Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

Ce imi place sa cumpar droguri :))sa_mp_029.jpg

 

 

Se stie de acum cine este "dealer-ul" factiunii. Toata lumea sa apele la zer0, banii /deposit in hq. Zer0 pana nu pun baietii /deposit nu le dai, si stii prea bine cu cine trebuie sa consulti sa vezi daca plata a fost achitata. :*

Edited by AIM Escobar Gaviria
Link to comment
Share on other sites

Am recalculat putin situatia si ne am gandit ca ar fi mai bine ca eu sa va sa dau drugs la toti pentru ca unii dintre voi luati cate 200-300 si nu mai puneti niciun $ in HQ. La cate drugs ne au confiscat pana acum nici macar nu ar trebui sa va mai dau, dar stiu ca este pentru "binele" vostru sa folositi /usedrugs si totodata in interesul tuturor din mafie. Pretul este de 10grame- 1k. (100g-10k/200g-20k/300g-30k)Si tineti cont ca noi le cumparam cate 200-300 de la fiecare player, nu le luam rapid inainte de war, hop. Deci va rog sa faceti plata /fdeposit sa faceti un amarat de SS si sa postati si voi imediat pe forum la SECTIUNEA SEIF/DEPOSIT. Pana acum am dat tuturor si am ramas fara bani sa mai cumpar. V am dat si totusi nu ati pus si voi acolo niste K sa fie sa mai luam. Datorita lui ZER0KiNG si Florea am achizitionat acum 30KG, deci cine vrea, stie ce are de facut. Toate drogurile sunt la mine, deci /fdeposit, eu verific si primiti cate drugs aveti nevoie la ziua de war. Sper ca va suntem de folos, bafta la ~PLUS~

Edited by AIM Escobar Gaviria
Link to comment
Share on other sites

A revenit el count, banul a fost scos, pregatiti-va pentru wars, la 19:50 toata lumea in HQ pentru a achizitiona drugs, eu voi intra chiar mai devreme, avem mult de recuperat din pricina unui nou cod dupa cate am inteles, acum sper ca fiecare este pregatit, prezenta maxima, astazi incepem sa luam din nou 4/4 wars!

Link to comment
Share on other sites

A revenit el count, banul a fost scos, pregatiti-va pentru wars, la 19:50 toata lumea in HQ pentru a achizitiona drugs, eu voi intra chiar mai devreme, avem mult de recuperat din pricina unui nou cod dupa cate am inteles, acum sper ca fiecare este pregatit, prezenta maxima, astazi incepem sa luam din nou 4/4 wars!

El Conte <333. Welcome back maestre :*

Link to comment
Share on other sites

Pai uite ce s-a intamplat. Aia care faceau pe + si aveau cod au fost banati.

Daca ma chinui putin va bat singur, firati ai drq de urati.
Vrei sa-ti explic care-i treaba? Baietii din VDT ne dau crash, penibilii drq ce sunteti.
ps: o sa te caut pe turf sobolane
Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

 

Inainte de a da Add Reply gandeste-te daca ai scris ceea ce gandeai si dupa apasa pe buton. Nu s-a plans, ci a scris ceea ce s-a si intamplat. Daca spune un adevar, nu inseamna ca se plange. Tu ai exagerat cand ai vazut ca v-a atacat putin pe un fapt care s-a si intamplat. "HaHa"

Ce adevar cumetre? Daca tu esti paleta nu inseamna ca altii joaca cu coduri, hai iesi ca esti batut in cap pe bune :))

 

 

Edited by woodstar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.