Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

WARS 09.03.2017

 

  • CHINA TOWN SF - ELC - 20:00 - 20:30
  • BANK SF - ELC - 20:30 - 21:00
  • GROOVE STREET LS - GSB - 21:00 - 21:30
  • PARAMEDICS LV - RDT - 21:30 - 22:00

 

* IN ACEASTA SEARA PUTEM EGALA RECORDUL DE 51 DE TURFURI DETINUTE DE UN GANG.

* CA ACEST LUCRU SA FIE POSIBIL, AVEM NEVOIE DE O ACTIVITATE FOARTE MARE LA WARURI.

* ABSENTELE FARA UN MOTIV BINE INTEMEIAT VOR FI SANCTIONATE CU FW!

Link to comment
Share on other sites

 

 

@THELiAR,Mai ai de mancat fasole, sa ma prinzi pe mine, pe ce conturi joc Te-am puuuupattt <3

 

Tu esti dat dracu 10000% stai asa ca dau cu /find pe tine smr :*:))

 

@@AIM Escobar Gaviria,sa verifici in 5 min PM, si pe subiectu' tau de mai sus majoritatea pe mine ma acuzau, da cum plm sa fac eu asta si la aia din gsb si la rifa? + ca am luat x3 crash in seara aia + ca nu folosesc coade.

 

@@Runk ZEW, lua-te-ar in armata sa te ia ba prolea :-W ziceai de mine pe /f Zenod mai lasa crasheru ala pai da-ti-as cu lumina in ochi daca ti-am zis ca eu nu fac nimic si ca eu am luat x3 crash vrei sa-ti fac schite?

Link to comment
Share on other sites

Salutik bajetii, e frumi sa dai crash mai ales cand esti pe la jumatatea drumului sf-ls si din senin pac erorr x40243214, csz.

 

Si astia cu coduri fi-ti mai subtili ma da-ti acolo cu un semi no recoil ceva, un triggerbot nu direct cu aim, mai bagati si un anti-stun si ce va mai vrea inima si acolo e tot tacamu :)

 

Link to comment
Share on other sites

"Astia, vorbesc tot timpu' de fake viewuri, stresanti ca sora lu' Dexter, Dee Dee, ok."

Cica peste o ora ne auzim la war pe un cont, v-am pupat! :*

Link to comment
Share on other sites

Ba sunteți niște nesi toți, am participat la toate recordurile 39+.... și acum nu...nu mai aveați și voi răbdare ?? (Vlad și James SfantulPetre)

 

 

 

Ps : Conduc detașat la discuții, 1055 posturi, am zis sa mai fac unul sa fiu sigur ca nu sunt întrecut curând ?

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Hawking ala e un 0 barat,n are nicio treaba cu viata...

 

Nu doar el este o eroare a naturii pe acest pamant, crede-ma.

 

In seara asta i'm back mtfk!

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ba sunteți niște nesi toți, am participat la toate recordurile 39+.... și acum nu...nu mai aveați și voi răbdare ?? (Vlad și James SfantulPetre)

 

Ps : Conduc detașat la discuții, 1055 posturi, am zis sa mai fac unul sa fiu sigur ca nu sunt întrecut curând ?

Macar la discutii sa fii si tu primul. :)) Edited by pHeNOMz0rROYAL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.