Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, GF iRazor said:

" Scopul acestei comunităţi este de a crea un mediu plăcut în care jucătorii să se poată distra, să-şi facă noi prieteni şi chiar să se relaxeze. Principiile noastre sunt profesionalismul şi seriozitatea. Încercăm să vă oferim un mediu cât mai distractiv de joc pentru a face şederea voastră pe comunitate o plăcere. " Super relaxant e sa stai 5 minute sa te conecteze pe server si cand te conecteaza iei crash/desync. Respect B-Zone, respect pentru host provider.

Bravo pentru warurile din seara asta. Poate terminati si voi 72 sa traim si noi linistiti =))

Au 8 ani degeaba parerea mea... Dupa 8 ani trebuia sa mearga comunitatea brici si cu un anti cheats 100% bun.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GF iRazor said:

9 chiar, si totusi avem lag la waruri si ne mandrim cu host de calitate superioara. Kudos Bobo si Daniel!

Vezi poate-ti scoate liderul k vb comunitatea de rau

Link to comment
Share on other sites

Ar fi chiar de rasu' curcilor. Nu-i acuz de nimic, nu-i injur, conturez dura realitate :) Hai sa-i lasam si pe baietii astia in pace, ca prea le-am facut spam in ultimele zile pe aici :)) Distractie placuta la waruri, hai cu LS verde cu picatele in dungi ;)

Link to comment
Share on other sites

xUavEXg.png

 

Penibili, pune-ti mana si intrati la waruri. Poate inteleg ca a mers servarul azi foarte prost si unii nu au putut intra, dar totusi..

A zis SNR sa nu sanctionam azi, ca trebuie sa dam cateva FW-URI.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PhaXSilentTSA said:

bafta frtiki mei sper sa luati lv

 

 

Asta fost una dintre glume,ok.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, XES said:

xUavEXg.png

 

Penibili, pune-ti mana si intrati la waruri. Poate inteleg ca a mers servarul azi foarte prost si unii nu au putut intra, dar totusi..

A zis SNR sa nu sanctionam azi, ca trebuie sa dam cateva FW-URI.

Server was off for talibans ba 

Link to comment
Share on other sites

Pana nu se baneaza codatii n-ai ce plm sa faci.

 

Aviz adminilor, vad majoritatatea taxi/instructori, daca vreti sa invatati sa dati ban pt cheats. Astept pm, va ofer gratis lectii.

Edited by South SKY BELEAUA
.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South SKY BELEAUA said:

Pana nu se baneaza codatii n-ai ce plm sa faci.

 

Aviz adminilor, vad majoritatatea taxi/instructori, daca vreti sa invatati sa dati ban pt cheats. Astept pm, va ofer gratis lectii.

pe toate serverele e la fel, toti adminii nu au habar ce e ala gang, toti o ard prin departamente/pasnici si dupa nu stiu ce e ala cod.

am primit tw cand aveam spawnkill la HQ, deci se poate si mai rau

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South SKY BELEAUA said:

Pana nu se baneaza codatii n-ai ce plm sa faci.

 

Aviz adminilor, vad majoritatatea taxi/instructori, daca vreti sa invatati sa dati ban pt cheats. Astept pm, va ofer gratis lectii.

Askultatil pe scai, stie ce vorbeste

Link to comment
Share on other sites

Oricum serveru asta e mort din 2016 pana in 2016 a fost frumos dar de cand producatori de coduri au facut coduri gen v3 sau v2 sa dus comunitatea pana la urma a fost vina lu piscot ca a dat licente la toti copii si toti frustrati care nu stiu sa de-a fara cod , renko nu a dat licenta la v2 la oricine dar sunt frustrati astia care fara cod trag ca bunica daca ar juca samp in pana mea bai frate nustiu cat o sa mai joc nu mai are rost vad ca daca ai pile poti sa rupi codul al in 2 si nu te baneaza nimeni , daca ii faci post ca a dat secunda sau a dat perete raspunde un admin 'nu primeste nimic' e clara faza adica tu ca admin trebuie sa stii ce e ala cod , unii admini sunt si aroganti si ei au stat in lssi si taxi toata viata dau report pe un codat nimeni nimic si chestia asta se repeta toata ziua frumos pe b-zone chiar imi place mai de mult cand dadeam report in 2 secunde era pe codat acum nici nu le pasa , stati ca va arat pe ce motiv mi-a inchis unu report u 

uite ce adimini avem sunt forta ei nici nu am auzit de wisler asta pana nu a luat admin https://imgur.com/a/3ymlM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.