Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

, las-o asa cumetre ca am avut niste draci, incercam sa va zic sa veniti cladire cnn cu baricada ca putem sa le dam clear, dar de unde, chatul era inchis :( Poate pe sa:mp nu ai vazut ce ti-am scris pe /f, dar acum aici sigur vei vedea. Sunt dezamagit de tine, te injur pe skype ca aici nu pot.

Link to comment
Share on other sites

@, stiu ba la inceput am facut putin aiurea, dar dupa aceea devine totul mai smecher.

Oricum, in videourile urmatoare or sa fie cateva chestii schimbate.

Dau minunat, msmsmsmsms.

Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, Welcome printeso.

Welcome noilor membri, sa fiti activi si ne vedem maine la war cu o noua serie de victorii.

Pana atunci, ma bag la un film, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

@, cu mine ii poveste lunga, liderul a fost luat pe merit, daca nu au gasit candidati nu am ce sa le fac. Merci de ajutor si sper si eu sa facem treaba, maine sa ii spuneti Welcome lui Muzzy :> o sa mai vina lume dar ramane surpriza pentru Rifa, adica pentru cei care cunosc membrii cu vechime pe server, multi din Rifa poate nu se vor astepta la ce urmeaza ca nu cunosc :) sper sa ajungem unde ne-am propus cu membrii si cu factiunea. Apropo..mai multa activitate pe aici! Dar nu postati aiurea, legat de joc, factiune, etc.

Aveti grija baietii, o sa ne ia Ilie sf-u cat de curand, trebuie sa il luam repede sa nu ne faca el(ea) surpriza =], a stat un an pasnica in hq si acum ne face surpriza :(. Si cica nu erau candidati, dar ea il merita, desi ea a stat in hq cat a avut lider, csf, ncsf. Ne auzim maine la waruri #SFCACANIU

 

 

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

Ba, e SF oliv, nu cacaniu :)) sau puteti spune si SF kaki, it`s the same shit.

Saptamana asta 24/24 + posibile turfuri in LS.

EDIT: Auzi tu la Shakira, ea vine cu baietii ei pe care se bazeaza si care o cara la war, ca saraca are aproape de doua ori mai multe deaths decat kills pe RPG :))

Edited by v8 Naga KIA
Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, Welcome, sefu'!

@@MeMoRy Legend, Distractie placuta ba!

 

Baieti, eu acum m-am trezit, mai devreme ca de obicei si sunt plin de draci.

M-am certat rau cu mama ca vezi doamne, de ce am condus masina unui prieten de 14 ani..urat...

Ne auzim la waruri, ma bag la CS:GO.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, astazi am avut ocazia sa vorbesc cu cel ce a creat moda mercuriale + blugi. Ma simt cel mai implinit om de pe planeta asta si pe langa asta mi-a mai spus ca am o freza de cocalar.

Edited by SS Kenon
Link to comment
Share on other sites

Show by showy, acum si in postura de sublider.

Sper sa facem treaba si sa tinem si ELC in HQ, ca vad ca si-au adus ceva imbunatatiri, poate trec si ei de 2 turfuri, dar nu mai zic nimic, nu vreau sa provoc cearta dar nu or sa treaca nici de 1, eh asta este.

Ne vedem la waruri, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

@@MeMoRy Legend, Check my score, baby.

Felicitari pentru 4/4.

Am clacat astazi, am tras ca un retardat. La ultimul war am dat si eu ceva mai bine, sunt multumit ca m-ati ascultat si ca suntem pe punctul de a ne atinge scopul.

Maine vreau sa va prezentati intr-un numar cat mai mare ca sa cucerim orasul si sa rezistam celor 2 attack-uri pe care le-am primit de la gangurile adverse.

Ne vedem prin joc, salut!

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.