cum au facut si cu Germania, nimic deosebit..

 

Hai, sal!

 

P.S: Cum sunt eu SEF de obicei asa sunt si de data asta, SEF DE PAGINA! PWPEK! :*

Edited by Cristi RB
Link to comment
Share on other sites

FdCAa0l.png

Astazi 11.07.2016 ora 12:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW!

Warr-uri:

1. Cartel SF- Attack- El Loco Cartel- (13:00-13:30)

2. Car Rent SF- Attack- El Loco Cartel- (14:00-14:30)

3. City Hall SF- Deffend- El Loco Cartel- (14:30-15:00)

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3!

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:00!


VREAU PREZENTA MAXIMA!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Today, 11.07.2016, at 12:45 (in-game time) everybody in HQ for wars! Who can't come will post a consent request with a good reason. The absence without a consent request will be punished with FW. I will accept just 3 consent requests.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri!

 

In ritmul asta in 2 saptamani MAXIM avem SF-ul!

 

Totusi, observ ca din ce in ce mai multi fac contra a ceea ce a spus Memory la sedinta si refuza sa-si dea demisia spunand: "Mie imi place sa fac minus"...cam trista situatia baieti..

 

Hai, ne auzim prin joc mai pe seara, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Hai baieti cu SF-ul ! Va tin pumnii si numai bine !

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari in mare parte, nu stiu cum ati pierdut asa de rau warul cu 69 pe FBI, s-a vazut ca n-am fost eu.

Oricum, maine ii invatam o lectie, asa ca vreau sa fim cati mai multi online ca sa nu avem probleme.

Va salut, ne vedem prin game, felictari si pentru attack-uri.

Link to comment
Share on other sites

Am fost 20 ON la ultimul war, am pierdut aiurea, daca ascultau si ei putin aveam sanse sa castigam. Nu-i problema, le dam maine un 4/4 asa de 'incurajare' :))

Edited by HG ZeppeON
Link to comment
Share on other sites

Felicitari in mare parte, nu stiu cum ati pierdut asa de rau warul cu 69 pe FBI, s-a vazut ca n-am fost eu.

Oricum, maine ii invatam o lectie, asa ca vreau sa fim cati mai multi online ca sa nu avem probleme.

Va salut, ne vedem prin game, felictari si pentru attack-uri.

dacă erai tu le dădeam 15-0, glm

şi mie mi-a picat netul la 2 şi mi-a revenit la 3, fix când warurile s-au terminat, oare dc?

cnv nu m-a vrut la waruri, dar cn?

Link to comment
Share on other sites

@, oricum esti paleta :*

 

@, Eu dau bine si fara sa mananc :* #nocheatspls

Ma bag sa-mi editez noul video si apoi sa il postez.

Felictari pentru warurile de astazi, evident, felicitari pentru attack-uri, maine trebuie neaparat sa le castigam.

Ne auzim prin joc, ceao.

 

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.