Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, NimaR said:

Salutare si bine v-am găsit unii cred ca ma Cunoaște-ți altii nu sunt NimaR am venit sa ajut cu tot ce pot . 

Sper sa treceti si pe la anunțuri importante daca aveți ceva sugestii așteptam pm-ul vostru Sa aveți un wekeend placut . 

Ce war-uri vere ? =))=))=)) 

Link to comment
Share on other sites

Daca tu iei factiunea in bataie de joc si razi pe aceste chestii, si razi de noi ca cica "ce war-uri" te rog sa iti depui demisia si sa lasi alti oameni care vor sa vina la war, nu sa incepi sa razi pe aici, ai rank 4, ar trebuii sa ai o alta atitudine, nu genul acesta de "nepasare" nu vrei spune-mi si gata. Dar nu incepe sa razi pe aici, nu vrei nu esti obligat, dar lasa locul altuia care vrea. Multumesc de intelegere, daca mai iei mult in misto chestiile pe care vrem sa le facem te sanctionez direct fara nici un fel de discutie, sa fie clar, nu stiu unde crezi ca esti "pasnica" dar nu te afli in ea, vrei acolo, esti invitatul meu sa te duci, aici construim ceva, nu vrei sa faci parte, esti liber ca ceilalti care au plecat, vrei sa intelegi bine, nu vrei nu am ce sa iti fac! 

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa va ofer un mic ajutor, sper sa va ajute.

Download Link: click

Descriere: Am facut un mic CMD, 'AvispaHelper' mai exact, in care am pus comenzi utile, cum ar fii /order 1-4, /sellgun, si multe altele, doar ca prin niste "prescurtari"

In caz de ceva nelamuriri, contactati-ma pe discord. Name: xTm.#2096

Edited by IcsTeMe
Link to comment
Share on other sites

Sr'na, dragi colegi.

Am revenit cu CMD-ul pentru Avispa Rifa, doar ca de data aceasta versiunea 0,2.

Au fost adaugate modificari majore CMD-ului, pe care le puteti vedea tastand comanda /update.

 

Link-uri pentru Download:

 

-Download 1 --> Google Drive

-Download 2 --> ZippyShare

-Download 3 --> MediaFire

 

Pentru nelamuri ma puteti contacta in game (name: xTm.), pe forum cu un PM, sau imi dati un SMS pe discord.

Name on discord: xTm.#2096

 

 

 

Edited by IcsTeMe
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Maine 28.03.2019 avem 2 war-uri foarte importante, vreau prezenta maxima, accept doar 3 invori, NU MAI MULT!

Minimul secundelor este de 900.

Straduiti-va daca vreti sa avem turf-uri si sa nu mai stam in HQ, stiu ca nu va place, dar nici voi nu va dati silinta.

MAINE DACA LUAM MACAR HQ-UL, O SA DAM ATTACK IN FIECARE ZI, VA PROMIT!

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt moderatorul secţiunii "Politics" şi, după cum ştiţi, duminica aceasta vor avea loc alegerile europarlamentare. De asemenea, preşedintele va organiza un referendum pe justiţie.

 

Am făcut două sondaje, îi invit pe cei cu drept de vot să îşi exprime opţiunile.

 

Sondaj alegeri europarlamentare - click

Sondaj referendum 26 mai - click

 

Vă mulţumesc pentru timpul acordat şi vă încurajez să vă exercitaţi dreptul de a vota! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.