Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 06.08.2018 at 7:45 PM, i S w i t c H said:

 tu crezi ca stau sa ma cert cu toti copii? nu tata , doar ti-am zis , aici nu se injura , stiu ce vorbesti tu pe whapp :)) si chiar nu ma afecteaza , din contra imi place sa vad cum suferi , te-am pupat.

Copil? Ti-am mai spus ca nu-s nascut dupa 2000 ca tine limitatule, si pe prostia ta trebuie sa pierdem noi timp ca, creierul tau ala de virgin prost e prea limitat sa accepte un adevar, pune-ti in pula mea mana si ia-ti HQ si nu mai da attack-uri LS, terminatu' pulii mele. Ca-mi bag pula-n rasa ta de prost de la maimuta la robot in ordine alfabetica. Rezolva-ti in pula mea problemele cu pubertatea si nu mai fii copil imbecil facut in eprubeta. Si atat am avut de spus, poti sa ma sugi in continuare ca-ti scuip seminte in cap. Hai ti-am dat-o la supt ca esti prea prost.

 

Si sa intelegi si tu ce a fost Avispa, nu ce e cu tine, pisatule. 

 

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Beyond said:

@Akkar Magia Hotvonului, Dc asa slabutz fratic.

Uite ce facea bunicu in tinerete :D

uys2hY8.png

Aici sunt cateva din best-urile mele, dar asta este doar o mica parte, mai am o multime.

https://imgur.com/a/0EMUtOM

 

6 hours ago, Akkar Magia Hotvonului said:

inteleg ca nu prea ati avut de a face cu gangurile, dar e ceva ciudat in 2018 sa ii vezi pe baieti ca posteaza besturi de la pb =)) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Beyond said:

@FabiShunk SS, Am uitat sa rad. Cand am facut acele besturi nici macar nu eram gang, plus ca sunt de 1-2 ani in urma.

Cand dadeam eu magie tu idee n-aveai cum sa tii deagle in mana, sa te vad pe tine daca tot esti asa bn.

nu te pune nimeni sa razi, si ia spune baiete prin ce an vorbesti ca nu stiam sa trag, ca in 2015 eram lider la SP pe 2 dupa m-am dus la record sublider pe 3?

Edited by FabiShunk SS
Link to comment
Share on other sites

@FabiShunk SS, Sa știi că lider și sublider poate lua aproape oricine, nu-ți trebuie mare experiență în arme. Nu vad mare gangster din tine chiar dacă ești în cel mai puternic gang de pe server, ar trebui mereu să ieși pe plus. Daca nu mă înșel te-am văzut și pe la pb și nu sunt deloc mirat. Arata-mi și mie să-ți văd besturile daca tot vine vorba, poate greșesc eu cu ceva...

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt eu prieten cu zenod da v-a cam dat mare muie la toti din "gang" asta care are conducerea facuta din r6 paramedics :)))))

On 06/08/2018 at 6:10 PM, Zenod ZEW said:

Ba putza 1 la mana vorbesc cum vrea pula mea si unde am eu chef. Oricum esti terminat si rupt in gura, ia-ti in pula mea HQ si dupa dai attack LS ca nu stau eu sa pierd vremea dupa prosti ca tine, pacat de Avispa ca s-au adunat toti prostii in ea. Sper ca Anotimp sa faca ceva in privinta asta ;) cat despre tine, codu ce e de tine ca in rest esti barat cu 0. Si lasa amenintarile cu mine ca distrusi ca tine am fumat la orice colt de strada, cand eu eram smecher tu nici fraier nu erai, te rupea ma-ta cu cureaua, scarmazule si ciocu' mic si joc de glezne, pripasule si ia tine-o in tine ca prea ai gura mare.

 

Oo blana. Mi-e mila de unii membrii ca aveti rank 6 de cacat in factiunea asta.

la ce a zis aici ma refer.

Link to comment
Share on other sites

On 10.08.2018 at 9:27 PM, Beyond said:

@FabiShunk SS, Sa știi că lider și sublider poate lua aproape oricine, nu-ți trebuie mare experiență în arme. Nu vad mare gangster din tine chiar dacă ești în cel mai puternic gang de pe server, ar trebui mereu să ieși pe plus. Daca nu mă înșel te-am văzut și pe la pb și nu sunt deloc mirat. Arata-mi și mie să-ți văd besturile daca tot vine vorba, poate greșesc eu cu ceva...

ai dori sa iti arat besturile la pb? =)) 

 

3 hours ago, Turkuu VIP said:

@FabiShunk SS Vezi ka esti bulake cand ti-am zis daca tu esti ala de a fost sub la 69 pe 3 de se urca cu heli pe tiruri ai zis ca nu :( 

am facut multe prostii pe 3, multe warnuri, multa caterinca de bun gust, cea mai frumoasa perioada de pe samp.

Link to comment
Share on other sites

@FabiShunk SS, Hai ca n-ai cu cine vb.. in primul rand nu inteleg ce cauti tu aici sau ai incurcat topicul cu ttb? in fine. (Nu zic ca n-ai voie)

Baiatu a pus o poza cu pb, i-am pus si eu dar na.. trebuia cineva sa se bage in seama si sa spuna subtil ca e mai bun dar noi pielea pielilor, mai bine sterge-ti wm-ul din semnatura ca altii ar crede ca n-ai auzit de deagle, eee da lasa ca m4 da mai bine.

Link to comment
Share on other sites

@FabiShunk SS Daca nu incetezi din clipa asta din a posta pe acest topic daca nu faci parte din Gangul Avispa Rifa,vei fi sanctionat pentru postarile pe care le faci,nu ai dreptul de a posta in topicul meu !!! Nu imi mai deranja membrii si vezi-ti de topicul tau,la voi in TTB sa umplut lista de discutii sau ? nu am inteles gestul tau. Daca nu te vei potoli din momentul asta te voi reporta mai departe,un mesaj de mai vad din partea ta sau a oricarui smecheras fara buletin va fi sanctionat pentru diferite motive,motivul principal este cel de deranjare si a nerespectarii regulamentului a nu posta in topicuri care nu ii priveste in nici-un fel ! O seara buna.

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.