Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Ba joc foarte bine ma, adica am tehnica foarte mare, dar nu joc la poarta de 7 metri sa finalizez ca la carte, e o poarta daia de hanbal pentru ca este un mini campionat de 6vs6 cu 8 echipe, si ii dribliez rau, dar am ghinion mare la finalizare, nu mereu, dar cand e nevoie cel mai mare de un gol, pac intervine bara.

Link to comment
Share on other sites

@, De cat timp faci fotbal ?

Sa tot fie vreo 3 ani de performanta, restul au fost de distractie, adica inca vreo 2.
Link to comment
Share on other sites

@, N-au sanse ma.

E prea aproape CNN SF de Hq avispa ca sa ne puna vreo problema, dar o sa fie greu pentru ca au oameni care fac multe kill-uri.

O sa fie greu daca nu le dam clear sau daca ne fac la influenta, dar mai e putin pana nu o sa-mi mai stea niciun player in cale.

In rest, imi place ca avem waruri cu ei si vreau sa fie un war strans, macar cu ei sa ne batem si noi ca niste ganguri adevarate.

Hai ca ne auzim maine la waruri, noapte buna!

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, Ai luat unbann sefule? :*

@@MeMoRy Legend, Ce mai plang aia ma? =))

 

Ba, eu am venit de afara pe la 00 si tot ma ustura spatele rau de tot de la piscina..ma enerveaza de mor

Hai, ma bag la somn ca dupa nu pot sa ma trezesc la waruri.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

@, Ai luat unbann sefule? :*

@@MeMoRy Legend, Ce mai plang aia ma? =))

 

Ba, eu am venit de afara pe la 00 si tot ma ustura spatele rau de tot de la piscina..ma enerveaza de mor

Hai, ma bag la somn ca dupa nu pot sa ma trezesc la waruri.

Noapte buna!

Da, patroane.

Nu folosesc coduri ma,chiar stiu sa trag destul de bine si sunt printre putinii playeri care stiu sa traga si sa se distreze fara cod.

 

Hai neata, ne vedem la waruri, vreau o prezenta cat mai mare, pwp.

Link to comment
Share on other sites

@, ho ba fomistule, de parca nu ai deja o gramda de bani.

Ca in ELC iti faceam bani din fiecare war ca le castigam pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Va salut cu respect!

Cam slabi la warul cu Southern Pimps, daca pierdeam era urat rau de tot, oricum prea departe nu am fost.

Noroc cu mine ca am dat un clear frumos la 6-6 si nu ne-au luat ei runda primii, of of of.

Mari smardoi cu 69 si elc la besturi dar cand vine vorba de un adversar de calibru diferit, cam slabuti.

Mare grija pe viitor, uita-te aici si ceva frumos, vizionare placuta.

#nocheatspls

Link to comment
Share on other sites

Va salut cu respect!

Cam slabi la warul cu Southern Pimps, daca pierdeam era urat rau de tot, oricum prea departe nu am fost.

Noroc cu mine ca am dat un clear frumos la 6-6 si nu ne-au luat ei runda primii, of of of.

Mari smardoi cu 69 si elc la besturi dar cand vine vorba de un adversar de calibru diferit, cam slabuti.

Mare grija pe viitor, uita-te aici si ceva frumos, vizionare placuta.

#nocheatspls

in primele 5 sec au inceput sa ma doara ochii =))

 

@@MeMoRy Legend, am rank 2, daca inchide chatul, papa.

Oricum coordonarea e 0, la warul cu SP a fost chatul inchis, papa coordonare, era sa pierdem.

plm am incercat sa-i coordonez si am vrut sa dau fw dupa war, dar m a convins belz3 sa n o fac

dar daca pierdeam clar postam la sanctiuni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.