Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

EVIDENTA NU SE VA FACE PENTRU ZIUA DE ASTAZI, ASA CA VETI FI IERTATI.

CEI CE AU PUS INVOIRE PENTRU ZIUA DE ASTAZI, LI SE VA ANULA INVOIREA CU AVANTAJUL DE A O PUNE IN ALTA ZI!

TOTUSI, ESTE UN JOC DIN CARE NU CASTIGI NIMIC DACA AI NISTE TURFURI, EU UNUL JOC DE PLACERE, IAR ASTA MA FACE SA RAMAN CALM SI SA IMI DAU SEAMA CA UNEORI TREBUIE SA NE GANDIM SI LA NOI, NU NUMAI LA A FI ONLINE LA NISTE WARURI! ASA CA, CINE ARE PROBLEME DE GENUL, IMI POATE DA PM SI O SA FIE INVOIT FARA PROBLEME.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Showy said:

EVIDENTA NU SE VA FACE PENTRU ZIUA DE ASTAZI, ASA CA VETI FI IERTATI.

CEI CE AU PUS INVOIRE PENTRU ZIUA DE ASTAZI, LI SE VA ANULA INVOIREA CU AVANTAJUL DE A O PUNE IN ALTA ZI!

TOTUSI, ESTE UN JOC DIN CARE NU CASTIGI NIMIC DACA AI NISTE TURFURI, EU UNUL JOC DE PLACERE, IAR ASTA MA FACE SA RAMAN CALM SI SA IMI DAU SEAMA CA UNEORI TREBUIE SA NE GANDIM SI LA NOI, NU NUMAI LA A FI ONLINE LA NISTE WARURI! ASA CA, CINE ARE PROBLEME DE GENUL, IMI POATE DA PM SI O SA FIE INVOIT FARA PROBLEME.

 

A ieșit Eminescu din tine frt? =D>

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi luati mesajul in nume de rau, n-am venit cu cearta.

 

Am cazut de comun acord sa nu ne facem posturi intre noi. Ce inseamna asta? => https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/70945 

Faceti posturi doar pentru cheats (daca observati pe cineva).. nu pentru kkt-uri d-astea.

In primul rand contul versace a fost al lui pound, apoi i l-a lasat cuiva si a revenit cu, contul lui. Deci nu o sa ia nimic pentru ca se pot verifica ultimele logari de pe ambele conturi si o sa se vada 2 ip-uri diferite.

 

Incetati cu prostiile ca daca ma apuc de posturi va las in 20 de membrii. Jucati pe turf, va rog eu. Seara buna.

 

 

 

@Kayn ZEW nu stii sa citesti? Am spus clar si mai sus ca pentru coduri facem posturi. Orice codat sa primeasca ban indiferent de gangul din care face parte. Dar nu facem pentru rahaturi d-astea. Dar daca vreti sa facem posturi pentru orice, ok atunci. Eu stiam ca nu facem. Succes!

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
am uitat sa pun punct
Link to comment
Share on other sites

@AIM SylvyuGoogle YAMAN esti membru rifa sa postezi aici?

+ n-am uitat https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/68394    :*

 

edit: În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.

Edited by Kayn ZEW
În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.
Link to comment
Share on other sites

Asa e cand esti idiot si vrei sa faci pe desteptul sa ajungi pe hq rdt. Ma rog, aici se incheie si parcursul meu pe b-zone, pacat ca asa, dar asta e, pana la urma este doar un joc. Greseala se plateste.

Continuati cu evidentele si va veti redresa cu activitatea, este singura solutie. Ne mai vedem, succes tuturor si nu mai suferiti, jucati de placere, sfatul meu.

 

 

Dai sublider lui vtmb, stie omul cum sa te ajute cu tot ceea ce am facut si eu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Showy said:

Asa e cand esti idiot si vrei sa faci pe desteptul sa ajungi pe hq rdt. Ma rog, aici se incheie si parcursul meu pe b-zone, pacat ca asa, dar asta e, pana la urma este doar un joc. Greseala se plateste.

Continuati cu evidentele si va veti redresa cu activitatea, este singura solutie. Ne mai vedem, succes tuturor si nu mai suferiti, jucati de placere, sfatul meu.

 

 

Dai sublider lui vtmb, stie omul cum sa te ajute cu tot ceea ce am facut si eu.

Explica-le ca a fost un bug, ai dat sa iesi din Hq si ai cazut prin mapa, iar prin coincidenta ai picat exact pe Hq RDT.

 

Dat-mi un cont sa ii bag pe violeti inapoi in Hq.

Edited by Oarga ZEW
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Showy said:

Asa e cand esti idiot si vrei sa faci pe desteptul sa ajungi pe hq rdt. Ma rog, aici se incheie si parcursul meu pe b-zone, pacat ca asa, dar asta e, pana la urma este doar un joc. Greseala se plateste.

Continuati cu evidentele si va veti redresa cu activitatea, este singura solutie. Ne mai vedem, succes tuturor si nu mai suferiti, jucati de placere, sfatul meu.

 

 

Dai sublider lui vtmb, stie omul cum sa te ajute cu tot ceea ce am facut si eu.

 

Dar lui Shawy când? ;))

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2017 at 4:06 PM, AIM SylvyuGoogle YAMAN said:

Esti prea redus mintal ca sa-ti dau un raspuns mai lung.

Pana o sa dai tu muie la vreo fata.. ai de promovat capitolul VIRGINITATE.
 

=)))))

Stai calm, ca nu-s virgin. Cat despre tine.. esti ultima lepra a societatii =))) la ce fata de martalog ai cred ca ti-a dat-o dumneZEW ultima de pe raft. =)) 

PS: Pentru tine infect, este cel mai fin epitet

Si ez, ca ai logu' plin de ban =))) hai plangi si sufera ca esti realizat in samp, ca in real esti 0. Ceaw

Link to comment
Share on other sites

@Shawy Bravo boss , le ai dat sa zaca :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.