Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 1/10/2018 at 0:20 PM, South Alexandru said:

Inca va mai futeti nervii pe jocul asta? 

 

 

Nu mai are rost sa mai joci in mafii , doar codati acum au ajuns sa dea si flood cat de terminat sa fii sa dai flood ca pierzi , asa au luat baietii din royal 71/72 pe rpg 4 , lasati-va si voi nu mai are rost sa va faceti nervii de-an pula 

Edited by ShowKing
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2016 at 1:53 AM, SniPeRS said:

Ca tot v-am spus ca va pun 1-2 poze cum am prins-o pe fosta gagica ca m-a inselat cu altul , le voi pune mai jos pozele .

Deci totul a inceput cand am sunat-o intr-o seara si in loc sa imi inchida mi-a rasp si timp de 10 sec eu am auzit-o ca se f... cu ala si dupa mi-a inchis .

Deci cat de nesimtita sa fii sa faci asa ceva ?

Oricum mi-am sunat vreo 2 prieteni sa ma ajute cu problema asta . Pe unul l-am pus sa o urmareasca pe fata aia intr-o seara si ca ii dau 20 lei daca ma ajuta cu problema asta . Nu ca el vrea 10 , ca ne stim de multa vreme si ca eu l-am mai ajutat si alte chestii .. Si tot 20 i-am dat ca s-a chinuit omu sa ma ajute .

Eu de asemenea cu celalalt prieten ne-am costumat . Eu acasa am o cagula cum au astia de la D.I.I.C.O.T sau S.P.I.R etc si i-am mai facut si lui rost de una si de asemenea eu mi-am luat si o geaca de la FBI si niste pantaloni militari .

Asta era din Aparatorii Patriei ( Bucuresti ) si ala ne datea noua mesaje unde si in ce fel , ca se tineau de mana etc ...

Eu cu alalalt am stat sa ajunga pe la o zona din asta mai retrasa , cam pe langa spitalul Bagdasar Arseni .

Vb cu ala cum sa facem si in ce fel si pana la urma ne-am hotarat cum .

Amantu lu aia era pe partea stanga si gagicamea pe partea dreapta .

Noi ne-am hotarat ca asta al meu sa il ia pe ala sa il duca deoparte si eu la fel sa fac cu aia .

Se duce asta si il ia pe amant gramada si il duce de acolo pe partea stanga si incepe aia ca : Aa , ce ai cu el ??

Altceva nu a mai spus fiindca eu am venit prin spatele ei si i-am pus mana la gura si am luat-o de sold si am dus-o dupa un bloc sa vorbesc cu ea .

Unu pe o parte si celalalt pe alta :))

Dupa ce am ajuns dupa bloc-ul ala , mi-am dat cagula jos si a ramas cam prea mirata :)) Dupa ia si ceartate ca ce inseamna asta , ca etc ...

Ala s-a mirat si a pus asa o intrebare mirata ca cica : FBI ?? :O

In fine .. Nu ma intereseaza daca a ramas sau nu cu ala , eu unul am terminat-o cu ea .

Am exagerat si eu cu chestia asta cu cagula si altele , da sa vada si ea si sa povesteasca si la altele cu cn a avut de a face :))

La inceput ne-am gandit la descindere la ea acasa ca statea singura dar nu aveam voie .. Intri peste om in casa cu cagule , nu prea e in regula :))

Nici ce am facut eu nu a fost in regula , ca daca ne vedea un om si suna la 112 ne duceam pe p... :))

In fine , uitati pozele :

KzjtmVy.jpg

 

gVC0uP4.jpg

 

Astea sunt facute recent , acum 3 - 4 zile .. Dar la fel am fost imbracat si cand i-am facut o surpriza lu aia :)) Aceeasi jacheta , pantaloni , cagula .

 

 

Si ai salvat-o pe Deea Shakira?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, PhaXSilentTSA said:

 

Si ai salvat-o pe Deea Shakira?

Am intrat frate in 2018 si postarea e din 2016 . :)) A fost demult ce s-a intamplat .

Ca tot m-ati mentionat acuma sa va si raspund ..  Tot ma chemati uni in avispa dar sincer sa va raspund nu am timp de war-uri deocamdata , poate daca imi schimb serviciul o sa am . Nu stiu daca mai am acelasi skill la arme dar de murit nu ma arunc aiurea . Oricum pentru mine au ramas cele mai de suflet factiuni Pimps , Avispa si Verdant .

Momentan lucrez la BGS ( BIGIES ) ca agent de interventie . Sa va mai zic o chestie ..

Ba pe vremea cand aveam Mc Donalds-urile , ba numai stiu pe ce zona , dar era un tiganus de ala de vreo 10-12 ani . Ba da daca nu deranja toti clientii si la fel si pe mine toti patronii numai alarme imi dadeau . Ajungeam si eu acolo si il fugaream , ba da ce viteza avea frate ala .

Pana intr-o zi cand mi-au dat aia iar alarma si l-am prins , mama si cati nervi mi-a facut la cat m-a pus pe drumuri .

Cum l-am prins , l-am ridicat in doua maini si am dat cu el in pamant . Ba ma speriasem rau ca am vazut ca numai misca . Nu avea nimic oricum , doar de la atata , eu zic ca nu e paguba .. :))

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SniPeRS said:

Am intrat frate in 2018 si postarea e din 2016 . :)) A fost demult ce s-a intamplat .

Ca tot m-ati mentionat acuma sa va si raspund ..  Tot ma chemati uni in avispa dar sincer sa va raspund nu am timp de war-uri deocamdata , poate daca imi schimb serviciul o sa am . Nu stiu daca mai am acelasi skill la arme dar de murit nu ma arunc aiurea . Oricum pentru mine au ramas cele mai de suflet factiuni Pimps , Avispa si Verdant .

Momentan lucrez la BGS ( BIGIES ) ca agent de interventie . Sa va mai zic o chestie ..

Ba pe vremea cand aveam Mc Donalds-urile , ba numai stiu pe ce zona , dar era un tiganus de ala de vreo 10-12 ani . Ba da daca nu deranja toti clientii si la fel si pe mine toti patronii numai alarme imi dadeau . Ajungeam si eu acolo si il fugaream , ba da ce viteza avea frate ala .

Pana intr-o zi cand mi-au dat aia iar alarma si l-am prins , mama si cati nervi mi-a facut la cat m-a pus pe drumuri .

Cum l-am prins , l-am ridicat in doua maini si am dat cu el in pamant . Ba ma speriasem rau ca am vazut ca numai misca . Nu avea nimic oricum , doar de la atata , eu zic ca nu e paguba .. :))

 

 

Iti trebuie ceva studii superioare sa aplici la BGS?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, PhaXSilentTSA said:

 

 

Iti trebuie ceva studii superioare sa aplici la BGS?

Reprezinta un avantaj sa lucrezi pe salariu mai mare sau sa avansezi ca inspector sau in alta functie pe parcurs .

Poate ca numai sunt lucrurile la fel  la agenti de securitate , dar iti spun eu sigur ca la astia de suntem pe interventie la fel au ramas ca mai demult . Numai avem voie sa ii batem cum vrem noi dar noi tot ii batem .

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.