Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@IonuVRS ZEW ce mai faci bro?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, PRINTU BELEAUA said:

Bun, vad ca deja o dam in banuri aiurea si nu inteleg logica. Uitati pentru ce se da ban intr-un videoclip de 20 secunde unde vezi 3 gloante de deagle si 20 de m4, unde anume e codu in videoclipu asta de 20 sec? Deci 

@Robica fii serios omule..

N-am inteles nimic din videoclipu ala sa moara caii mei

Link to comment
Share on other sites

asa-i in sah, v-am salutat, ce mai faceti wai, ba, printule, vezi sa ma treci si pe mine la legende la r4, mi-am dat sufletul si trupul cand am dat cu silentul ala nenorocit, oh doamne. atat de vizibil, nu m-am putut abtine, ce handicapat sunt, am fost prins in pacatul diavolului, noroc ca maine e sambata mortilor, Jilkas primeste pomana. =)) doar glumesc, gluma nevinovata deci pls nu inca un warn nasule.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu prea am ce comenta pe aici....Dar adevarata fata a adminilor s a aratat de mult.Ma ia la tw pentru ca a dat unul /report si daca eu dau /report cu x are aim mi se inchide automat .......Asa e pe B-zone

Link to comment
Share on other sites

la maxim vreau sa imi traiesc viata sa ma bucur din plin de tineretea mea. asa vreau eu sa facem zi mereu si cand oi imbatranii sa nu imi para rau

de maine fac orele bn paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, IAWOYY ROYAL said:

la maxim vreau sa imi traiesc viata sa ma bucur din plin de tineretea mea. asa vreau eu sa facem zi mereu si cand oi imbatranii sa nu imi para rau

de maine fac orele bn paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te pup pa pa :)

Link to comment
Share on other sites

bai cmf

uite si yo, vineri apare o dezvaluire shok de fapt sambata voi face un video pentru royal, (o sa se lase si cu banuri probabil) am avut mult timp sa ma uit la ce cacaturi filmeaza si pe ce muzica de cacat d-aia pe care nu o poti incadra in nicio categorie, muzica de gay combinata cu trap astia din royal si, impreuna cu institutul de cercetari nucleare de la Magurele am gasit mai multe faze in care ba dadeau silent ba trigger ba smooth, lasati ca o sa vedeti voi ce-am gasit si o sa fie apa de ploaie cand o sa vedeti ca la mine e silent desi gloantele si tinta este pe jucator cu slowmotion

 

Edited by Fabian Shunkless
Link to comment
Share on other sites

Nu mai posta in acest topic, nu esti membru.

edit: smr tu, irazor de ce are voie? atata timp cat o sa ii vad p-astia sa vina cand li se scoala sa posteze si eu am voie aici. 

 

Edited by Fabian Shunkless
abuz de ciorba
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.